• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • Zachęcamy wszystkich do udziału w urodzinowych zabawach! Więcej na ich temat znajdziecie tutaj.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-06-27, 11:46

Bradley Stanton
    Richard Madden
    basics

data urodzenia

11.07.1987

miejsce urodzenia

Los Angeles

stan cywilny

żonaty, w separacji

orientacja

biseksualny

zajęcie

agent (w zawieszeniu)

miejsce pracy

FBI

dzielnica

Koreatown

wyznanie

niewierzący

grupa

home town story

about me
    Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?
    Przypuszczam, że astronautą albo jeźdźcem rodeo, ale ciężko powiedzieć, bo to zmieniało mi się statystycznie raz w miesiącu. Nie byłem zbyt ułożonym dzieckiem i moje tendencje do zmiany decyzji były naprawdę silne. W liceum na przykład, przez jeden, krótki moment, chciałem być lekarzem. Cieszę się, że do tego nie doszło i prędko przekonałem się, że to nie dla mnie. Teraz wiem, że to byłaby zbyt duża odpowiedzialność. To nie tak, że moja praca jej nie wymaga... Po prostu wydaje mi się, że gdyby powierzyć mi życie ludzkie, nie poradziłbym sobie.

Co sobie przypominasz, gdy myślisz o szkole?
    Szkołę wspominam głównie w kolorowych barwach. Nigdy nie byłem orłem, ale radziłem sobie całkiem nieźle i nie było sytuacji, bym z nauką miał jakiś większy problem. Prześlizgując się z klasy do klasy z łatwością, miałem wiele czasu na inne rzeczy. Na sport, na przyjaciół. Nie, nigdy nie byłem kapitanem drużyny rozchwytywanym przez kobiety, ale miałem swoją stałą paczkę i często wspólnie wspominamy tamte czasy. W moim odczuciu, wszystko było wtedy dobre. Proste. Miłe. Właściwie, chętnie bym się tam cofnął, gdyby tylko było to możliwe.

Co najbardziej kojarzy ci się z twoją rodziną?
    Niedzielne obiady. Moja mama była idealną gospodynią, jedną z tych, która od święta wyjmuje specjalną zastawę i której stół zawsze pokrywa nieskazitelnie biały, wyprasowany obrus. Obiady niedzielne zawsze były wyjątkowe. Nie chodziło tylko o jedzenie, chociaż je też wspominam wyjątkowo dobrze - chodzi głównie o atmosferę. Moi rodzice byli udanym małżeństwem, wiem o tym, chociaż sam niewiele się od nich nauczyłem. Wraz z siostrą zawsze mieliśmy wszystko, czego było nam potrzeba, włącznie z domowym ciepłem. Te obiady sprawiały, że wszyscy zacieśnialiśmy więzi.

Co sprawiło, że wybrałeś swój obecny zawód?
    Chciałem pomagać ludziom. Tak, to brzmi banalnie, ale taka była prawda. Wiedziałem, że medycyna odpada i nigdy się nie dostanę, a poza tym nie byłem jedynym dzieckiem, więc płatne studia nie mogły przejść. Nie miałem zamiaru naciągać ich na koszty czegoś, co nawet nie miało dać mi później pracy, bo prawdopodobnie byłbym zmuszony zrezygnować. Pomysł z FBI wyniknął właściwie przypadkiem, bo początkowo chciałem po prostu ukończyć szkołę policyjną i zaszyć się w jakiejś drogówce. Dopiero mój tata zachęcił mnie, by zrobić ze sobą coś więcej i... Nie wiem, czy było słusznym, że go posłuchałem.

Jakie jest twoje największe marzenie?
    Chciałbym odzyskać żonę. Chciałbym wracać do domu, w którym wciąż czekałaby na mnie z obiadem, gotowa przytulić mnie po ciężkim dniu. Chciałbym cofnąć czas i zmienić pewne decyzje, poświęcić rodzinie więcej czasu, a mniej skupić się na pracy. Jednocześnie chciałbym znów pracować aktywnie. Chciałbym nie mieć problemu z alkoholem. Mam wiele marzeń, ale praktycznie żadne z nich nie ma szans się spełnić. No, może poza jednym. Bardzo chcę mieć psa.

Czego najbardziej się obawiasz?
    Obawiam się, że kiedyś zostanę całkiem sam. Mimo to, że mam rodzinę, mimo, że widuję się z bratem i rodzicami od czasu do czasu i mimo garstki przyjaciół, która mi pozostała. Boję się samotności. Boję się bycia skazanym na siedzenie w pustym pokoju na starość, gdzie nikt nawet nie będzie chętny podać mi szklanki wody. Mam wrażenie, że powoli zakrawa to o fobię. Pewnie dlatego, że mam podstawy by sądzić, że wszyscy w końcu się ode mnie odwrócą.

Gdybyś mógł zmienić coś w życiu, co by to było?
    Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, bo pragnę zmienić praktycznie wszystko. Ale... Przede wszystkim, chciałbym się pozbierać. Zmienić swoje priorytety. Zmienić to, jak dotychczas dzieliłem swój czas na bliskich i obowiązki. Jest tego trochę. Chciałbym dostać szansę.

more

wzrost

186

znaki szczególne

blizna między włosami

choroby

alkoholizm

przyjmowane leki

doraźnie przeciwbólowe

ubezpieczenie

podstawowe

kartoteka

niekarany

ingerencja MG

1

player

imie / nick

justyna/billie holiday

czas / osoba

przeszły, trzecia

18+

rzadko

kontakt

say your prayers#3866

Angeltown

memories and mountain tops
    drunk on sunset boulevard
    with the city of angels singing on
    santa monica

angeltown
    those blue skies day after day, it's not so bad in LA
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-06-29, 01:03

akcept!
    Twoja karta została oficjalnie zaakceptowana, od tego momentu masz trzy dni na napisanie posta. Możesz założyć wszystkie tematy potrzebne do prowadzenia postaci i zacząć grę!

Status majątkowy przyznany Twojej postaci podczas sprawdzania karty to:

klasa pracująca

Na podstawie tego statusu możesz wybrać miejsce zamieszkania dla swojej postaci. Miłej gry!

Odpowiedz do tematu