angeltown

greetings from california

 • Witaj na Angeltown! Zerknij do przewodnika, który pomoże Ci zapoznać się z forum.
 • Los Angeles Weekly: przeczytaj drugi wpis.
 • Mamy jedenaście miesięcy! O tym oraz kilku zmianach w ekipie przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
 • up
  down  Poprzedni temat «» Następny temat
  Autor Wiadomość
  Angeltown

  west hollywood
  9 lat/a
  180 cm
  California deserves whatever it gets.
  Californians invented the concept of life-style.
  This alone warrants their doom.  city of angels
  To capture a California sunset in South Pasadena is to hold an angel's wings with bated breath.
  2020-03-27, 19:05


  LAwards
  plebiscyt na dziewięć miesięcy forum

   W związku z nadchodzącą wielkimi krokami dziewiątą miesięcznicą forum, wracamy do długo wyczekiwanego przez Was plebiscytu LAwards! Zasady nie ulegają zmianie, podobnie jak proponowane kategorie, które tym razem różnią się jedynie nazwami. Zgodnie z tym, co już znacie, poniżej prezentujemy osiemnaście kategorii, w których każdy aktywny użytkownik może nominować postacie, które uważa, że powinny zostać wytypowane w późniejszej ankiecie! Zasady nominacji są bardzo proste: wystarczy skopiować kod znajdujący się poniżej opisów kategorii i wypełnić go kierując się zawartymi w nim wskazówkami dotyczącymi możliwej ilości typowanych postaci w każdej z nich. Pierwsza dziesiątka to nominacje indywidualne, czyli ograniczamy się do jednego nazwiska. Pozostała ósemka dotyczy par, bądź grup. Jeżeli w jakiejś kategorii nie macie pomysłu, kogo wskazać, możecie ją pominąć. Jednocześnie, można typować samych siebie - prosimy tylko o niewpisywanie postaci nieaktywnych, ponieważ takie nie będą mogły wziąć udziału w dalszej części plebiscytu, tj. ankiecie. Pamiętajcie także, by wpisywać postacie, nie użytkowników! Ze względu na Waszą ogromną aktywność w tym czasie, na dodanie postów ze swoimi nominacjami macie czas do 29.03 do końca dnia – jeżeli okaże się, że jest to zbyt krótki czas, dołożymy dodatkową dobę.

