• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Braidy Wallace

Utknęła w agencji reklamowej
    Narzeczona planuje ślub, a ona
    wciąż próbuje być niezależną kobietą

2020-04-14, 23:46

finn cliffort

I know I took the path
    that you would never want for me
    I gave you hell through all the years
    beverly hills

Finnick Cliffort
    I let you down, didn't I? So many sleepless nights where You were waiting up on me, But I'm just a slave unto the night.
    dwadzieścia cztery lata
    180 cm wzrostu
    w LA od kilkunastu lat

2020-04-14, 23:53

mogę Ci alinkę i ślepca podrzucić <3

Victor Cliffort

Like everything was real, but nothing mattered
    jigsaw women with western movie shoes
    be cruel to me 'cause I'm a fool for you
    beverly hills

Victor Cliffort
    She swam out of tonight's phantasm grabbed my hand and made it very clear there's absolutely nothing for us here
    23 lata
    185 cm wzrostu
    w LA od zawsze

2020-04-15, 00:07

ja chyba tylko mogę Ci tutaj podrzucić Alexandra, bo reszta to gówniarze nie znające życia i nie wiem czy w ogóle Braidy by z nimi chciała mieć coś wspólnego (ja bym nie chciała) :lol:

Braidy Wallace

2020-04-17, 01:00

Alinka i ślepy!
    Więc daj mi Alinkę na taką koleżankę co to kiedyś raz się spotkały i wymieniły się numerami po kilku piwach. No i teraz jakby nie mają czasu na spotkania ale bardzo często ze sobą piszą, albo jak Braidy się nudzi bez narzeczonej to dzwoni do Alinki i obgadują gwiazdy i w ogóle cały świat!
    Ślepego też mi daj, a co! Może... dajmy im tu jakiś ziomków sprzed tego jak on stracił wzrok? Mogli nawet się dobrze trzymać, typowo jak para znajomych. Ale jak stracił wzrok to się od niej odciął i ona wcale nie wie dlaczego!

Alexander
    Ej no daj mi go, bo z nim nigdzie nie mam relacji! W sumie może mogła go znać jeszcze zanim poznała Alinę co napisałam wyżej! W sumie mogli się poznać przez jego córkę. Bo ta mogłaby coś nabroić przy samochodzie Braidy. Na przykład jechała z jakimiś ziomkami i uderzyli w dupę Braidy no i koledzy mogli zwiać zostawiając ją samą więc tylko ją Braidy złapała i zadzwonili po Alexandra, bo jednak B nie chciała wzywać policji i chciała to normalnie załatwić bo też była młoda. No i myślę że jakoś mogliby się bliżej poznać przez Alinę!

alina faraday

Went from one conversation to your lips on mine
    you said "I never regretted the day that
    | called you mine" can I call you mine?
    cheviot hills

Alina Faraday
    What you believe in now? Am I someone you cannot live without out? Cause I know I don't wanna live without you.
    dwadzieścia sześć lat
    164 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2020-04-17, 02:57

Braidy Wallace napisał/a:
    Alinka i ślepy!
    Więc daj mi Alinkę na taką koleżankę co to kiedyś raz się spotkały i wymieniły się numerami po kilku piwach. No i teraz jakby nie mają czasu na spotkania ale bardzo często ze sobą piszą, albo jak Braidy się nudzi bez narzeczonej to dzwoni do Alinki i obgadują gwiazdy i w ogóle cały świat!
    Ślepego też mi daj, a co! Może... dajmy im tu jakiś ziomków sprzed tego jak on stracił wzrok? Mogli nawet się dobrze trzymać, typowo jak para znajomych. Ale jak stracił wzrok to się od niej odciął i ona wcale nie wie dlaczego!

ooo tak! pewnie często piszą ze sobą jakieś esemeski i do siebie dzwonią *.* ale kiedyś w końcu by się wypadało umówić na jakiś wypad do baru znów! a ze ślepym też spotkanie im musimy zaaranżować, jak już wyjdzie ze swojej kwarantanny po koronie :lol:

Charles Button

Dyrektor działu finansowego
    W związku z Laylą
    Trochę się sypie

2020-04-17, 12:25

Jak jest korpo to na pewno dogada się z Charlesem ^^

Jocelyn Godfrey

uciekła z miami od partnera, który ją zdradzał
    i wróciła do rodzinnego la by
    dalej być grafikiem

2020-04-22, 17:25

hej! Jocelyn od dwóch tygodni pracuje w Tomorrow, jako grafik. :> ona i Braidy są w tym samym wieku, a z racji na piastowane stanowiska będą miały do czynienia ze sobą dosyć często. może damy im coś pozytywnego? :hm: :alko:

Braidy Wallace

2020-04-28, 23:26

alina faraday napisał/a:
    Braidy Wallace napisał/a:
    Alinka i ślepy!

ooo tak! pewnie często piszą ze sobą jakieś esemeski i do siebie dzwonią *.* ale kiedyś w końcu by się wypadało umówić na jakiś wypad do baru znów! a ze ślepym też spotkanie im musimy zaaranżować, jak już wyjdzie ze swojej kwarantanny po koronie :lol:

Cieszy mnie to wszystko i czekam na grę ♥

Charles Button napisał/a:
    Jak jest korpo to na pewno dogada się z Charlesem ^^

Okej, może mógłby nieco postawić Braidy na nogach? Bo przez problemy w życiu prywatnym nieco sypie się jej praca, której nie chciałaby za nic stracić! A może nawet wie o jej problemach z narzeczoną, bo wygadała mu się podczas posiedzenia w barze gdzie wypiła o wiele za dużo?

Jocelyn Godfrey napisał/a:
    hej! Jocelyn od dwóch tygodni pracuje w Tomorrow, jako grafik. :> ona i Braidy są w tym samym wieku, a z racji na piastowane stanowiska będą miały do czynienia ze sobą dosyć często. może damy im coś pozytywnego? :hm: :alko:

Tak! Lubmy się! W pracy jest wymyślona Sussie która ostatnio dostała projekt którego Braidy nie zrobiła na czas. Mogą ją razem obgadywać i wszystkich innych. Braidy też będzie jej gadać na Damona, który ostatnio nieźle ją nęka!

carly lahela

instruktorka sportów wodnych
    z poważną kontuzją, która nawet na najgorszych
    torturach nie przyzna, że czuje coś do connora

2020-04-29, 16:44

heja :heja: nie chcesz się czasem przyjaźnić? :lol: Braidy wydaje się super, Carly też jest super, więc powinny się dogadać! brakuje mi dla niej fajnych psiapsi, więc jeśli byłabyś chętna no to super <3

Becky Denver

Influencerka, na urlopie
    Bo Harold wziął i złamał jej serce
    Dlatego od teraz nie chce jej się żyć

2020-04-29, 16:49

carly lahela napisał/a:
    heja :heja: nie chcesz się czasem przyjaźnić? :lol: Braidy wydaje się super, Carly też jest super, więc powinny się dogadać! brakuje mi dla niej fajnych psiapsi, więc jeśli byłabyś chętna no to super <3

Lepszego podania o przyjaciółkę nigdy nie dostałam :lol:
    ALE BIORĘ :>

Damon Meyers

podróżuję dla pracy, pracuję dla podróży
    co nie sprzyja związkom z kobietami
    więc raczej stawiam na przelotne romanse

2020-04-29, 16:59

<33 <33

carly lahela

instruktorka sportów wodnych
    z poważną kontuzją, która nawet na najgorszych
    torturach nie przyzna, że czuje coś do connora

2020-04-29, 18:26

Becky Denver napisał/a:
    carly lahela napisał/a:

Lepszego podania o przyjaciółkę nigdy nie dostałam :lol:
    ALE BIORĘ :>

no wiem, mam gadane i jestem super w te klocki :lol: CIESZĘ SIĘ!! <33 puszczę Braidy pewno jakieś esemesiaka!

Braidy Wallace

2020-04-29, 18:40

Damon Meyers napisał/a:
    <33 <33

Że mam tu znaleźć dla Ciebie miejsce? :))

carly lahela napisał/a:

no wiem, mam gadane i jestem super w te klocki :lol: CIESZĘ SIĘ!! <33 puszczę Braidy pewno jakieś esemesiaka!

Zapraszam serdecznie :mrgreen:

Odpowiedz do tematu