• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
 • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
 • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
 • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
 • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
 • up
  down  Autor Wiadomość
  Jordan Brown

  Kierowca wyścigowy na przymusowym urlopie
  Usiłuje prowadzić życie bez uczuć
  I najlepiej bez nudnej pracy przy biurku
  playa del rey  Jordan Borwn
  straight roads are for fast cars turns are for fast drivers
  dwadzieścia siedem lat
  183 cm wzrostu
  w LA od Narodzin lecz z przerwami


  2020-04-09, 16:36

  Jordan Isaac Brown
  Dacre Montgomery
  basics

  data urodzenia

  21 czerwca 1993

  miejsce urodzenia

  Los Angeles

  stan cywilny

  Kawaler

  orientacja

  Heteroseksualny

  zajęcie

  Kierowca NASCAR

  miejsce pracy

  -

  dzielnica

  Playa Del Rey

  wyznanie

  Katolik bez przekonania

  grupa

  Some like it hot

  about me
  Wyścigi NSCAR są drugim względem popularności sportem w Stanach Zjednoczonych – szacuje się, że wyprzedza je jedynie Liga Footballu Amerykańskiego, co zdaniem Jordana jest haniebnym błędem statystycznym.

  Jordan Brown, a właściwie Jordan Isaac Brown-Baker aktualnie, z powodów nakreślonych w dalszej części, używający jedynie nazwiska matki, urodził się tutaj; w Los Angeles. Z tym miastem wiąże się większość jego wspomnień z dzieciństwa – tych pozytywnych oraz tych, które wolałaby z pamięci wymazać.
  Zacząć należałoby od tego, że rodzina, której Jordan stał się członkiem 21 czerwca 1993 roku, plasowała się dość wysoko w hierarchii społecznej. Jak mylnie mogłoby się wydawać, większa zasobność portfela wcale nie wskazywała na chęć posiadania większej liczby potomstwa. Z drugiej strony, na tle statystyk z ostatniego dziesięciolecia, posiadanie trójki potencjalnych spadkobierców to już całkiem okazały wynik. Tak, Jordan posiada starszego brata oraz młodszą siostrę – ale na szczęście nie o nich będzie tutaj mowa.
  Rodzina Brown-Baker (bowiem żadne z dwójki silnych małżonków nie zdecydowało się zrezygnować z rodowego nazwiska) stanowiła połączenie nie tylko na tle relacji uczuciowych, ale przede wszystkim fuzję dwóch firm, dwóch pośrednich korporacji, które wspólnie stworzyły wyjątkowo dobrze działającą maszynę do zarabiania pieniędzy. Ławo domyślić się, że Jordan – wraz z rodzeństwem – wiódł życie na wysokim poziomie. Niestety, mimo wszystkich dobrodziejstw, które kryją się za zasobnymi kontami bankowymi, nie było ono pozbawione wad. Poza oczywistym brakiem czasu ze strony rodziców, rodzeństwo męczyło się wymaganiami narzucanymi gównie przez apodyktycznego ojca.
  Jordan miał smykałkę do liczb – po ukończeniu szkoły średniej w Los Angeles, poszedł na studia matematyczne. I choć rachunki prawdopodobieństwa, szeregi czasowe, prognozowanie, budowanie baz danych czy teoria liczb oraz kryptografia mieściły się w kręgu jego zainteresowań, za żadne skarby świata nie chciał pracować w rodzinnej firmie. Chciał jeździć.
  Pasją do motoryzacji zaraził go dziadek – mężczyzna, choć w podeszłym wieku, którego nie sposób było określić słowami typu: poczciwy staruszek. Był człowiekiem bardzo pomysłowym, cholernie pracowitym i upartym (nic dziwnego, że udało mu się stworzyć tak potężną korporację). Jordan, już jako nastolatek, sprawiał wiele problemów – tym więcej, im lepszy dostawał samochód. Był sprawcą kilku wypadków drogowych i niezliczonej ilości stłuczek. W swojej (pozasportowej) karierze rozbił pięć samochodów. Aż w końcu został zaprowadzony do siedziby NASCAR, która znajdowała się w Los Angeles. Miał wtedy osiemnaście lat. Trenował – to było jego główne zajęcie. Wprawdzie nie pomijał szkoły, gdyż ukończenie studiów było jednym z warunków postawionych mu przez rodziców, by mógł zająć się sportem, ale to głównie samochody zajmowały jego myśli. Początkowo nie szło mu najlepiej – mimo dobrego trenera, całkiem bogatego teamu, do którego dołączył, miał problemy z panowaniem nad samym sobą. Bez przerwy chciał więcej, szybciej, ostrzej, gwałtowniej. Minęło wiele czasu nim nauczył się, że refleks nie jest jedyną cechą, którą powinien mieć dobry kierowca. Po latach ciężkiej pracy nabrał ogłady oraz szacunku do prędkości.
  W między czasie prowadził całkiem szalone życie towarzyskie – wprawdzie miał stałą dziewczynę, którą naprawdę kochał, ale jego wybryki dotyczyły imprez, podczas których nie brakowało alkoholu, bijatyk, w które dość często wdawał się z powodu swojego wybuchowego charakteru czy zakładów, z których zdecydowaną większość wygrywał. Lubił bawić się życiem.
  Zmiany nastąpiły pod koniec dwa tysiące siedemnastego roku, kiedy to po raz pierwszy otrzymał możliwość wzięcia udziału w licencjonowanym wyścigu formacji NASCAR. Bez zastanowienia podpisał wymagane dokumenty, nie zważając na to, że w konsekwencji będzie zmuszony wyjechać z Los Angeles i przenieść się do Karoliny Południowej, by trenować wraz z pozostałymi członkami Front Row Motorspotrs. Pierwszy sezon wyścigowy był dla młodego sportowca bardzo udany. Zajął wysokie, trzecie miejsce, w klasyfikacji ogólnej Xfinity Series – czyli drugiej co do rangi serii wyścigów NACAR. Pozwoliło mu to na moment zachłysnąć się rosnącą popularnością i wszelkimi jej przywilejami. Wraz z teamem jeździł od stanu do stanu, żył od wyścigu do wyścigu. Gdzieś po drodze uzależnił się od adrenaliny. I zapomniał, że ma rodzinę.
  Pochłonięty emocjami związanymi z budowaniem kariery sportowej, Jordan nie zauważył, że związek jego rodziców rozpadł się. Gdy po jednej z wygranych przyjechał do Los Angeles, by spędzić weekend w rodzinnym domu, uświadomiono mu, że apartament w Beverly Hills należy teraz wyłącznie do ojca – a także jego nowej zdobyczy imieniem Stella oraz jej córki. Po głębszym namyśle doszedł do wniosku, że nie powinien być zaskoczony takim rozwojem wydarzeń. Do rozwodu oczywiście nie doszło – i prawdopodobnie nie dojdzie nigdy przez wzgląd na firmę. By okazać brak szacunku w stosunku do ojca, Jordan zrezygnował z posługiwania się drugim nazwiskiem.
  Następny rok oraz następny sezon wyścigowy przeniósł młodemu kierowcy kolejne możliwości – dostąpił zaszczytu (bo jego zdaniem inaczej nie można było tego nazwać) wystartowania w najważniejszej serii wyścigów NASCAR - Monster Energy Nascar Cup Series. Konkurował z najlepszymi w swojej dziedzinie. I wygrywał – dwukrotnie, co dla tam niedoświadczonego zawodnika było ogromnym sukcesem. Trzeba przyznać, że Brown poczuł wiatr w żaglach. I niestety ten sam wiat podciął mu nogi.
  Do wypadku doszło na torze mieszczącym się na Florydzie. Był to siódmy z rzędu wyścig, w którym Jordan brał udział jako przedstawiciel najwyższej serii. Specjaliści orzekli, że kierowca sam sprowadził na siebie nieszczęście. Jego brawurowy, nieostrożny styl jazdy, który wcześniej dał mu zwycięstwo, wówczas położył go do szpitalnego łóżka. Brown był mocno pokiereszowany. Jego żebra były zmiażdżone, a prawą rękę, złamaną w trzech miejscach, operowano dwukrotnie – raz na Florydzie, raz w Los Angeles. Przedstawiciele Front Row Motorspotrs odsunęli go od reszty wyścigów w trwającym sezonie, nie zrywając jednak kontraktu całkowicie. Tylko to dawało Jordanowi nadzieję na powrót do czynnego uczestnictwa w wyścigach w kolejnych latach.
  Obecnie Brown mieszka w Los Angeles – jest w mieście od około trzech miesięcy. Nie pracuje. Dwa razy odmówił matce dołączenia do firmy. Raz odmówił również tej samej propozycji wysuniętej przez dziadka. Ale prawdę mówiąc waha się. Gdyby nie jego buntowniczy charakter przyjąłby oferowane mu stanowisko, by zdobyć choć trochę doświadczenia w „normalnym” zawodzie.
  more

