angeltown

california dreamin'

 • Witaj na Angeltown! Zerknij do przewodnika, który pomoże Ci zapoznać się z forum.
 • W najnowszym ogłoszeniu znajdziecie garść informacji na temat zbliżających się walentynek oraz nowych zasad działania Mistrza Gry!
 • up
  down  Poprzedni temat «» Następny temat
  Autor Wiadomość
  Angeltown

    

    
  hello, los angeles!
  All the leaves are brown and the sky is grey, I'd be safe and warm if I was in L.A.

    

    

    

    

    

    

    
  2019-06-28, 20:00

  inne
  it's a little bit complicated

   W tym temacie zdecydowanie góruje różnorodność w poszukiwaniach - od złośliwych kolegów z pracy, aż po uprzejmych sąsiadów i znajomych z piaskownicy. Szukasz ciekawych relacji? Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

    Poszukiwania usuwane będą po dwóch tygodniach od ostatniej aktualizacji.

   Kod:
   <div class="poszuk0"><div class="poszuk1"> TYTUŁ POSZUKIWAŃ</div><img src="link do obrazka" class="poszukimg">
     <div class="poszuk2"><b> Kogo szukam: </b>dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
       <b> opis: </b> Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem.
       <b>dodatkowe informacje:</b>
     Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. </div><div class="poszuk3"> aktualne  [ DD-MM-RRRR ] </div> </div>
  Teddy Wallace


  32

  stoję za kamerą w warner bros. pictures

  zajmuję się miesięcznym dzieckiem

  a z dorcas staram się stworzyć dom

  MALIBU

    

    
  teddy wallace
  You've done a number on my heart And things will never be same. Well... I'm here. I will care for you.

    

    

    

    

    

    

    
  2020-01-05, 18:16


  green screen
  blue screen, rainbow screen, sraczkowaty screen

  Kogo szukam: ludzi związanych z przemysłem filmowym

  opis: Tak jak wyżej poszukuję reżyserów, aktorów, ekipy technicznej, ludzi od efektów specjalnych, CGI, stażystów, statystów i czego dusza zapragnie. Każdy, kto przelewa się w tłumie znajdującym się w napisach końcowych będzie mile widziany! Zależy mi na wątkach związanych z pracą, gdzie będziemy użerać się z kapryśnymi aktorkami, zestresowanymi reżyserami i milionami powtórek. A może jednak niekoniecznie? Poszarpmy się, polubmy, wszystkie chwyty dozwolone. Stwórzmy kolejny klasyk gatunku i dajmy ludziom entertainment!

  dodatkowe informacje: Dowolne. Bylebyś pracował człowieku przy filmach jak confused Travolta! Warner Bros zaprasza. Pomysłów mi nie brak — tych mądrzejszych i tych głupszych też, dlatego jestem otwarta. Pobawmy się trochę :pizza:

  aktualne [ 3 lutego ]  suicide squad
  but a cool one

  Kogo szukam: bandy rodziców doświadczonych mniej lub bardziej

  opis: Teddy dopiero uczy się być rodzicem, a od kogo najlepiej się uczyć sztuczek, które zapewnią przetrwanie nie tylko dziecku, lecz również opiekunowi, jak nie od innych rodziców? Tych, którzy całymi nocami nie spali, bo dzieci się darły. Tych, którzy w nielicznych, wolnych chwilach, spali. Tych, którzy zagospodarowali swoim życiem wbrew zasadom atencyjnego dziecka. Jak oni przeżyli, to pytanie za milion punktów. A Teddy chce znać odpowiedź. Zostaje więc młodym adeptem wśród rodzicielskiej braci. Jak doszło do spotkania? To już możemy sobie doustalać, bo pomysłów i opcji nie brakuje. Może natknie się na kogoś w parku podczas spaceru ze swoim dzieciaczkiem, może znajdzie w internecie jakąś grupę, która spotyka się irl. Może na jakimś specjalnym kursie dla rodziców. A może ktoś go zaczepi, bo stwierdzi, że Teddy potrzebuje pomocy w ogarnięciu młodej?

