• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
 • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
 • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
 • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
 • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
 • up
  down



  Autor Wiadomość
  Angeltown

  memories and mountain tops
  drunk on sunset boulevard
  with the city of angels singing on
  santa monica



  angeltown
  those blue skies day after day, it's not so bad in LA
  z wami już od roku!
  160 cm wzrostu
  w LA od początku


  2019-06-20, 23:37

  a good little devil
  Lubią dobrą zabawę i chętnie się socjalizują - często obracają się w dużym gronie znajomych. Łatwo określają nowo poznane osoby mianem przyjaciół, są ufni i otwarci. Emanuje od nich pozytywna energia, a jedynie spory problem czy zmartwienie mogą spowodować jej radykalny spadek, co sprawia, że pokazują się z zupełne innej, gorszej strony. Bywają niezdecydowani i niedecyzyjni, a także nerwowi, szczególnie w obliczu nadchodzącego stresu. Lubią się uczyć i poznawać nowe rzeczy, radość dają im także podróże. Mają tendencje do duszenia w sobie problemów i brania winy na siebie.

  Zalety: sprawiedliwi, kontaktowi, ciekawi, zdolni do adaptacji
  Wady: nerwowi, niekonsekwentni, chowają urazę, lubią się użalać
  Powiązane znaki: Waga, Bliźnięta


  some like it hot
  Mają sto pomysłów na minutę i to właśnie oni zawsze kończą jako przywódcy w projektach zespołowych. Ich kreatywność i poświęcenie sprawiają, że często przodują zarówno w szkole, jak i w pracy. Nie da się ich nie zauważyć, to zawsze ci, którzy wyróżniają się z tłumu i zwracają na siebie uwagę - często nieumyślnie, choć zazwyczaj lubią być w jej centrum. Czasem bywają leniwi i nie mogą się zmotywować, ale zdarza się to relatywnie rzadko. Są porywczy i nie umieją iść na kompromis. Chcą dobrze dla wszystkich, ale nie zawsze umieją to wypracować.

  Zalety: odpowiedzialni, oddani, kreatywni, zabawni
  Wady: uparci, narzucają swoje zdanie, egoistyczni, zapatrzeni w siebie
  Powiązane znaki: Lew, Byk


  breakfast at tiffany's
  Nie ma dla nich rzeczy niewykonalnych, a by osiągnąć zamierzony cel są w stanie zgodzić się nawet na niezwykle niebezpieczne rozwiązanie. Są pewni siebie i nie odpuszczają łatwo, a wszystko co robią, robią z pasją. To oddani przyjaciele, którzy umieją postawić cudze dobro nad swoje. Łatwo wyprowadzić ich z równowagi, a o swoje racje najczęściej walczą do ostatniej kropli krwi. Rzadko kiedy odczuwają strach, natomiast często pojawia się u nich zazdrość. Miewają problemy z zaufaniem, lubią mieć sekrety i nieznane nikomu tajemnice. Są niecierpliwi i kapryśni, ciężko ich w pełni zadowolić.

  Zalety: szczerzy, zdeterminowani, zaradni, pewni siebie
  Wady: uparci, łatwo wytrącić ich z równowagi, agresywni, nieufni
  Powiązane znaki: Baran, Skorpion


  sweet smell of success
  Są niezwykle oddani pracy. Choć nie znają pojęcia lenistwa, nie istnieje dla nich coś takiego jak przepracowanie się; zawsze są w stanie wykonać wszystkie swoje obowiązki w racjonalnym czasie i z zamierzonym efektem. Są zdyscyplinowani, pracowici, a także lojalni, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Na ogół emanuje od nich pozytywna energia, chociaż ich postawa to najczęściej zaledwie czubek góry lodowej. Mają skłonności do wątpienia w siebie i zakładania najgorszego, bywają krytyczni i nieśmiali. To typ ludzi, którzy nie umieją odpuszczać. Lubią, a wręcz potrzebują mieć rację.

  Zalety: sumienni, spokojni, pracowici, zdyscyplinowani
  Wady: mają skłonności do zamartwiania się, nie umieją przegrywać, nadgorliwi
  Powiązane znaki: Panna, Koziorożec


  home town story
  Cechuje ich uczuciowość i sentymentalność. Są wrażliwi, często delikatni - zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mają liczne pasje, a także smykałkę do szeroko pojętej sztuki i rękodzieła. Lubią się uczyć, a kiedy coś ich zainteresuje, oddają temu mnóstwo czasu. Mają tendencje do uciekania przed rzeczywistością i unikania problemów, często polegają na innych. Szybko się przywiązują i umieją zaufać niemalże każdemu. Często się boją, jednak ich lęki najczęściej dotyczą niewiadomego bądź rzeczy zupełnie błahych. Posiadają intuicję i niejednokrotnie kierują się przeczuciem. Oddani pracy, często także przywiązani do rodziny.

  Zalety: marzyciele, życzliwi, zaangażowani, lojalni
  Wady: pesymiści, przesadnie przejmują, nadmiernie ufni, nie lubią zmian
  Powiązane znaki: Ryby, Rak


  rebel without a cause
  Słyną z niekonwencjonalnej myśli, są bardzo nowocześni i otwarci na ludzi. Nie lubią żyć pod dyktando innych, dopasowywanie się do sztywnych ram nie wychodzi im najlepiej. Temperamentni i niecierpliwi, oczekiwanie traktują jak największą karę. Zawsze mówią to, co myślą. Mają tendencje do chodzenia własnymi ścieżkami, niemalże nigdy nie dostosowują się do innych. Często rzucają słowa na wiatr lub obiecują więcej, niż są w stanie dać. Mają ogromne poczucie humoru, nigdy nie kryją swoich emocji. Nie są dobrymi kłamcami, najczęściej można czytać z nich jak z otwartej księgi.

  Zalety: oryginalni, idealiści, zabawni, postępowi
  Wady: bezkompromisowi, trzymają się na uboczu, wybuchowi, pochopni
  Powiązane znaki: Strzelec, Wodnik
    



  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Odpowiedz do tematu
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Nie możesz ściągać załączników na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: