• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Journee Harrelson

I used to think that I was made out of stone
    I used to spend so many nights on my own
    I never knew I had it in me to dance anymore

2020-04-30, 14:24

Jordan Brown

Kierowca wyścigowy na przymusowym urlopie
    Usiłuje prowadzić życie bez uczuć
    I najlepiej bez nudnej pracy przy biurku
    playa del rey

Jordan Borwn
    straight roads are for fast cars turns are for fast drivers
    dwadzieścia siedem lat
    183 cm wzrostu
    w LA od Narodzin lecz z przerwami

2020-04-30, 14:26

Tak bardzo nie chcę mi się myśleć, ale oddam w Twoje ręce Jordana i James - najmłodsze moje dzieci *.*

celia cabral

kiedyś marzyło jej się jezioro łabędzie
    dziś uczy dzieci tańca
    i trochę ostatnio narozrabiała

2020-04-30, 14:27

za skuteczne accio poproszę coś dla wren :hehe:

tobias harrelson

większość ma go za przestępcę
    sam nie wie, czy faktycznie nie byłoby lepiej,
    gdyby skończył w więzieniu

2020-04-30, 14:33

hejka naklejka :hejka:

POSZUKIWANIA: przygarnę rodzeństwo

Journee Harrelson

2020-04-30, 16:23

Jordan Brown napisał/a:
    Tak bardzo nie chcę mi się myśleć, ale oddam w Twoje ręce Jordana i James - najmłodsze moje dzieci

Jordan, Jordan, Jordan... taki przystojny, tak bardzo nie wiem o by tu dać :hm: Ale co powiesz na znajomość z kawiarni? Czy jeśli nie pracuje szlaja się po mieście? Może wpada na śniadanie/kawę/lunch do kawiarnii, w której pracuje Jo? A jak kolejny raz trafił na jej zmianę, zdążyła już się nauczyć co zamawia i zaczęła się śmiać, że jeszcze trochę i zacznie podejrzewać, że ją prześladuje :lol:

A James... nie szukasz jej jakieś dobrej przyjaciółki? Obie nie pochodzą z Los Angeles i przyjechały na studia (Jo co prawda zaczęła je w innej części stanu, ale i tak), obie mieszkaja u braci i obie mają swoje tajemnice. Wbrew pozorom dobrze mieć kogoś, z kim te tajemnice można dzielić, wiedząc że pozostaną tajemnicami <3

celia cabral napisał/a:
    za skuteczne accio poproszę coś dla wren

Z Laurel chyba są kuzynkami, taki? Dobrze słyszałam? :lol:
    A z Wren chcę w takim razie jakichś ziomków, oks? Są w podobnym wieku, mogły się poznać gdziekolwiek i jakkolwiek - po prostu niech się kumplują <3

tobias harrelson napisał/a:
    hejka naklejka

<3
    Miłość maks! Nawet jeśli podejrzewamy, że nie mamy jednego ojca :lol: :lol:
    Chodź zagramy coś rodzinnie, co?

hunter mcnulty

rozgrywający, wagarujący
    my body is a cage
    but my mind holds the key

2020-04-30, 19:45

hunt już czeka, o tak!

Journee Harrelson

2020-04-30, 19:55

hunter mcnulty napisał/a:

hunt już czeka, o tak!

i co? i myśli, że ona taka łatwa? :panic:
    (odpowiedź: TAK :angel: )

Brandon Hook

Młodszy kierownik ds. transportu
    który nie wie co to miłość
    i ma psa o imieniu Charlie

2020-04-30, 23:16

Halo halo podrzucam Brandona, bierz co chesz :dance: :hm:

celia cabral

kiedyś marzyło jej się jezioro łabędzie
    dziś uczy dzieci tańca
    i trochę ostatnio narozrabiała

2020-04-30, 23:19

Journee Harrelson napisał/a:
    Z Laurel chyba są kuzynkami, taki? Dobrze słyszałam?
    A z Wren chcę w takim razie jakichś ziomków, oks? Są w podobnym wieku, mogły się poznać gdziekolwiek i jakkolwiek - po prostu niech się kumplują

tak, tak! są kuzynkami i myślę, że kontakt mogą mieć całkiem dobry, przynajmniej teraz, kiedy obie siedzą w los angeles, bo przed kilkoma laty laurel szalała po świecie i była dość nieuchwytna :lol: a z wren mi pasuje, bo mam na niej ostatnio niedosyt koleżanek :hehe:

paddy cliffort

i'm back back back again
    into the daiting world
    so c'mon, ladies, let's get mingle-y

2020-04-30, 23:24

ja to standardowo wpadam tu z ptaszyną, która przyjaźni się zasadniczo z każdym w obrębie dwustu mil, więc i twoje życie może ubarwić swoimi odpałami :butts:
    i nie mogłam się nie poczuć oczarowana tymi pięknie napisanymi poszukiwaniami - i jednymi, i drugimi - także zasadniczo padzika też ci tu zostawię, cobyśmy im wymyśliły coś równie ładnego *.*

Journee Harrelson

2020-04-30, 23:41

Brandon Hook napisał/a:
    Halo halo podrzucam Brandona, bierz co chesz

Bierz co chcesz... opanie i mam się zdecydować? Nie mam pojęcia :lol: Ale chcę coś fajnego <3

celia cabral napisał/a:
    tak, tak! są kuzynkami i myślę, że kontakt mogą mieć całkiem dobry, przynajmniej teraz, kiedy obie siedzą w los angeles, bo przed kilkoma laty laurel szalała po świecie i była dość nieuchwytna a z wren mi pasuje, bo mam na niej ostatnio niedosyt koleżanek

O porządne koleżanki czasami ciężko, więc jakbyś chciała to faktycznie rozegrać to ja zawsze chętnie :angel:

paddy cliffort napisał/a:
    ja to standardowo wpadam tu z ptaszyną, która przyjaźni się zasadniczo z każdym w obrębie dwustu mil, więc i twoje życie może ubarwić swoimi odpałami
    i nie mogłam się nie poczuć oczarowana tymi pięknie napisanymi poszukiwaniami - i jednymi, i drugimi - także zasadniczo padzika też ci tu zostawię, cobyśmy im wymyśliły coś równie ładnego

Chcę ptaszynę w swoim życiu *.*
    A co do Paddy'ego... on jest kochany, więc generalnie jestem gotowa iść we wszystko! Od zupełnie przypadkowego spotkania, przyjaźni, przez jakieś koślawe randki (bo w jej przypadku wszystkie randki są koślawe :lol: ). Także hulaj dusza! <33

paddy cliffort

i'm back back back again
    into the daiting world
    so c'mon, ladies, let's get mingle-y

2020-04-30, 23:46

Chcę ptaszynę w swoim życiu
    A co do Paddy'ego... on jest kochany, więc generalnie jestem gotowa iść we wszystko! Od zupełnie przypadkowego spotkania, przyjaźni, przez jakieś koślawe randki (bo w jej przypadku wszystkie randki są koślawe ). Także hulaj dusza!

padzik to chyba zostanie jakimś świętym od patronowania koślawym randkom z prześlicznymi paniami, bo tylko na takie prześliczne panie chcą z nim chodzić :lol: :lol:
    ale oczywiście, że biorę, bo z drugiej strony, koślawe randki to najlepszy rodzaj randek, periodt :angel:

Journee Harrelson

2020-04-30, 23:49

paddy cliffort napisał/a:
    Chcę ptaszynę w swoim życiu
    A co do Paddy'ego... on jest kochany, więc generalnie jestem gotowa iść we wszystko! Od zupełnie przypadkowego spotkania, przyjaźni, przez jakieś koślawe randki (bo w jej przypadku wszystkie randki są koślawe ). Także hulaj dusza!

padzik to chyba zostanie jakimś świętym od patronowania koślawym randkom z prześlicznymi paniami, bo tylko na takie prześliczne panie chcą z nim chodzić :lol: :lol:
    ale oczywiście, że biorę, bo z drugiej strony, koślawe randki to najlepszy rodzaj randek, periodt :angel:

Ej, ale każda koślawa randka może się skończyć następną, która będzie mniej koślawa :lol:
    I serio... może ktoś ich umówił na randkę w ciemno? Chociaż Jo marudziła, że nieeee, że ona nie chce randek, że nikogo nie szuka, blablabla, dużo mówiła a w rezultacie skończyła w kiecce i na randce z Paddym :lol:

wren fitzgerald

robi zdjęcia, prowadzi bloga
    i nie umie się uporać
    ze swoimi uczuciami

2020-05-01, 17:31

O porządne koleżanki czasami ciężko, więc jakbyś chciała to faktycznie rozegrać to ja zawsze chętnie :angel:

teraz nałapałam trochę gier, ale za jakiś czas się odezwę <33

Journee Harrelson

2020-05-01, 17:32

wren fitzgerald napisał/a:

teraz nałapałam trochę gier, ale za jakiś czas się odezwę <33

Czekam <33

Cameron Doherty
    Xx
    Xx
    Xxx

2020-05-05, 23:58

Jaka ona jest piękna! *.*

Chciałabym coś fajnego dla Camerona - może imprezowała kiedyś w klubie w którym pracuje (albo zaciągnęli ją tam znajomi, ona nie miała ochoty, więc chłopak pozwolił jej przekoczować imprezę na zapleczu, gdzie mógł ją nawet zabawiać jakimiś żartami), albo minęli się gdzieś pod gabinetem gdzie Jo chodzi na terapie (uznajmy, że to ten jeden jedyny raz kiedy Cam posłuchał swojego lekarza) albo nie wiem, ale myślę, że mogliby się dogadać ze swoją raczej zamkniętą duszą i często sobie razem milczeć :hm:

Odpowiedz do tematu