  dodatkowe informacje: Z racji, że rodziców na forku nam nie brak — oto propozycja dla Was wszystkich! Mamusie i tatusiowie mile widziani! Ci zaprawieni i dopiero raczkujący też. Nie szukam tylko jednej osoby, a fajnie, gdybyśmy mogli stworzyć swoje własne rodzicielskie podziemie. Stwórzmy bandę zajebistych rodziców, którzy kłócą się wiecznie o najlepsze sposoby na wychowywanie dzieci! :pizza:

  aktualne [ 3 lutego ]


    
  played by chubby
  multikontamów mi andrzej  Crystal Warner


  28

  Kosztosz w muzeum Holyland Exhibitoon

  Cover your crystal eyes

  let your colours bleed and blend with mine

  SANTA MONICA

    

    
  Crystal Warner
  If you must leave, leave as thought fire burns under your feet.

    

    

    

    

    

    

    
  2020-01-16, 22:09

  Welcome to the real world. It sucks. You're gonna love it.

  Kogo szukam: Crystal poszukuje dwójki współlokatorów od zaraz! Płeć, charakter, czy zawód nie gra roli.
  opis: Warner na obecną chwilę mieszka sama, mając do dyspozycji czteropokojowy dom, znajdujący się niedaleko plaży (Santa Monica » Palisades Beach » #25). Jeśli tworzysz (lub masz) postać, której odpowiada dzielnica, a mieszkanie w pojedynkę wydaje Ci się mniej ciekawe, niż posiadając współlokatorów - wymyślmy coś ciekawego! Mogą się przyjaźnić, lub wręcz odwrotnie - nie lubić i z trudem znosić swoje towarzystwo, ale żadne nie chce odpuścić i się wyprowadzić. Nie mam określonych wymagań w związku z aktualnym stanem ich relacji, więc całość jest do dopracowania.
  dodatkowe informacje:
  Postać może być zarówno nowa, jak i istniejąca. Chętnie przyjmę postacie w zbliżonym wieku, ale jeśli będzie ich dzieliło kilka lat - również się dogadamy! Możemy rozegrać przeprowadzkę, albo uznać, że mieszkają razem od kilku, czy kilkunastu miesięcy. Wszystko do uzgodnienia z zainteresowanymi osobami, aby wspólnie pasowało nam do historii.
  aktualne[03-02-2020 ]
    
  played by Crystal
  multikontaBRAK  Maureen Ronan


  30

  upiększam Warner Bros

  lubię komplikować sobie życie

  jakby z natury było za mało skomplikowane

  ECHO PARK

    

    
  Maureen Ronan
  But oh how it feels so real Lying here with no one near Only you, and you can hear me

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-02, 21:08

  div class="poszuk0">
  to był... IMPULS

  Kogo szukam: faceta/laski z którą Maureen zdradziła swojego chłopa
  opis: Maureen jest pierwszy raz w tak długim, stabilnym związku, z którym wiąże jakieś nadzieje.
  Znaczy wiązała, bo z 7 miesięcy temu spieprzyła to dokumentnie, zdradzając swoją drugą połowę. Nie był to planowany wyskok, raczej coś spontanicznego, pod wpływem impulsu czyli jak całe życie Ronan.
  dodatkowe informacje:
  - 100% dowolności- to może być postać istniejąca, nowa, stara, młoda, kobieta, mężczyzna, striptizerka, dyrektor FBI
  -zależy mi tylko, żeby po tej jednorazowej akcji parę miesięcy temu, ta osoba wparowała do życia Maeve komplikując je nieco
  -kocham dramy, więc szaleństwa mile widziane
  - na pewno przyda ci się takie szaleństwo w twojej historii!

  trwają rozmowy [ 02-02-2020 ]
    
  played by o szit
  multikontavincent  Noelia Grothe


  30

  nauczycielka baletu

  straciłam dla ciebie głowę

  gdy wlałeś mi miłość do serca

  KOREATOWN

    

    
  Noelia Grothe
  ...........

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-03, 16:50

  Mówiłeś mi, że przyciągam gniew ...

  Kogo szukam: Byłego partnera-kata, dla którego Noe zaprzepaściła swój idealny związek.
  opis: Skutecznie pozbawiałeś mnie wiary w siebie, powtarzając, że jestem tylko jedną z wielu. Nie miałeś skrupułów aby odebrać mi godność, podnosząc na mnie dłoń. Zostawiałeś mnie zalaną łzami, całą w siniakach w ciemnej łazience. Powtarzałeś, że moja kariera jest tylko marzeniem małej dziewczynki, bo ktoś taki jak ja nie ma szans w balecie. Byłam dla Ciebie zbyt brzydka, zbyt gruba, zbyt ... delikatna. Pozwalałam Ci traktować się jak śmiecia, tłumacząc sobie, że to tylko chwilowe, że przecież taki nie jesteś. Nerwowo zagryzając dolną wargę wolałam przeczekać Twój szał niż Ci się sprzeciwić. Aż w końcu spakowałam walizki, wyczyściłam Twoje konto do zera i zniknęłam.
  dodatkowe informacje:
  Szukam mężczyzny, z którym Noelia zdradziła swojego ówczesnego partnera. Miał on okazać się jej ostoją, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Więcej szczegółów dotyczących tej relacji mam opisane w karcie a jeszcze więcej, obgadamy sobie prywatnie! Gwarantuję dużo emocji! :magic:
  aktualne [ 03-02-2020 ]
  played by --
  multikontaBrak  Winona Wallace


  29

  skoro tak krucha

  jest porcelana

  to czemu serce ci bije?

  WEST HOLLYWOOD

    

    
  Winona Wallace
  It's the loneliest feeling in the world when everyone loves you but nobody likes you.

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-09, 10:41

  every smile you fake,
  every claim you stake

  opis: Może zaczęło się od tego, że podziwiałeś mnie z daleka jeszcze podczas studiów, ale nie miałeś odwagi się odezwać. A może jednak pewnego dnia zebrałeś się na odwagę i spędziliśmy razem kilka miesięcy aż uznałam, że to nie to. Może nigdy nie byłam świadoma Twojej obecności, a przypadkowo zraniłam Twoją dumę lub uczucia i od tamtej pory planujesz w jaki sposób się na mnie zemścisz. Nie musiało to być nic wielkiego, lecz przecież urazy z perspektywy czasu wydają się znacznie groźniejsze. Jakikolwiek początek — teraz zbliżamy się do kulminacji. Gromadzisz moje zdjęcia, podkradasz pocztę, sabotujesz niektóre moje postanowienia. Ja niczego się nie domyślam, a jeśli tak, to zbywam to jako efekt bycia sławną osobistością. A Ty jesteś już o krok. Wkupujesz się w łaski moich znajomych, planujesz ponowne nawiązanie znajomości i... Co będzie dalej?

  podsumowanie: Szukam stalkera.
  Może to być coś lżejszego niż opisałam — możesz być po prostu eksem, który jest zraniony i opracowuje jak się odgryźć. Oi, a może przez Twoje zbliżanie się znów się zejdziemy i będzie problem. Na pewno coś fajnego i wciągającego razem wymyślimy, zapraszam na pw!
  aktualne [ 16-02-2020 ]
    
  played by Winnie
  multikonta-  Ida Maria Kalinowska


  29

  recepcjonistka

  ups

  -

  TORRANCE

    

    
  Ida Maria Kalinowska
  Trust the timing of your life

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-09, 19:27

  Przyjaciółko, mniej mnie w opiece

  Kogo szukam: Przyjaciółki!
  opis: Życie Idy w Los Angeles nie było wcale takie skomplikowane, przynajmniej do tego momentu, ale jak to młoda kobieta, popełniała czasem jakieś głupoty, potrzebowała ploteczek i babskich spotkań.
  Szukam kogoś, kto będzie twardo stąpał po ziemi i nie będzie się bał powiedzieć kilku słów, aby Ida Maria się ogarnęła,
  dodatkowe informacje:
  wiek obojętny, lecz zbliżony
  może to być postać nowa, ale nie musi
  stan cywilny, zawód i tak dalej jest mi w pełni obojętny, jak ktoś chce, to się dogada
  Fajnie, jakby znały się dłużej niż kilka tygodni, więc nie może to być osoba całkiem nowa... No chyba, że by znały się z Idą np z Teksasu (college'u) czy gdy mieszkała ze swoim chłopakiem - tu trzeba by dopasować fakty
  .
  aktualne [ 09-02-2020 ]
  played by x
  multikontax  Nathaniel Wood


