• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Madelaine Godfrey

2019-07-01, 12:50

Zupełnie nie chodziło o konkursy :lol: raczej o fakt, że trochę szkoda siedzieć 14h przed kompem i sądzę, że mało z nas to robi, ale dzięki, że skróciliście trochę! :panic: <33

Zara Melton

2019-07-01, 13:22

W poście na Instagram zamiast <table style="padding: 0px;"> dajcie samo <table style> i będzie ok! <3

Kevin Morningstar

2019-07-01, 16:14

Angeltown napisał/a:
    Charlie, zrobione! Mamy nadzieję, że teraz zmieści się bez problemu <3

Tak, teraz jest idealnie, dziękuję! <3

Kevin Morningstar

Oh! I'm fashionably late,
    I'm the one you love to hate,
    'Cause I can't stand myself...
    I'm an asshole baby!
    <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Give+You+Glory' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Trochut' rel='stylesheet' type='text/css'>

Octavia Tyrell

2019-07-01, 16:16

Romily White napisał/a:
    Octavia dziękujemy za wszystkie uwagi i drobną pomoc w rozwiązywaniu problemu! Wszelkie poprawki wymienione w twoich postach zostały już wykonane, co mamy nadzieję, nie umknęło twojej uwadze. Czcionki przyciemnione, a my liczymy, że dzięki temu przejrzystość forum znacznie się poprawiła.

Według mnie i contrast ratio nadal zdecydowanie za jasne, tutaj jest potrzebna dosyć duża zmiana, o kilka tonów, ale nie chcę już ględzić i marudzić więc po prostu zmieniłam sobie sama, tylko dla siebie, wszyscy szczęśliwi. Dzięki za cierpliwość i za chęci. Może jeszcze ktoś inny się wypowie czy jest ok, czy nadal za mało albo ewentualnie służę pomocą jak to sobie zmienić samemu <3

Mam nadzieję, że moje rady coś się przydały i w razie czego to mogę doradzić w takich rzeczach, bo jestem mistrzem wyłapywania błędów w kodach.

Frederic Harington

2019-07-01, 16:37

Ktoś już wspomniał o możliwości oznaczania ludzi w postach, zeby otrzymywali powiadomienie, że się ktoś do nich zwraca. Jeśli udałoby wam się to wgrać, to poszanuję maks, bo to jest z ł o t o :dance:

Angeltown

memories and mountain tops
    drunk on sunset boulevard
    with the city of angels singing on
    santa monica

angeltown
    those blue skies day after day, it's not so bad in LA
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-07-01, 16:49

Frederic, zauważyliśmy wcześniej wspomnienie o tej funkcji (chyba nawet była sugerowana w zapowiedzi forum, ale nie dam sobie ręki uciąć ;)), aczkolwiek jak na razie nie udało nam się znaleźć działających modów na coś podobnego. Przemo i jego funkcje zawężają nam możliwości w takich kwestiach, więc póki co niczego nie obiecujemy. Jeśli uda nam się znaleźć coś, co zadziała, to na pewno się na forum pojawi!

Za wszystkie inne sugestie bardzo dziękujemy, na bieżąco zajmujemy się poprawianiem wszelakich drobnych błędów i cieszy nas, ze sami także je wyłapujecie! ^^

Nora Melton

2019-07-01, 17:01

Nie ma szans, aby na przemie zadziałało oznaczanie ludzi w postach. Ten hosting tego po prostu nie umożliwia. Można za to wgrać rozszerzenie z ulubionymi tematami - dodaje się dany temat do ulubionych i dostaje się powiadomienia kiedy ktoś w nim napisze :>

Blue Finnegan

2019-07-01, 17:05

Nora Melton napisał/a:
    Nie ma szans, aby na przemie zadziałało oznaczanie ludzi w postach. Ten hosting tego po prostu nie umożliwia. Można za to wgrać rozszerzenie z ulubionymi tematami - dodaje się dany temat do ulubionych i dostaje się powiadomienia kiedy ktoś w nim napisze :>

podbijam tę opcję, bo na innych forkach dobrze się sprawdzała <3

Ophelia Jones

2019-07-01, 17:56

Ja mam małą sugestię apropos Tindera - bo może to być spoko urozmaicenie i w ogóle, ale byłoby fajnie jakoś zaznaczyć u każdego jaką płeć ma ustawioną w wyświetlaniu, bo byłoby to pomocne - np. nie jestem pewna kogo moja postać faktycznie może widzieć, a kogo nie.

Michaela Morris

2019-07-01, 23:45

Szybka podmianka! O TUTAJ!
    Link, który powinien prowadzić nas do Parmer Avenue w Echo Park wysyła nas do Wilshire Apartments w Korea Town. :panic:

Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-03, 16:50

Co do oznaczeń/ulubionych tematów - druga opcja powinna pojawić się na dniach <3

Jeśli chodzi o tindera... W sumie nie wiem, czy jest to konieczna opcja jako, że korzystamy z niego w wąskim gronie, zadanie powinny rozwiązać kategorie "przycisków". W końcu ostatecznie rozmowa zależy od matcha czy tak, czy tak, więc jeśli dasz komuś serduszko, to odda je, jeśli jest zainteresowany. Jeśli zaś dasz je osobie, która nie jest - nie odda, niezależnie od preferencji. Niemniej jednak, rzucę tematem na konfie administracji ^^

A linka zaraz poprawię! :dance:

Frederic Harington

2019-07-03, 17:52

Ophelia Jones napisał/a:
    Ja mam małą sugestię apropos Tindera - bo może to być spoko urozmaicenie i w ogóle, ale byłoby fajnie jakoś zaznaczyć u każdego jaką płeć ma ustawioną w wyświetlaniu, bo byłoby to pomocne - np. nie jestem pewna kogo moja postać faktycznie może widzieć, a kogo nie.

polecam też rzucać po prostu okiem na orientację w karcie :bbs:

Olivia Grierson

Modelka
    Rick odszedł, ale pocieszenie mam
    w ramionach Tonego
    koreatown

Olivia Grierson
    And I love what you do Don't you know that you're toxic?
    23
    159 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-03, 19:22

Ja mam takie małe pytanko :]
    Czy da się coś zrobić z tymi emotami w sms? :angel:

Angeltown

santa monica

angeltown
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-07-03, 19:34

Olivia, z emotkami sprawa już jest załatwiona, należy jednak odświeżyć skrypt, a to oznacza, że po zastosowaniu skrótu ctrl+f5 wszystko będzie działało! <3

Delilah Park

2019-07-04, 11:18

Coś jest nie tak z kodem [youtube]/youtube] bo zamiast muzyczki daje "Best Sounds BMW" nie ważne, jaki link się wklei. :hm:

Angeltown

santa monica

angeltown
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-07-04, 13:31

Delilah, linki do youtube już działają, a oto dowód! :angel: gdyby ktoś jednak wciąż miał z tym problem, jak zwykle zalecamy użycie skrótu klawiszowego ctrl+f5 :>

Odpowiedz do tematu