   kategorie indywidualne:
   1. Bombshell - forumowa miss
   Podobno ważniejsze jest wnętrze, ale każdy z nas zwrócił kiedyś uwagę na twarz, której później nie był w stanie wymazać ze swojej pamięci. Czasami nie sposób nie zwrócić uwagi na urodę, która w przypadku tych pań przywodzi na myśl prawdziwe piękno. Mogłyby znaleźć się na rozkładówkach, a inne damy z całą pewnością zazdroszczą im prezencji, przez którą mężczyźni ustawiają się do nich w kolejce.
   2. The Gentlemen - forumowy mister
   O gustach podobno się nie rozmawia, ale kto nie chciałby poświęcić odrobiny uwagi przystojnej buźce? Ciało herosa, idealne rysy twarzy, a może jeszcze inna cecha przywodząca na myśl prawdziwy ideał? Czymkolwiek to coś by nie było, w przypadku tych panów sprawia, że damski wzrok sam podąża za nimi na ulicy, jednocześnie w głowie niejednej kobiety zasiewając myśl o tym, że takiego mężczyznę chciałaby mieć w swoim domu.
   3. Joker - największy śmieszek
   Zazwyczaj podchodzi do życia pół żartem pół serio, a do tego zawsze ma mnóstwo śmieszków w zanadrzu i potrafi rozbawić nawet najbardziej poważną osobę. Bez większych starań wywołuje uśmiech na twarzach innych osób i z łatwością poprawia nastroje wszystkich, niezależnie od sytuacji.
   4. Bohemian Rhapsody - drama queen/drama king
   Z igły widły też trzeba umieć zrobić, a do takich rzeczy niektórzy mają szczególny talent. Jeśli chcecie rozdmuchać drobny problem do gigantycznych rozmiarów, to właśnie u nich powinniście zasięgnąć rady. To ten typ osoby, który będzie wypłakiwał oczy i rwał sobie włosy z głowy za każdym razem, kiedy powinie mu się noga – nawet w tak błahych przypadkach jak rozlana lampka wina. Żartuję. Rozlany alkohol boli zawsze.
   5. The Neighbors’ Window - najlepszy przyjaciel
   Każdy chce mieć przy sobie osobę, do której mógłby zadzwonić w środku nocy, dzieląc się każdym zmartwieniem, nawet tym najbardziej błahym. I chociaż każdy przyjaciel ma swoją wartość, niektórzy wydają się wybitnie cenni, zupełnie tak, jakby byli do tej roli stworzeni. Jest to więc kategoria dla tych postaci, które każdy chciałby mieć w gronie swoich bliskich i od których, z całą pewnością, moglibyśmy się uczyć.
   6. Blade Runner 2049 - porażka życiowa
   Znacie takie osoby, na widok których „och, skarbie” samo ciśnie się na usta? Jakiej decyzji by nie podjęły, ona i tak kończy się niepowodzeniem. Podobno nieszczęścia chodzą parami, co w przypadku tych osób wydawać by się mogło sporym niedopowiedzeniem. Wszelkiego rodzaju problemy są ich nieodłączną częścią.
   7. The Revenant - podrywacz
   Partnerów zmieniać można jak rękawiczki, a te osoby z całą pewnością nie widzą powodów do zagrzania miejsca przy jednej osobie, kiedy w morzu pływa tak dużo ryb. Nie są fanami zobowiązań, preferując raczej krótkie miłostki lub jednonocne podboje. Nie da się zatrzymać ich przy sobie na długo, o czym świadczy lista byłych partnerów dłuższa niż kolejki w służbie zdrowia.
   8. Toy Story - naczelny imprezowicz
   Nie ważne, czy są młodzi, czy raczej starsi i dojrzali - kiedy przychodzi weekend albo jakakolwiek okazja ku temu, by imprezować, oddają się zabawie bez zastanowienia. Część z nich lubi wypić, inni zapalić, ale na dobrą sprawę potrafią bawić się przednio i bez tego! Są duszami towarzystwa, mają mnóstwo znajomych i potrafią rozkręcić dobrą domówkę w przeciągu kilku minut.
   9. Call Me By Your Name - niepoprawny romantyk
   Nikogo już nie dziwi, że widzą świat w różowych barwach i nikt nawet nie próbuje już sprowadzić ich na ziemię. Chodzą z głową w chmurach, a niezależnie od wieku, marzy im się miłość rodem z komedii romantycznych i książek Nory Roberts. Często zakochują się i najczęściej uważają, że to właśnie to, jednak życie prędko ich weryfikuje i zazwyczaj kończą ze złamanym sercem.
   10. The Great Gatsby - pomocna dusza
   Niesienie pomocy innym to dla nich priorytet. Często się martwią, a kiedy tylko ktoś potrzebuje pomocy, są gotowi ją nieść niezależnie od sytuacji. Są lojalni i troskliwi. Dodatkowo nie oszczędzają pieniędzy, jeżeli w grę wchodzi wsparcie drugiej osoby. Słyną z tego, że chętnie przeznaczają swoje pieniądze na szczytne cele i rozmaite akcje charytatywne.

