• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Romulus Petersen

robi naleśniki w domu i w pracy
    ale najlepsze ma zarezerwowane
    dla sienny
    playa del rey

romulus petersen
    You keep me locked under your spell
    trzydzieści pięć lat
    190 cm wzrostu
    w LA od urodzenia z przerwą na studia

2020-03-23, 19:11

Tak, my również dostrzegłyśmy ten problem i pracujemy nad tym, jak go rozwiązać. Niebawem wszystko powinno wrócić do normy! :angel:

Teddy Wallace

znajdziesz mnie za kamerą w warner bros. pictures
    przygotowuję się do adopcji dziecka kumpeli i
    zaczynają się komplikacje, nad którymi nie panuję

2020-03-24, 17:45

Dzień dobry! Mam taki drobny problem od jakiegoś czasu. Otóż PW mnie kocha i non stop wyświetla Hello, Teddy Wallace. Masz 1 nieprzeczytaną wiadomość, chociaż mam wszystko odczytane — tak, przegoniłam zapisane, wysłane, odczytane też. Odebrane wiadomości usuwam od razu po przeczytaniu, dlatego nie ma szans, żeby mi się gdzieś zaplątała zbłąkana nieprzeczytana. I tak kminię czy już ciągle moja skrzynka będzie mnie trollować i cieszyć się z faktu, że szukam nieprzeczytanej wiadomości jak idiota? :lol:

† a foundling is in your care. by creed, until it is of age or reunited with its own kind, you are as its father. you are a clan of two.

Sienna Westby

dba o pozycję na liście najlepszych cukierni w la,
    ale najwięcej czasu i tak poświęca
    mili i romulusowi
    malibu

Sienna Westby
    loving you is the antidote
    29 lat
    163 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2020-03-24, 17:52

Teddy, wszystko powinno być już w porządku! :angel:

Teddy Wallace

znajdziesz mnie za kamerą w warner bros. pictures
    przygotowuję się do adopcji dziecka kumpeli i
    zaczynają się komplikacje, nad którymi nie panuję

2020-03-24, 18:14

Dziękować, Pani Porażko <33

† a foundling is in your care. by creed, until it is of age or reunited with its own kind, you are as its father. you are a clan of two.

Julian Hemingway

chyba szykuje mu się awans
    chociaż ważniejsza jest fremy
    i dziecko

2020-03-25, 20:37

Wilder, Connor, wspomniane przez Was rzeczy zostały zlokalizowane i naprawione. Ponadto uporałyśmy się z paroma rzeczami, które same zdążyłyśmy na przestrzeni ostatnich dni namierzyć. Wystarczy więc twarde odświeżenie i wszystko powinno działać prawidło :llama:

Maggie Goldstein

rzuciła pracę w korpo
    i kupiła restaurację
    gdzie próbuje szefować

2020-03-27, 18:46

Hej, mam takie pytanko.

Czy dałoby się zrobić z LUCQUES - restauracji tematycznej, której Maggie jest właścicielką, zrobić subforum? <3

Angeltown

memories and mountain tops
    drunk on sunset boulevard
    with the city of angels singing on
    santa monica

angeltown
    those blue skies day after day, it's not so bad in LA
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2020-03-27, 19:13

Hej, Maggie!

Mamy kilka subforów restauracyjnych oraz klubowych i na ten moment niestety nie przewidujemy ich więcej :( Zwłaszcza jeżeli chodzi o te, w których nie ma pracowników - wychodzimy z założenia, że kiedy tylko jeden gracz jest przypisany do danego lokalu, nie powinno być problemu z kolejką do gry. Jeżeli pojawi się ich więcej, wtedy oczywiście możemy wziąć pod uwagę dany temat i przekształcić go w razie potrzeby na subforum <3

Maggie Goldstein

rzuciła pracę w korpo
    i kupiła restaurację
    gdzie próbuje szefować

2020-03-27, 19:14

Acha, rozumiem, dziękuję za info w takim razie <33

Isla Cabrera

kadetka LAPD S.W.A.T.
    Something has changed, you're not the same
    And I am not the girl you fell in love with

2020-03-31, 19:16

http://cityofangels.pl/viewtopic.php?p=83542#83542 tu chyba macie dwa razy Pola Howell :hm: rzuciło mi się w oczy, nie wiem jak z pozostałymi ankietami :faint:

Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2020-03-31, 19:24

O, bardzo możliwe, że coś się powieliło. W takim układzie zrobię za moment dopisek i policzymy tam głosy zbiorczo, chyba, że jedna osoba odda głos na obie zdublowane pozycje. Dzięki za spostrzegawczość! :dance:

River Hill Baker

piję drinki
    podrywam Twoją dziewczynę
    udaję, że nic nie czuję do mojej współlokatorki
    arts-fashion

River Hill Baker
    I LIKE THE WAY THAT YOUR FACE LOOKS WHEN YOU'RE YAPPING ON ABOUT HIM
    28 lat
    173 cm wzrostu
    w LA od roku

2020-04-01, 19:27

W menu z boku link "system mistrza gry" prowadzi do tematu fabularnego http://cityofangels.pl/viewtopic.php?t=89 :lol:

Bradley Stanton

bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2020-04-01, 19:47

Już poprawiam <3 Musiało mi się coś źle skopiować. Dzięki!! <33

Jade Triumph

Mama na cały etat,
    świeża rozwódka
    i co teraz?

2020-04-05, 10:19

Hej!

Zauważyłam że powstał temat z "niepoprawnymi zamówieniami", gdzie są przesuwane posty z niepoprawnymi zamówieniami. Wydaje mi się, że to nie jest optymalne, bo po pierwsze, ten temat jest gdzieś schowany (archiwum), a po drugie osoba nie widzi, że jej zamówienie tam wylądowało.

Może przenieść ten temat do spraw organizacyjnych, a admin cytowałby to niepoprawne zamówienie, żeby być w stanie to zauważyć i dodać ponownie, tym razem poprawnie?

Bradley Stanton

bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2020-04-05, 13:23

Hej, Jade!

Bardzo nam zależy, by w dziale organizacyjnym zawsze było wszystko jak najbardziej posprzątane i poukładane, bo wiadomo, bałagan w tak istotnej części forum nie wygląda dobrze. Stąd pomysł na temat niepoprawnych zamówień. Szczerze mówiąc, powstał on pod kątem głównie aktywacji, które czasem zdarzają się dodane niepoprawnie - zauważyłyśmy już jakiś czas temu, że gracze często dodają post z aktywacją i znikają na kolejne dni, a post z naszym dopiskiem pod spodem wisi w zamówieniach dobę, dwie, trzy, czasem nawet dłużej. Dlatego właśnie, by to nie zginęło, mamy temat w archiwum - nie wydaje nam się, by był bardzo ukryty, do "spraw organizacyjnych" gdzie się znajduje można dostać się ze strony głównej :hm: Dodatkowo dzięki dopiskowi pod własnym postem, można sprawdzić czy coś jest nie tak przez wejście w swój profil i podgląd wszystkich postów, co jest dość łatwą i szybką drogą <33
    Mam nadzieję, że trochę pomogłam :angel:

Jade Triumph

Mama na cały etat,
    świeża rozwódka
    i co teraz?

2020-04-05, 13:48

No właśnie rzecz w tym, że dodałam niepoprawnie zamówienie wczoraj wieczorem, dziś rano patrzę, ani wpisu, ani spełnionej prośby. Pamiętałam, że jest ten temat, ale znaleźć go nie mogłam, musiałam szukać wśród swoich postów, że został on przeniesiony do archiwum. Także dla osoby, żeby to poprawić, absolutnie nie było to pomocne, wręcz przeciwnie. Wiadomo, jest to do zrobienia, ale niezbyt intuicyjne.

Może więc PW do użytkownika?

marseille pollock

Call me up and I'll send for you
    Take me down to your altitude
    I don't know if I can be alone again

2020-04-05, 14:10

Hej!
    Nie gram tutaj zbyt długo, wiec z ciekawości poszłam sprawdzić jak to rzeczywiście wyglada i czy faktycznie można się pogubić i szczerze, to nie widzę w czym jest problem :hm: Jade, Twój ostatni post przed tym w kontakcie to jest to błędne zamówienie, które ma dopisek, więc schowane to nie wiadomo jak nie było. Z tego co mi się wydaje, to poprawne zamówienia są od razu usuwane, co sprawia, ze jeżeli wisi w Twoich postach, to chyba coś jest rzeczywiście nie tak, wiec cóż, wystarczyło spojrzeć na dopisek :hm:

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że bardzo dobrze mi się tutaj gra i nie miałam jeszcze problemu z czymkolwiek, bo wszystko jest raczej dobrze rozpisane i wytłumaczone, mam również wrażenie, ze gdyby coś się działo to można spokojnie pisać do adminów i wszystko wyjaśnią :lofki:

Odpowiedz do tematu