  31

  -

  -

  -

  PALOS VERDES

    

    
  Nathaniel Wood
  -

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-11, 23:34

  Tej wyjątkowej osoby

  Kogo szukam: kogoś, kto przegoni mnie z LA.
  opis: Szukam kogoś, kto sprawi, że Nate postanowił rzucić wszystko, wziąć ‘urlop’ i wyjechać daleko w świat. Możesz być kumplem, który go zdradził, przypadkową osobą, którą przypadkiem przewrócił na ulicy i zrobiła mu awanturę (masz gorszy dzień i wyżywasz się na nim), dziewczyną która z nim zerwała, przyjmę każdą osobę!
  Chodzi o to, że Nate przez te wydarzenia zaczął bardziej zastanawiać się nad życiem, sensem tego wszystkiego. Jego wyjazd to czas, kiedy zrozumiał lepiej samego siebie. Odciął się też od dotychczasowego życia. Błąkał się po świecie i w międzyczasie nawet udało mu się napisać książkę (kto wie, może nawet będziesz inspiracją dla jakiejś postaci!). dodatkowe informacje:
  - nie było go w LA minimum rok i teraz chciałabym rozegrać jakieś przypadkowe (lub niekoniecznie) spotkanie.
  - możesz już istnieć na forum, możesz się dopiero tworzyć. Przyjmę każdego <3
  rezerwacja [ 12-02-2020 ]
    
  played by -
  multikonta-  Peach Harlow


  30

  byłam przypadkowym świadkiem strzelaniny

  więc zwiałam do LA

  i napisałam o tym książkę pod pseudonimem

  BEVERLY HILLS

    

    
  Peach Harlow
  california dramin'

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-12, 11:37

  nawiedzająca przeszłość


  Kogo szukam: Typa spod ciemnej gwiazdy

  Opis: Peach mniej więcej półtora roku temu była świadkiem paskudnej mafijnej strzelaniny, która obiegła echem cały Nowy Jork. Na rok została wciągnięta do programu ochrony świadków, gdzie przydzielono jej nową tożsamość i poczucie bezpieczeństwa. Po tym czasie zwiała do Los Angeles, gdzie pół roku temu zbiła fortunę na napisaniu serii książek... właśnie o rzeczonym wydarzeniu sprzed lat.
  Sprawa ma się tak, że poszukuję mężczyzny, bezpośrednio zamieszanego w całą sytuację, który właśnie wyszedł z więzienia, po tym jak po zeznaniu Peach został tam zesłany. Dowiedział się o książce i po nitce do kłębka, trafił do LA - co nie było wcale takie trudne, skoro nieuważna Peach jest tu teraz celebrytką.
  Chciałabym stworzyć z tego słodko-gorzką historię przeplataną dramkami i zamieszać obu postaciom poprzez wprowadzenie do całego wątku elementów uczuciowych. W końcu jak wykończyć babę, do której zaczęło się coś czuć? Sprawa komplikuje się jeszcze mocniej, prawda?

  dodatkowe informacje:
  ♣ postać nie młodsza niż 30 lat
  ♣ szczegóły tego co robił przez ostatnie pół roku do ustalenia na PW
  ♣ warunkiem koniecznym jest tylko powiązanie z mafijnym światkiem oraz jego obecność i wkład w feralną strzelaninę
  ♣ nie uciekaj <3
  ♣ relacja jest bardzo plastyczna, w grze wyjdzie, czy dwójka się znienawidzi, czy może w sobie zakocha!
  aktualne [ 12-02-2020 ]  zabawna teraźniejszość


  Kogo szukam: Dzielnego stróża prawa

  Opis: Z racji tego, że bądź co bądź mimo swojego kubusiowego rozumku, Brzoskwinka jest dość istotnym pionkiem w sprawie strzelaniny z Nowego Jorku, poszukuję dla niej również dzielnego stróża prawa, którego zadaniem jest ochranianie jej dobrze zarabiającej pupy.
  W pakiecie wszelkiego rodzaju perypetie życia codziennego, dramki oraz humorystyczne wątki z lekką dozą niepewności co do tego w jakim kierunku zawędruje relacja. A Peach z pewnością nie będzie łatwym obiektem do pilnowania, szczególnie jeśli już raz spakowała manatki i zwiała do Los Angeles, aby zarobić na strzelaninie, której była świadkiem.