  wzrost

  183 cm

  znaki szczególne

  Klika tatuaży, cwaniacki uśmiech, blizna na lewym policzku po jednym z wypadków, które sam spowodował.

  choroby

  -

  przyjmowane leki

  -

  ubezpieczenie

  Pełne

  kartoteka

  Spowodował kilka wypadków, kary zwykle obejmowały grzywny pieniężne.

  player

  imie / nick

  Karola

  czas / osoba

  czas przeszły, 3 osoba liczby pojedynczej

  18+

  tak

  kontakt

  Discord - Presta#1949 / PW
  Angeltown

  memories and mountain tops
  drunk on sunset boulevard
  with the city of angels singing on
  santa monica  angeltown
  those blue skies day after day, it's not so bad in LA
  z wami już od roku!
  160 cm wzrostu
  w LA od początku


  2020-04-09, 16:44

  akcept!
  Twoja karta została oficjalnie zaakceptowana, od tego momentu masz trzy dni na napisanie posta. Możesz założyć wszystkie tematy potrzebne do prowadzenia postaci i zacząć grę!

  Status majątkowy przyznany Twojej postaci podczas sprawdzania karty to:

  klasa średnia

  Na podstawie tego statusu możesz wybrać miejsce zamieszkania dla swojej postaci. Miłej gry!  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: