• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Frederic Harington

2019-06-30, 22:14

Podbijam ściemnienie krojów! Ja to w ogóle głosowałabym za zmianą na mniej "ręczną", ale cóż. Małe kroczki :alko:

Jeremy Ainsworth

2019-06-30, 22:19

tak właśnie to u mnie wygląda :<
    no, a sb też mi nie działa, dobrze wiedzieć, że jednak nie dostałam bana :lol:

Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-06-30, 22:26

Octavia, to musi być mocno uzależnione od monitora, bo osobiście wszystko jest u mnie czytelne i bez zarzutu :hm: Przekażę jednak temat do naszego kodera i kiedy tylko się zjawi, pewnie powalczy z tym.
    Jeremy, z jakiegoś powodu nie czyta Ci większości kodu, ale przyczyny tego nie znam. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
    Co do sb - wczoraj też z jakiegoś powodu nam je wyrzuciło, ale wróciło po paru próbach. Teraz także staramy się je przywrócić. Muszę poprosić byście się uzbroili w cierpliwość! <3

Charles Romero

2019-06-30, 22:30

Jeremy polecam ctrl + f5 :P

Camila Spears

2019-06-30, 22:46

Czy jest możliwość dodania grup z wiekiem? :hm:

Octavia Tyrell

2019-06-30, 22:53

Bradley Stanton napisał/a:
    Octavia, to musi być mocno uzależnione od monitora, bo osobiście wszystko jest u mnie czytelne i bez zarzutu :hm: Przekażę jednak temat do naszego kodera i kiedy tylko się zjawi, pewnie powalczy z tym.

Tak gwoli ścislości (bo trochę nie lubię słuchać, że czemuś jest winny mój monitor - na stronach innych niż fora pbf jakoś mój monitor ma super ustawienia i wszystko jest czytelne) to contrast ratio porównuje dwa kolory (tło i kolor czcionki), na podstawie ustawionych rgb i wylicza z tego wspólczynnik, więc nie, nie jest zależny od ustawień monitora., bo czyta wszystko bezpośrednio z css i przeglądarki, a nie z mojego ekranu.
    Z tego co widziałam na telefonie, to przy mniejszych rozdzielczościach może to być jeszcze do przeczytania - z prostego powodu. Literki to że tona w kolorze nadrabiają wielkością. Jeśli jednak nie będę przybliżać na telefonie (rozdzielczość full hd again), to w zasadzie W OGÓLE nie widzę cytatu, bo tonie w tle, a małe literki wzmacniają ten efekt.

Charles Romero

2019-06-30, 22:56

Ja się zgodzę z osobą wyżej, bo niestety ja także czasami mam problemy z przeczytaniem nicku czy cytatu, bo literki mi się zlewają. Mam do tego wadę wzroku i nawet okulary mi w tym nie pomagają :<

Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-06-30, 22:59

Laleczka, przedyskutujemy to w pełnym składzie i damy znać!

Octavia, wybacz, jeśli to zabrzmiało źle z mojej strony, ale wśród całej administracji taki problem nie zaistniał - spytaliśmy także parę osób spoza niej. Na tej podstawie jedynie zasugerowałam, że to może być kwestia ustawień. Nie rozumiem po co nerwy, naprawdę można się spokojnie dogadać z nami <33
    Kolory zostały przyciemnione, więc nie powinno być już dłużej problemu!

Octavia Tyrell

2019-06-30, 23:14

Bradley Stanton napisał/a:
    Laleczka, przedyskutujemy to w pełnym składzie i damy znać!

Octavia, wybacz, jeśli to zabrzmiało źle z mojej strony, ale wśród całej administracji taki problem nie zaistniał - spytaliśmy także parę osób spoza niej. Na tej podstawie jedynie zasugerowałam, że to może być kwestia ustawień. Nie rozumiem po co nerwy, naprawdę można się spokojnie dogadać z nami <33
    Kolory zostały przyciemnione, więc nie powinno być już dłużej problemu!

Nie jestem zdenerwowana, jakbym miała przyjść i robić wojnę o kontrast, to bym poszła na inne forum prawdopodobnie zamiast się w to bawić :lol: Przeciwnie, pomyślałam, że mogę pomóc naprowadzić na problem. Zwłaszcza że szata graficzna ogółem bardzo mi się podoba i doceniam, za nie robienie z forumline cienkiego plemnika na 800px mocno.
    Imho po prostu strona powinna wyświetlać się dobrze na każdym monitorze.