   kategorie grupowe:
   1. Marriage Story - najbardziej dopasowana para
   Historie miłosne nie muszą być ani proste, ani skomplikowane. Najważniejsze, aby splotły ze sobą losy osób, które naprawdę są sobie pisane. Tę kategorię poświęcamy więc parom, których nie wyobrażamy sobie osobno. Duetom, które pomimo przeciwności losu, zawsze znajdą drogę powrotną do siebie lub wcale nie muszą tego robić, bo nie pozwalają na to, aby jakiekolwiek problemy stanęły na drodze ich uczuciom.
   2. Les Misérables - para, która nie powinna być razem
   Wiele jest związków, które istnieją, pomimo tego, że nie mają racji bytu. Ta kategoria poświęcona jest parom, które swoją relacją jedynie przysparzają sobie kłopotów. Są jak ogień i woda, raz po raz doprowadzając do kolejnych wojen. Może towarzyszy im jakieś uczucie, ale to skutecznie maskowane jest przez otaczający ich chaos. Aby nie doprowadzić się do ruiny, ta para zdecydowanie nie powinna być razem.
   3. The Favourite - para, która powinna być razem
   O przeciwności losu nie jest trudno, ale w tym przypadku były one zdecydowanie niefortunne. Kategorię tę poświęcamy parom, którym nie było po drodze do szczęśliwego zakończenia, którego wszyscy byśmy im życzyli, cały czas mając nadzieję, że niczym bohaterowie wszelkich komedii romantycznych, jeszcze znajdą drogę powrotną do siebie, a my dostaniemy upragniony romans.
   4. Suicide Squad - najlepsza grupa przyjaciół
   Harry, Ron i Hermiona. Atos, Portos i Aramis. Kubuś i Prosiaczek. Przykłady przyjaźni idealnej przewijają się niemal wszędzie i podobny chcemy wyłonić także tutaj. Duety, trójki – ilość nie ma znaczenia, jeśli pomiędzy tymi osobami budowana jest relacja oparta na wzajemnym wsparciu. Co by nie było, przyjaciele nie są przecież jedynie znajomymi, a rodziną, którą wybieramy sobie sami.
   5. Once Upon A Time In Hollywood - trójkąt miłosny
   Mawia się, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, co najpewniej odnieść można do niejednego miłosnego trójkąta. Niezależnie od stałości w uczuciach, czasami po prostu dzieje się tak, że naszym sercem zawładnie inna osoba. I chociaż nie jest to położenie zbyt wygodne, w tym wypadku nie możemy powiedzieć, aby trójka była już tłokiem – w końcu miłości nigdy zbyt wiele, prawda?
   6. Little Women - najlepsza rodzina
   Podobno dobrze wychodzi się z nią jedynie na zdjęciach, ale nie każdy diabeł jest tak straszny, jakim go malują. Podobnie bywa z rodzinami, które pomimo wszelkich trudności, nadal potrafią stanowić grupę bliskich sobie, wspierających i przede wszystkim, kochających się osób. Kategoria ta poświęcona jest rodzinom, które poza nazwiskiem, łączą także wspólne dramaty i szczęśliwe momenty.
   7. La La Land - najbardziej dramatyczna relacja
   Każda miłość niesie za sobą szereg problemów, ale w przypadku tej pary lepsze byłoby stwierdzenie, że to problemy niosą za sobą miłość. Pełno u nich kłopotów, nieszczęść i zwrotów akcji, które często łamały nam serce. Niezależnie od zwieńczenia ich historii, z całą pewnością jest to duet, którego doświadczenia konkurować mogłyby z relacjami z najlepszych harlequinów.
   8. The Jungle Book - rodzice na medal
   Duże dziecko to duży problem, ale czy małe naprawdę stanowi mniejszy? Ząbkowanie, kolka, pierwsze miłości... to tylko część kłopotów, które większości rodziców spędzają sen z powiek. Nie jest to więc rola, której łatwo podołać i chociaż niekiedy nawet najlepszemu zdarzy się chwilą słabości, pomimo drobnych problemów jedno jest pewne – tych dwoje na pewno zasługuje na uśmiech bombelka.

   Kod:
   [b]Bombshell[/b]: forumowa miss, wpisz jedną postać
   [b]The Gentlemen[/b]: forumowy mister, wpisz jedną postać
   [b]Joker[/b]: największy śmieszek, wpisz jedną postać
   [b]Bohemian Rhapsody[/b]: drama queen/drama king, wpisz jedną postać
   [b] The Neighbors’ Window[/b]: najlepszy przyjaciel, wpisz jedną postać
   [b]Blade Runner 2049[/b]: życiowa porażka, wpisz jedną postać
   [b]The Revenant[/b]: podrywacz, wpisz jedną postać
   [b]Toy Story[/b]: imprezowicz, wpisz jedną postać
   [b]Call Me By Your Name[/b]: niepoprawny romantyk, wpisz jedną postać
   [b]The Great Gatsby[/b]: pomocna dusza, wpisz jedną postać

   [b]Marriage Story[/b]: najbardziej dopasowana para, wpisz duet
   [b] Les Misérables[/b]: niedopasowana para, wpisz duet
   [b]The Favourite[/b]: para, która powinna być razem, wpisz duet
   [b]Suicide Squad[/b]: najlepsza grupa przyjaciół, wpisz dowolną ilość (wszyscy powinni znać się i być blisko)
   [b]Once Upon A Time In Hollywood[/b]: trójkąt miłosny, wpisz trójkę
   [b]Little Women[/b]: najlepsza rodzina, podaj nazwisko
   [b]La La Land[/b]: najbardziej dramatyczna relacja, max. 4 nazwiska
   [b] The Jungle Book[/b]: rodzice na medal, wpisz duet


   Powodzenia! :angel:

  Ostatnio zmieniony przez Angeltown 2020-04-03, 19:48, w całości zmieniany 3 razy    Crystal Warner

  santa monica
  28 lat/a
  175 cm
  Kosztosz w muzeum Holyland Exhibitoon
  Cover your crystal eyes
  let your colours bleed and blend with mine  Crystal Warner
  If you must leave, leave as thought fire burns under your feet.
  2020-03-27, 19:27

  The Gentlemen: Royce Speckhart
  Joker: Vesper Hannigan
  The Neighbors’ Window: Vesper Hannigan
  The Great Gatsby: Royce Speckhart
  played by CRYSTAL
  multikontaBRAK  Har Cliffort

  west hollywood
  27 lat/a
  188 cm
  i lied i'm dying inside
  there must be something in the water
  'cause everyday it's getting colder  Harold Cliffort
  It kills me how your mind can make you feel so worthless
  2020-03-27, 21:58

  Bombshell: Becky Denver
  The Gentlemen: Har Cliffort
  Joker: Finn Cliffort
  Bohemian Rhapsody: Asmodeus Triumph
  The Neighbors’ Window: Victor Cliffort :lol: <3
  Blade Runner 2049: -
  The Revenant: Connor Doherty
  Toy Story: Asmodeus Triumph
  Call Me By Your Name: Asmodeus Triumph
  The Great Gatsby: Julian Hemingway

  Marriage Story: Bitty Crompton & Victor Cliffort
  Les Misérables: Jade & Asmodeus Triumph
  The Favourite: Finn Cliffort & Har Cliffort
  Suicide Squad: dom ekipy lol - Becky Denver, Forty Denver, Har Cliffort, Melvin Orwell, Kenzie Cormier i Daphne Wojnarowsky (chyba o nikim nie zapomniałam :lol: )
  Once Upon A Time In Hollywood: trójkąt miłosny, wpisz trójkę
  Little Women: Cliffort
  La La Land: Cliffort, Denver, Darrow, Crompton
  The Jungle Book: Jade i Asmo Triumph :lol:
  played by moony
  multikontaBitty Crompton, Connor Doherty  Brinley Doherty

  torrance
  18 lat/a
  162 cm
  Licealistka
  Powinna skupić się na egzaminach końcowych
  Ale myśli o chłopcach strasznie ją rozpraszają  Brinley Doherty
  Just like other want to be jump from tree to tree as they and free as they want to be
  2020-03-27, 23:43

  The Gentlemen: CONNOR DOHERTY
  Joker: ALINA FARADAY
  Bohemian Rhapsody: BITTY CROMPTON
  The Neighbors’ Window: VICTOR CLIFFORT
  Blade Runner 2049: BELLAMY BLACKTHORN
  The Revenant:CONNOR DOHERTY

  Marriage Story: BECKY DENVER I HAR CLIFFORT
  Les Misérables: ASMODEUS TRIUMPH I MINNIE OWLSLEY
  The Favourite: BITTY CROMPTON I VICTOR CLIFFORT
  Suicide Squad: BECKY DENVER, VICTOR CLIFFORT, ALINA FARADAY
  Once Upon A Time In Hollywood: DAPHNE WOJNAROWSKY, ASMODEUS TRIUMPH I MINNIE OWLSLEY
  Little Women: DOHERTY XD
  played by Asia
  multikontaB | B | L  alina faraday

  cheviot hills
  26 lat/a
  164 cm
  barmanka w soopsok karaoke
  And I feel, All the faint morning light,
  Filled with hope 'cause you're here in my life  Alina Faraday
  You're the sound of redemption, The faith that I've lost. The answers I'm seeking no matter the cost
  2020-03-27, 23:58

  Bombshell: Arabella Darrow
  The Gentlemen: Alexander Blackthorn
  Bohemian Rhapsody: Asmodeus Triumph
  The Neighbors’ Window: Victor Cliffort
  The Revenant: Connor Doherty
  Call Me By Your Name: Bitty Crompton

  Marriage Story: Alina Faraday & Alexander Blackthorn
  Les Misérables: Asmodeus Triumph & Minnie Owsley
  The Favourite: Finn Cliffort & Har Cliffort
  Suicide Squad: Alina Faraday & Becky Denver & Victor Cliffort
  Once Upon A Time In Hollywood: Minnie Owsley & Daphne Wojnarowsky & Asmodeus Triumph
  Little Women: Cliffort family <3
  played by alinka
  multikontafinn & bellamy  Neal Brickwell

  cheviot hills
  33 lat/a
  182 cm
  prezes w cbs television
  rozwiodłem się i znów jestem wolny
  moje życie uczuciowe to porażka  Neal Brickwell
  Sometimes the only pay off for having any faith is when it's tested again and again everyday.
  2020-03-28, 12:03

  Bombshell: Dia Talbott
  The Gentlemen: Julian Hemingway
  Joker: -
  Bohemian Rhapsody: Clementine Godfrey
  The Neighbors’ Window: Tom Henderson
  Blade Runner 2049: Posy Sullivan
  The Revenant: Neal Brickwell
  Toy Story: Neal Brickwell
  Call Me By Your Name: Minnie Owsley
  The Great Gatsby: Odette McFadden

  Marriage Story: Mira Forrester-Barlow & Griffin Barlow
  Les Misérables: Minnie Owlsey & Asmodeus Triumph
  The Favourite: Neal Brickwell & Laurel Dunhill
  Suicide Squad: -
  Once Upon A Time In Hollywood: Dia Talbott & Walter Rutherford & Joshua Forrester
  Little Women: Harrington
  La La Land: -
  The Jungle Book: Mira Forrester-Barlow & Griffin Barlow

  played by Marta, Rejwen
  multikontabryce  Nicholas Hargreeves

  west hollywood
  43 lat/a
  184 cm
  reżyser i scenarzysta w warner bros.
  a do tego ojciec na prawie pełen etat, bo zaczął
  randkować z Maille  nicholas hargreeves
  we waste time looking for the perfect lover instead of creating the perfect love
  2020-03-28, 12:43

  Bombshell: Joe Fitzgerald
  The Gentlemen: Rogan Cabrera
  Joker: Jesus Barlow
  Bohemian Rhapsody: Audra Flitwick
  The Neighbors’ Window: Belvedere Palmer
  Blade Runner 2049: Neal Brickwell
  The Revenant: Layne Hargreeves
  Toy Story: Mikael Callaway
  Call Me By Your Name: Celia Cabral
  The Great Gatsby: Julian Hemingway

  Marriage Story: sorki, ale Ursula Steinfeld & Belvedere Palmer :idk:
  Les Misérables: Laurel Dunhill & Neal Brickwell
  The Favourite: Pola Howell & Mikael Callaway
  Suicide Squad: spice girls (Audra, Shenae, Joleigh, Ursula)
  Once Upon A Time In Hollywood: Wren Fitzgerald, Marlon Hargreeves, Layne Hargreeves
  Little Women: Hargreeves, obvi
  La La Land: Shenae Hargreeves & Rogan Cabrera
  The Jungle Book: Fremy Rowland & Julian Hemingway
  played by normalnie zagadka roku
  multikontaadam, isolde  Shenae Hargreeves

  bel air
  27 lat/a
  166 cm
  aktorka bo jakby inaczej
  dochodzę do siebie po pato małżeństwie
  a Rogan nie chce ze mną gadać  Shenae Hargreeves
  I'm sorry that I'm here so late And please don't turn my heart away
  2020-03-28, 12:59

  Bombshell: Sienna Westby
  The Gentlemen: Griffin Barlow
  Joker: Frank Headey
  Bohemian Rhapsody: Frank Headey
  The Neighbors’ Window: Carson Whitfield
  Blade Runner 2049: Joe Fitzgerald
  The Revenant: Mikael Callaway
  Toy Story: Layne Hargreeves
  Call Me By Your Name: Pola Howell
  The Great Gatsby: Mira Barlow-Forrester

  Marriage Story: Mira Barlow-Forrester i Griffin Barlow
  Les Misérables: Vivienne Harrington i Colton Ferguson
  The Favourite: Bradley Stanton i Floyd Wadsworth
  Suicide Squad: Nicholas Hargreeves i Mikael Callaway
  Once Upon A Time In Hollywood: Neal Brickwel, Laurel Dunhill, Jesus Barlow
  Little Women: Hargreeves
  La La Land: Walter Harrington i Maurelle O'Leary
  The Jungle Book:Nicholas Hargreeves(bez partnerki, a daje radę!)

  played by JoeGoldberg#1660
  multikontaMarcel Weaver  celia cabral

  malibu
  28 lat/a
  167 cm
  kiedyś marzyło jej się jezioro łabędzie
  dziś uczy dzieci tańca
  i trochę ostatnio narozrabiała  Celia Louise Cabral
  finally realized i was never asking for too much, i was just asking the wrong person
  2020-03-28, 13:21

  Bombshell: ursula steinfeld
  The Gentlemen: layne hargreeves we współpracy z zakolami
  Joker: priscilla harrington
  Bohemian Rhapsody: louie hargrove
  The Neighbors’ Window: lizette thornton
  Blade Runner 2049: lindsay harrington
  The Revenant: jesus barlow
  Toy Story: mikael callaway :alko: ale skoro już był to jesus barlow
  Call Me By Your Name: belvedere palmer
  The Great Gatsby: griffin barlow

  Marriage Story: ursula steinfeld & belvedere palmer
  Les Misérables: freya attwood & julian hemingway
  The Favourite: bradley stanton & floyd wadsworth
  Suicide Squad: lenny fitzgerald & layne hargreeves
  Once Upon A Time In Hollywood: coralie hargreeves, walter harrington & louie hargrove
  Little Women: hargreeves :magic:
  La La Land: shenae hargreeves & rogan cabrera
  The Jungle Book: lenny fitzgerald & lenny fitzgerald :gogirl:

  played by thayiko#2924
  multikontalaurel, wren  Isla Cabrera

  koreatown
  28 lat/a
  169 cm
  kadetka LAPD S.W.A.T.
  Something has changed, you're not the same
  And I am not the girl you fell in love with  Isla Sofía Cabrera
  ice, ice baby
  2020-03-28, 13:56

  Bombshell: Elizabeth Milton
  The Gentlemen: Hermes S. Ryder
  Bohemian Rhapsody: Mia Harris
  The Neighbors’ Window: Maggie Goldstein
  The Revenant: Wilder Henderson
  Toy Story: Vivienne Harrington
  Call Me By Your Name: Priscilla Harrington
  The Great Gatsby: Romulus Petersen

  Marriage Story: Tammy Navarro i Ashton van Dyne
  Les Misérables: Shenae Hargreeves i Rogan Cabrera
  The Favourite: Laurel Dunhill i Jesus Barlow
  Once Upon A Time In Hollywood: Joshua Forrester, Dia Talbott, Walter Rutherford
  Little Women: Godfrey
  La La Land: Pola Howell i Mikael Callaway

  played by ICE, ICE BABY
  multikontax  rex grierson

  palos verdes
  33 lat/a
  190 cm
  swat platoon commander
  niby wolny
  ale ta sama rzeka wciąga go drugi raz  rex grierson
  warzone inside of my head
  2020-03-28, 14:20

  Bombshell: eden marchessi
  The Gentlemen: harlan langley
  Bohemian Rhapsody: vivienne harrington
  The Neighbors’ Window: priscilla harrington
  Blade Runner 2049: rogan cabrera
  The Revenant: jesus barlow
  Call Me By Your Name: jim melton
  The Great Gatsby: freya attwood

  Marriage Story: isla cabrera & rex grierson oczywiście
  Les Misérables: posy sullivan & chet callaghan
  The Favourite: vivienne harrington & colton ferguson
  Once Upon A Time In Hollywood: minnie owlsley & daphne wojnarowsky & asmodeus triumph
  Little Women: adren
  The Jungle Book: robert adren
  played by rob gronkowski
  multikontamulti  Julian Hemingway

  cheviot hills
  32 lat/a
  184 cm
  chyba szykuje mu się awans
  chociaż ważniejsza jest fremy
  i dziecko  julian hemingway
  Baby, you're the end of June, I want your belly and that summer feeling
  2020-03-28, 14:57

  Bombshell: Fremy Rowland
  The Gentlemen: Bradley Stanton
  Joker: Josh Forrester
  Bohemian Rhapsody: Willa Hemingway
  The Neighbors’ Window: Griffin Barlow
  Blade Runner 2049: Walter Harrington
  The Revenant: Layne Hargreeves
  Toy Story: Jesus Barlow
  Call Me By Your Name: Joe Fitzgerald
  The Great Gatsby: Romulus Petersen

  Marriage Story: Romulus Petersen i Sienna Westby
  Les Misérables: Wesley O'Leary i Maurelle O'Leary
  The Favourite: Fremy Rowland i Julian Hemingway
  Suicide Squad: Maeve Ledgerwood i Willa Hemingway
  Once Upon A Time In Hollywood: Mira Barlow-Forrester, Griffin Barlow, Julian Hemingway
  Little Women: Fitzgerald
  La La Land: Marcel Weaver i Joleigh Stanton
  The Jungle Book: Marcel Weaver, all by himself
  played by unholy
  multikontabrak  Birdie Godfrey

  koreatown
  25 lat/a
  157 cm
  it's gettin' harder to stay positive
  but i've never been known
  for lack of trying, you know?  Berenice Godfrey
  so Salamati boys - that's how I say cheers!
  2020-03-28, 15:25

  Bombshell: Celia Cabral
  The Gentlemen: Jaxson Beckett
  Joker: Maureen Ronan
  Bohemian Rhapsody: Phryne Brewer
  The Neighbors’ Window: Ariel Darling
  Blade Runner 2049: Tammy Navarro
  The Revenant: Robert Adren
  Toy Story: Barnabas Van Dyne
  Call Me By Your Name: Dorcas Cliffort
  The Great Gatsby: Odette Mcfadden

  Marriage Story: Dorcas Cliffort & Teddy Wallace
  Les Misérables: Mia Harris & Vincent J. Pugh
  The Favourite: Peony McFadden & Presley Abernathy
  Once Upon A Time In Hollywood: Minnie Owlsley, Jade Triumph & Asmodeus Triumph
  Little Women: Cliffort
  The Jungle Book: Sienna Westby
  played by vegan bacon
  multikontaharlan | paddy  Raven Grierson

  santa monica
  30 lat/a
  175 cm
  FBI special agent
  goni za nieuchwytnym przestępcą
  tworząc kolejne tożsamości  Raven Grierson
  I'll have to remember to use that: 'A demon made me do it'
  2020-03-28, 15:44

  Bombshell: Jean O'Malley
  The Gentlemen: Romulus Petersen
  Joker: Sid Baxby
  Bohemian Rhapsody: Tammy Navarro
  The Neighbors’ Window: Pola Howell
  Blade Runner 2049: Dylan Bishop
  The Revenant: River Hill Baker
  Toy Story: Rosie Adren
  Call Me By Your Name: Joey Harrison
  The Great Gatsby: Eileen Crompton

  Marriage Story: Bradley Stanton & Floyd Wadsworth
  Les Misérables: -
  The Favourite: Vivienne Harrington & Colton Ferguson
  Suicide Squad: Royce Speckhart, Hyacinth Speckhart, Lucas Snyder
  Once Upon A Time In Hollywood: -
  Little Women: Grierson
  La La Land: Isla Cabrera & Rex Grierson
  The Jungle Book: Paddy Cliffort
  played by MiamiBeach#3666
  multikontaHermes, Terry, Salim, Ashton  walter rutherford

  koreatown
  34 lat/a
  190 cm
  human error
  zapuścił wonsa
  żeby zaimponować jean  Walter Rutherford
  we're sleeping at the edge holding something we don't need.
  2020-03-28, 16:07

  Bombshell: Posy Sullivan
  The Gentlemen: Chet Callaghan
  Joker: Joshua Forrester
  Bohemian Rhapsody: Briony Rutherford
  The Neighbors’ Window: Jean O'Malley
  Blade Runner 2049: Odette McFadden
  The Revenant: Caleb McFadden
  Toy Story: Ulysses Harrington
  Call Me By Your Name: Clyde Harrington :lol:
  The Great Gatsby: Priscilla Harrington

  Marriage Story: Freya Attwood i Hermes S. Ryder
  Les Misérables: Minnie Owlsey & Asmodeus Triumph
  The Favourite: Sienna Westby i Romulus Petersen
  Suicide Squad: Graham O'Malley & Ulysses Harrington
  Once Upon A Time In Hollywood: Jesus Barlow, Bitty Crompton & praca
  Little Women: Harrington
  La La Land: Walter Rutherford, Jean O'Malley, Dia Talbott i Joshua Forrester
  The Jungle Book: Peony McFadden & Presley Abernathy
  played by no ania
  multikontawin | graham | jen | lin  Hortensius McFadden

  malibu
  37 lat/a
  182 cm
  I've seen that road before
  It always leads me here
  Lead me to you door  Hortensius McFadden
  You play stupid games, you win stupid prizes.
  2020-03-28, 16:11

  Bombshell: Jenna Mcfadden
  The Gentlemen: Jesus Barlow
  Joker: Ulysses Harrington
  Bohemian Rhapsody: Caleb McFadden
  The Neighbors’ Window: Walter Rutherford
  Blade Runner 2049: Briony Rutherford
  The Revenant: Vivienne Harrington
  Toy Story:Priscilla Harrington
  Call Me By Your Name: Graham O'malley
  The Great Gatsby:Lizette Thornton

  Marriage Story: Dorcas Cliffort &Teddy Wallace
  Les Misérables: Chet Callaghan & Freya Attwood
  The Favourite: Laurel Dunhill & Jesus Barlow
  Suicide Squad: Jenna McFadden & Orpheus Rutherford
  Once Upon A Time In Hollywood: Jesus Barlow, Victor Cliffort, Bitty Crompton
  Little Women: Rutherford
  La La Land: Josh Forrester, Dia Talbott, Walter Rutherford, Jean O'Malley
  The Jungle Book: Colton Ferguson, bo daje radę <3
  played by ewa
  multikonta  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:  


  Forum dostosowane jest do przeglądarek Opera i Google Chrome. Styl i kody bazowe wykorzystane na forum zostały wykonane przez janek burza.


  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Saphic 1.2 // Theme created by Sopel