• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Jordan Brown

Kierowca wyścigowy na przymusowym urlopie
    Usiłuje prowadzić życie bez uczuć
    I najlepiej bez nudnej pracy przy biurku
    playa del rey

Jordan Borwn
    straight roads are for fast cars turns are for fast drivers
    dwadzieścia siedem lat
    183 cm wzrostu
    w LA od Narodzin lecz z przerwami

2020-04-09, 17:06

Kayla Westbrook

jak będzie duża zostanie lekarzem
    I should've stayed with you last night
    Instead of going out to find trouble

2020-04-10, 11:27

Bez sensu, że tu pusto, więc wpadam! Po pierwsze zrobić sztuczny tłum, a po drugie - coś chcę :lol:

Jordan Brown

playa del rey

Jordan Borwn
    dwadzieścia siedem lat
    183 cm wzrostu

2020-04-10, 12:01

Kayla - wdzięczna jestem za prowokowanie tłumu, ale lepiej gdyby sztuczny nie był :lol:

Między nimi jest sporo punktów zaczepienia. A jednym z ciekawszych jest właśnie pochodzenie i majętność rodziny. Wprawdzie rodzina Jordana prowadzi zupełnie legalny biznes - korporację zajmującą się tworzeniem i dystrybuowaniem sieci komórkowych; ale to nie oznacza, że interesy nie mogły połączyć tych dwóch rodzin, co?
    Obecnie Jordan jest dość negatywnie nastawiony do firmy, ale może jego ojciec (z którym chłopak raczej nie utrzymuje kontaktów) próbował ich kiedyś zeswatać w związku z interesami? Małżeństwo rodziców Browna poniekąd również było ustawione, więc wśród jego bliskich to pewnie żadna nowość :hm:

Kayla Westbrook

2020-04-10, 12:11

Jordan Brown napisał/a:
    Kayla - wdzięczna jestem za prowokowanie tłumu, ale lepiej gdyby sztuczny nie był :lol:

Między nimi jest sporo punktów zaczepienia. A jednym z ciekawszych jest właśnie pochodzenie i majętność rodziny. Wprawdzie rodzina Jordana prowadzi zupełnie legalny biznes - korporację zajmującą się tworzeniem i dystrybuowaniem sieci komórkowych; ale to nie oznacza, że interesy nie mogły połączyć tych dwóch rodzin, co?
    Obecnie Jordan jest dość negatywnie nastawiony do firmy, ale może jego ojciec (z którym chłopak raczej nie utrzymuje kontaktów) próbował ich kiedyś zeswatać w związku z interesami? Małżeństwo rodziców Browna poniekąd również było ustawione, więc wśród jego bliskich to pewnie żadna nowość :hm:

Omg jakby ojciec Kayli powiedział, że ma dla niej męża to chyba umarłaby ze śmiechu. A jakby się okazało jeszcze, że to ktoś, kogo na przykład znała ze szczenięcych czasów - bo jak podobny poziom to możliwe, że i podobne towarzystwo, a co za tym idzie pewnie mieli się okazję poznać wcześniej - tym bardziej by kazała mu się popukać w czoło. Także mogli chwilę świrować, tylko po to, żeby zagrać rodzicom na nosie i pokazać im jak bardzo złą parą by byli :lol: Więc z tej okazji dałabym im bardziej jakieś kumpelsko-przyjacielskie relacje - Kay mogła być jego wierną fanką na wyścigach! A skoro wrócił do LA to pewnie mieli okazję już na powrót się spotkać, odnowić znajomośći w ogóle ^^

Jordan Brown

playa del rey

Jordan Borwn
    dwadzieścia siedem lat
    183 cm wzrostu

2020-04-10, 13:23

Kayla - nie musiało być to wcale takie oczywiste! Nie chodziło mi o to, by ktokolwiek oficjalnie i rzeczowo zmuszał ich do związku. Raczej taktowanie byli zapraszani na jakieś wspólne kolacje itp. Ojcowie szli rozmawiać o interesach, a oni byli skazani na własne towarzystwo :lol:

W dodatku możemy uznać, że mieszkają po sąsiedzku teraz, kiedy Jordan zainwestował we własny apartament w LA.