  dodatkowe informacje:
  ♣ postać nie młodsza niż 30 lat
  ♣ to, czy Broskwinka będzie wiedziała o tym kim tak naprawdę jest Pan X, czy będzie żyła w błogiej nieświadomości - do ustalenia na PW
  ♣ nie uciekaj, proszę <3
  ♣ otwarta relacja z możliwością rozwinięcia się w każdym możliwym kierunku
  aktualne [ 12-02-2020 ]
    

  played by brzoskwinka
  multikonta-  Luna Woodward


  23

  florystka w magic flower shop

  nie brak nikogo

  chyba wolę solo

  SAN PEDRO

    

    
  Luna Woodward
  Stoję na granicy dwóch światów, w żadnym nie czuję się u siebie.

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-14, 11:34

  Bring the drugs, baby, I can bring my pain

  Kogo szukam: Mężczyzny z przeszłości, byłego (?) narkomana

  opis: Właściwie to nałóg był spoiwem ich relacji. Poznali się 5-6 lat temu, najpewniej w jakiejś melinie w San Francisco, wśród ludzi takich jak oni – narkomanów. W jakiś sposób nawiązała się między nimi szczególna więź, na tyle mocna, że Luna, nawet gdy odstawiano ją na trochę do domu, i tak wracała, również do niego. Ciągnęli się nawzajem w dół i jeśli Luna kiedykolwiek czuła do kogoś coś na kształt miłości, to właśnie do niego – może dlatego, że miała wrażenie, jakby był odbiciem jej samej.
  Od ponad 3 lat Woodward jest czysta i od tego czasu go nie widziała, głównie dlatego, że jest pewna, że nie żyje. Była przecież przy nim, gdy przelewał jej się przez ręce, gdy nie reagował na jej wołania, gdy – jak sądziła – umierał. W ostatnim racjonalnych odruchu, gdy wybiegała z tamtego mieszkania, zadzwoniła po pogotowie, uznając, że jest mu winna choć tyle.
  Nie wiedziała, że udało im się go uratować, dopóki nie spotkają się tutaj.

  dodatkowe informacje:
  » To prawdopodobnie powinna być nowa postać, chyba że któraś z istniejących już ma taki epizod w biografii.
  » Ten mężczyzna może być w wieku Luny lub starszy (choć myślę, że mógłby mieć maksymalnie 30 lat), ale cała reszta jego kreacji jest już zupełnie dowolna – może po tamtym prawie odlocie, skończył z dragami, tak jak Luna, a może wręcz przeciwnie, cały czas bierze i gdy ich drogi znów się przetną, silna wola Woodward zostanie wystawiona na poważną próbę.
  » Lubię, gdy wszystko wychodzi w grze, dlatego nie zakładam niczego z góry – jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam do wejścia razem ze mną w tę historię i sprawdzenia, dokąd nas i nasze postacie ona zaprowadzi.
  aktualne [ 14-02-2020 ]

  played by -
  multikontabillie  Jaylen Graham


  31

  i don't need a man to tell me what i can

  I don't need a ring around my finger

  I don't need a man to set me free

  CHEVIOT HILLS

    

    
  jaylen lione-graham
  Oh honey, I really miss you. Oh honey, though it was only yesterday you kissed me.

