angeltown

greetings from california

• Witaj na Angeltown! Zerknij do przewodnika, który pomoże Ci zapoznać się z forum.
  • Los Angeles Weekly: przeczytaj drugi wpis.
  • Mamy jedenaście miesięcy! O tym oraz kilku zmianach w ekipie przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • up
    down

Poprzedni temat «» Następny temat
    Autor Wiadomość
    Angeltown

west hollywood
    9 lat/a
    180 cm
    California deserves whatever it gets.
    Californians invented the concept of life-style.
    This alone warrants their doom.

city of angels
    To capture a California sunset in South Pasadena is to hold an angel's wings with bated breath.
    2019-06-20, 23:58

tell me about it
    kontakt z administracją
      Udało ci się dostrzec jakiś błąd, literówkę bądź inne niedociągnięcie? Masz propozycję, co moglibyśmy poprawić, by z forum korzystało się lepiej? Dopadły cię jakieś wątpliwości? A może po prostu chcesz napisać, że dobrze się u nas czujesz? Masz pełną dowolność. Daj znać co leży ci na sercu, a my postaramy się odezwać jak najprędzej!

Aiden Baldwin

2019-06-29, 21:17

A ja mam takie dwie malutkie sprawki!
    Czy byłaby możliwość wyłączenia ogłoszenia na innych stronach poza główną oczywiście? I czy możecie włączyć możliwość zwijania działów na głównej? <3

Bradley Stanton

malibu
    32 lat/a
    186 cm
    porzucił pracę w FBI by zawodowo wozić Joe
    i chyba już oficjalnie randkuje z floydem
    chociaż czeka go rozwód

Bradley Stanton
    no need to imagine 'cause I know it's true, they say all good boys go to heaven, but bad boys bring heaven to you
    2019-06-29, 21:21

Hej, Aiden :heja: Już śpieszę z odpowiedzią!
    Co do ogłoszenia, nie, niestety takiej możliwości nie ma i będzie ono na każdej stronie. Ale co do zwijania działów, sprawa zostanie przekazana naszemu koderowi i zostanie (tak sądzę) rozwiązana w najbliższym czasie <33

played by billie
    multikontabrak

Aimee Fairchild

2019-06-30, 12:02

Nie wiem czy coś mi się popsuło, czy o co chodzi, ale nie mogę zobaczyć pełnej listy ostatnio zalogowanych użytkowników (suwaka też nie ma). Działam na Chrome, ciasteczka czyszczone. Screen.

Charles Romero

2019-06-30, 12:04

Ja polecam od siebie użyć ctrl + f5 a się naprawi, bo jak Admini zmieniają coś w kodach to, żeby się załadowały poprawnie trzeba zrobić hard odświeżenie przeglądarki :3

Aimee Fairchild

2019-06-30, 12:05

Dziękuję ślicznie, podziałało. <3

Ophelia Jones

2019-06-30, 14:17

Czy tematy w domach tworzymy sami?

Clementine Godfrey

beverly hills
    30 lat/a
    169 cm
    prowadzę Good Morning Los Angeles
    spodziewam się dziecka z Tomem
    i zaczyna się układać

Clementine Godfrey
    You are the best influence on me. I need you. You are the good and I need a little good in my life.
    2019-06-30, 14:29

Ophelia, tak. Tematy w domach tworzycie sami, według własnej koncepcji, rozgrywkami, bądź podziałami na pomieszczenia - macie dowolność.

played by Klementynka
    multikonta-

Kevin Morningstar

2019-06-30, 20:45

Ja tu tylko z drobną prośbą - można dodać więcej znaków do podpisu? Bo 255 to zdecydowanie za mało, a zależy mi na podpisie html, który jednak ma ich o wiele więcej. Mam nadzieję, że to nie problem! <33

Kevin Morningstar

Oh! I'm fashionably late,
    I'm the one you love to hate,
    'Cause I can't stand myself...
    I'm an asshole baby!
    <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Give+You+Glory' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Trochut' rel='stylesheet' type='text/css'>

Angeltown

west hollywood
    9 lat/a
    180 cm
    California deserves whatever it gets.
    Californians invented the concept of life-style.
    This alone warrants their doom.

city of angels
    To capture a California sunset in South Pasadena is to hold an angel's wings with bated breath.
    2019-06-30, 20:51

Charlie, zrobione! Mamy nadzieję, że teraz zmieści się bez problemu <3

Jeremy Ainsworth

2019-06-30, 20:55

a ja mam małe pytanko - nie wiem czy to kwestia mojego laptopa, czy po prostu czcionka pól w profilu jest bardzo nieczytelna? :< dałoby się coś z tym zrobić?

Bradley Stanton

malibu
    32 lat/a
    186 cm
    porzucił pracę w FBI by zawodowo wozić Joe
    i chyba już oficjalnie randkuje z floydem
    chociaż czeka go rozwód

Bradley Stanton
    no need to imagine 'cause I know it's true, they say all good boys go to heaven, but bad boys bring heaven to you
    2019-06-30, 21:03

Jeremy, u nasz czcionka wygląda jak trzeba, więc nie mam pojęcia jak Ci pomóc :oops: Spróbuj na innych urządzeniach zobaczyć jak to się prezentuje - może to być przyczyna zarówno monitora, jak i jakichś ustawień. Z własnych doświadczeń mogę najwyżej polecić zmniejszenie powiększenia strony na 90%, to zawsze wizualnie dodaje trochę "jakości" grafice i innym elementom :dance:

played by billie
    multikontabrak

Charles Romero

2019-06-30, 21:05

Jeremy a dasz screen jak u Ciebie czcionka wygląda?

Octavia Tyrell

2019-06-30, 21:16

Jest bardzo nieczytelna ze względu na kontrast który prawie nie istnieje.

Contrast ratio, żeby było "ok" powinno wynosić ok 4,5 dla porównania, więc to nie jest lekka obsuwa i ja np. gdzie dodatkowo mam full hd, nie zawracam sobie głowy próbami czytania imienia i nazwiska, a już tym bardziej cytatu.
    Tak jak w innych miejscach kontrast jest jeszcze ok (chociaż główna czionka jest trochę za jasna żeby było 100% ok), tak ten rożowy i niebieski na niebieskim tle jest po prostu zupełnie nie do przeczytania, a do nieczytelności w niektórych miejscach dorzucają się za małe literki.

Miałam to zgłaszać jak się trochę chaos uciszy, ale skoro już ktoś podrzucił temat to rzucam dobrą radę - przyciemnijcie trochę te czcionki lub rozjaśnijcie tło. Dla kontrastu. Bo szkoda zdrowia i oczu.

Kai Morgan

2019-06-30, 22:01

chyba zdziobało się sb :<

MARIE CURRANT

2019-06-30, 22:09

u mnie też nie pykło coś z sb

Odpowiedz do tematu