I za tym odnowieniem znajomości też jestem za! Kay mogła mu nawet pomagać trochę w urządzeniu mieszkania jeśli lubi bawić się w dekoratorkę - bo on na pewno nie ma do tego smykałki <33

Birdie Godfrey

it's gettin' harder to stay positive
    but i've never been known
    for lack of trying, you know?

2020-04-10, 14:01

myślę sobie, nie będę taka i nie będę wpadać bez konkretnego pomysłu, ale moje samozaparcie pokonał fakt, że to z Birbu masz crack w poszukajkach i jednak wpadam z wiaderkiem dobrych chęci dołączyć do robienia tłumu! :butts:

Kayla Westbrook

2020-04-10, 16:29

Jordan Brown napisał/a:
    Kayla - nie musiało być to wcale takie oczywiste! Nie chodziło mi o to, by ktokolwiek oficjalnie i rzeczowo zmuszał ich do związku. Raczej taktowanie byli zapraszani na jakieś wspólne kolacje itp. Ojcowie szli rozmawiać o interesach, a oni byli skazani na własne towarzystwo :lol:

W dodatku możemy uznać, że mieszkają po sąsiedzku teraz, kiedy Jordan zainwestował we własny apartament w LA.

I za tym odnowieniem znajomości też jestem za! Kay mogła mu nawet pomagać trochę w urządzeniu mieszkania jeśli lubi bawić się w dekoratorkę - bo on na pewno nie ma do tego smykałki <33

Nie wiem, czy ma do tego smykałkę, ale na pewno lubi ładne rzeczy, więc by się nadała :dance:
    Także doskonale, wszystko ustalone i jak najdzie cię kiedyś ochota na grę to uderzaj <3

Ariel Darling

sprzedaje książki w Barnes & Noble
    po godzinach bawi się w copywritera
    To podróż jest ważna, a nie jej cel.
    los feliz

Ariel Darling
    It's not a book I lent you that you never returned. Remember, it's my heart. Please, be careful.
    DWADZIEŚCIA SZEŚĆ LAT
    170 cm wzrostu
    w LA od SIEDMIU LAT

2020-04-22, 13:13

Podobno to Jordan wraz z Brandonem pomógł Ariel, gdy znalazła się w opałach, więc przyszłam się przywitać, podziękować i zapytać, czy się polubiliśmy na dłuższą metę, czy zamknęliśmy znajomość w ramach tamtego epizodu? :>

Ariel Darling
    They say - It's better to have loved and lost than to never have loved at all. That could be a load of shit but I just need to tell you all... Some mistakes get made... That's alright, that's okay! You can think that you're in love when you're really just in pain.
    [mru]

Jordan Brown

playa del rey

Jordan Borwn
    dwadzieścia siedem lat
    183 cm wzrostu

2020-04-27, 21:05

Arielko, moja piękna, myślę, że po całej akcji we trójkę poszli się odstresować, wypić kila szotów i zdecydowanie nie powinni tracić kontaktu! :dance:

Ariel Darling

sprzedaje książki w Barnes & Noble
    po godzinach bawi się w copywritera
    To podróż jest ważna, a nie jej cel.
    los feliz

Ariel Darling
    It's not a book I lent you that you never returned. Remember, it's my heart. Please, be careful.
    DWADZIEŚCIA SZEŚĆ LAT
    170 cm wzrostu
    w LA od SIEDMIU LAT

2020-04-27, 21:37

Jordan Brown napisał/a:
    Arielko, moja piękna, myślę, że po całej akcji we trójkę poszli się odstresować, wypić kila szotów i zdecydowanie nie powinni tracić kontaktu! :dance:

no i to mi się podoba! :lama:

Ariel Darling
    They say - It's better to have loved and lost than to never have loved at all. That could be a load of shit but I just need to tell you all... Some mistakes get made... That's alright, that's okay! You can think that you're in love when you're really just in pain.
    [mru]

Odpowiedz do tematu