    

    

    

    

    

    

    
  2020-02-14, 13:06


  you remind me of him
  the shadow of what was lost

  Kogo szukam: mężczyzny

  opis: Jaylen wyszła za mąż bardzo młodo, bo nie miała skończonych nawet dziewiętnastu lat. Nie była to szalona miłość, a przyjaźń, która trwała, aż do momentu śmierci jej małżonka. Od tego czasu minęły już trzy lata, a ona wciąż odczuwa pustkę po stracie. Z zewnątrz jest bardzo pewna siebie i brutalna, jednak da się wyczuć w jej zapachu nutkę męskich perfum, którymi lubi sobie przypominać o zmarłym mężu. Jako prawnik nie miewa wiele czasu dla siebie, ale chciałabym, żeby właśnie na tym się skupiła. Na ponownym zwolnieniu i odnalezieniu cennej relacji z drugim człowiekiem. I właśnie tutaj miałby jej pomóc poszukiwany pan, który w małym detalu może jej przypominać utraconego mężczyznę. Może być jej klientem, może nieznajomym, a może kimś, kogo Jaylen zna. Może być od razu uprzejmy, a może ją irytować i dopiero z czasem zdobyć jej zaufanie. Może być bogaty, a może nie mieć grosza przy duszy. Może mieć żonę, a może być samotny. Może być stabilny lub samemu mieć wiele problemów. Może być każdej orientacji, bo nie zależy mi na erotycznych relacjach, chociaż nie wykluczam, że jeśli się zgramy, może do nich dojść. Bez różnicy. Szukam po prostu — w pewnym sensie — mentora, który pokazałby mojej pani, że praca to nie wszystko i że wciąż może nawiązywać z ludźmi relacje — bardziej potłuczone, bardziej stabilne, ale wciąż będące relacjami. A może też sam potrzebuje wsparcia i zrozumienia, które mogłaby mu zapewnić Jay.

  dodatkowe informacje: Poszukiwany pan powinien być mniej więcej w wieku Jaylen, żeby rozumiał problemy dorosłego świata i był w stanie mieć swoje zdanie. I się wysłowić. Nie zakładam z góry żadnych scenariuszy, ale chciałabym, by ta relacja rozwinęła się sama. Stawiam na więcej odczuć niż działań. Jaylen jest skomplikowaną postacią, ale od siebie mogę zaoferować wiele pomysłów i ciepła. Nigdzie nie uciekam, piszę regularnie, dlatego ukocham za kogoś, kto chciałby podjąć się podobnego wyzwania :dance:

  aktualne [ 14 lutego ]

  played by chubby
  multikontamów mi andrzej  Clementine Godfrey


  30

  prowadzę Good Morning Los Angeles

  I chyba wszystko zaczyna się powoli układać

  Chociaż spodziewam się dziecka

  BEVERLY HILLS

    

    
  Clementine Godfrey
  To be honest, I don't watch a lot of TV. It's kind of ironic because I'm on TV.

    

    

    

    

    

    

    
  Dzisiaj 17:47

  every brunette girl needs a blonde best friend

  Kogo szukam: najlepszej przyjaciółki, a najlepiej nawet dwóch, aby było z nich takie trio.
  opis: poznikało mi trochę relacji, więc szukam dla Clem, najlepszej/najlepszych przyjaciółki/przyjaciółek. Zależałoby mi, aby dziewczyny, mogły na siebie liczyć w każdej chwili i były dla siebie dużym wsparciem. Nieważne, co by się działo, zawsze mogą na siebie liczyć, mogą być nawet całkiem różne z charakterów, aby mogły się wzajemnie dopełniać. Wspólne wypady na obiad, wieczory przy winie, jest naprawdę dużo możliwości i sporo, ciekawych wątków do rozegrania.
  Jedynie, wolałabym, aby znały się już trochę czasu, może chodziły razem do szkoły średniej, na studia, a może z pracy? Jest mi to bez większej różnicy.
  dodatkowe informacje:
  🌸 nie chcę tutaj nic narzucać, gdyż nie jest to główna relacja, ale bardzo mi na niej zależy!
  🌸 wiek, najlepiej +28, aby nie było zbyt dużej różnicy.
  🌸 a co najważniejsze, prosiłabym - nie znikaj, nie chciałabym kolejny raz, szukać tych relacji.
  🌸 odpisuję w miarę regularnie i prawdopodobnie jestem miła, więc ze wszystkim można się ze mną dogadać *.*
  aktualne [ 16-02-2020 ]


  played by Klementynka
  multikonta-  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Odpowiedz do tematu
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:  


  Forum dostosowane jest do przeglądarek Opera i Google Chrome


  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Saphic 1.2 // Theme created by Sopel