Imię i nazwisko od biedy ujdzie, chociaż tak gwoli ścisłości to nadal nie to, ale cytat nadal jest ledwo widoczny. lepiej by było na skali rgb kolor przesunąć w dół, a nie w prawo, szybciej rośnie kontrast w tym przypadku.
    Powinno to wyglądać jakoś tak:

Jeśli chodzi o problem z polami profilu Jeremy'ego, to wyświetlają się tak nieprawidłowo na Edge, który nie obsługuje prawidłowo pólprzezroczystości. Dla elementu ".prbok3" trzeba zmienić background-color z "rgb(250, 250, 250, 0.9) na... rgba(250, 250, 250, 0.9), ale nie obiecuję, że po tym będzie się wyświetlać identycznie jak na innych przeglądarkach.
    Proponuję też zerknąć jak wyglądają pola profilu na Mozilli bo coś jest nie tak.

Delilah Park

2019-06-30, 23:45

Chciałabym prosić o licznik kobiet i mężczyzn w KP, żebyśmy wiedzieli kogo jest więcej. I magiczny kod na tagowanie innych pod postami, żeby wiedzieli, że odpisaliśmy np w relacjach.

Ludo Crawford

2019-07-01, 00:03

Ja wpadam tylko powiedzieć, że mnie się wszystko podoba, a wygląd skradł moje serducho i sprawił, że napisałam kartę w godzinę! To się raczej nie zdarza, więc gratuluje ^^
    Co do czytelności, to jak dla mnie jest czytelne i naprawdę, wydaje mi się, że to bardziej kwestia upodobań (zaznaczę, że mój wzrok już super sprawny nie jest xD).
    Dużo cierpliwości i zapału dla administracji! Buzi <3

Romily White

2019-07-01, 00:42

Octavia dziękujemy za wszystkie uwagi i drobną pomoc w rozwiązywaniu problemu! Wszelkie poprawki wymienione w twoich postach zostały już wykonane, co mamy nadzieję, nie umknęło twojej uwadze. Czcionki przyciemnione, a my liczymy, że dzięki temu przejrzystość forum znacznie się poprawiła.

Delilah przegadamy podane propozycje w całym gronie, a później zobaczymy, co rzeczywiście da się zrobić.

Ludo serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Buzi również!

Delilah Park

2019-07-01, 11:51

Dałoby się zrobić tu kod [youtube][/youtube] który w temacie z muzyką pokazywałby klip z nią?
    Wybaczcie, że tak truję D ale przyszło mi to na myśl wczoraj w nocy. :]

Sienna Westby

dba o pozycję na liście najlepszych cukierni w la,
    ale najwięcej czasu i tak poświęca
    mili i romulusowi
    malibu

Sienna Westby
    loving you is the antidote
    29 lat
    163 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-01, 12:16

Delilah, lada moment i będzie! <33

Madelaine Godfrey

2019-07-01, 12:37

A ja mam jeszcze pytanie na ile macie ustawioną sesję? Bo wczoraj zauważyłam u siebie, że mimo zamknięcia karty (zapomniałam się wylogować) jak wróciłam wciąż mi nabijało, a niektórzy mieli nawet po naście godzin na forum :hm:
    Nie żeby mi przeszkadzało, ale czasem może być mylące, stąd moje pytanko.

Angeltown

memories and mountain tops
    drunk on sunset boulevard
    with the city of angels singing on
    santa monica

angeltown
    those blue skies day after day, it's not so bad in LA
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-07-01, 12:48

Madelaine, hej! Przyznajemy, mamy długi czas sesji, ale wszystko z myślą o Was! Wiele razy zdarzało się, że w momentach, kiedy jest krótsza, komuś ginął post gdy próbował go wrzucić, bo okazywało się, że jest już wylogowany. Nie chcemy, aby takie sytuacje miały miejsce, dlatego też taka długość sesji. Wedle życzenia, skróciliśmy go właśnie odrobinę, jednak wciąż pozostaje dostatecznie długi aby nic Wam nie zginęło.
    A co do ilości godzin u niektórych użytkowników i czasu na forum - pamiętajmy, że to nie jest konkurs w to, kto ile siedział, ważniejsza jest dobra zabawa i rozgrywane fabuły! <33

Odpowiedz do tematu