angeltown

greetings from california

• Witaj na Angeltown! Zerknij do przewodnika, który pomoże Ci zapoznać się z forum.
  • Los Angeles Weekly: przeczytaj drugi wpis.
  • Mamy jedenaście miesięcy! O tym oraz kilku zmianach w ekipie przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • up
    down

Poprzedni temat «» Następny temat
    Autor Wiadomość
    Seth Sinclair

2019-12-11, 11:55

Avkuję mniej niż bardziej, ale w przerwach na zajęcia czy badania chętnie się czymś zajmę. Pracuję na 400x640, ale jeśli ktoś będzie potrzebował przeskalowania, niech od razu woła! To nie jest skomplikowane, mi odejmuje minuty pracy, ale w razie w proszę od razu zaznaczyć przy zamówieniu, że prosisz o 2 formaty! Moje avki są czyste lub jedynie delikatnie przyefektowane. Wszystkie moje prace znajdziecie tu. Zamówienia przyjmuję jedynie od zaakceptowanych postaci.

Kod:
    [b]Imię i nazwisko:[/b]
    [b]Fotki:[/b] Jeśli masz ulubione, możesz podrzucić. Z góry uprzedzam jednak, że z chęcią sama buszuję i wybieram odpowiednie sesje. Nie robię avków ze zdjęć z ulicy.
    [b]Efekt: [/b]W przypadku jakiegoś konkretnego, podeślij mi przykładowe zdjęcie. UWAGA! Przykładami mogą być tylko moje avatary. Nie zajmuję się wielkimi rewolucjami.
    [b]Format:[/b] brak/proszę o 200x320 - w przypadku gdy sam przeskalujesz zdjęcia, pomiń ten krok. Ułatwisz mi tym pracę <3

† I love the adrenaline in my veins I do whatever it takes cause I love how it feels when I break the chains

Noah Mayfield

2019-12-28, 01:52

Ja tylko poproszę coś z Hero Fiennes-Tiffinem, obojętnie jaka sesja (skoro sama lubisz buszować) :lol: oraz efekty tez jakie chcesz, dziękuje!

Seth Sinclair

2019-12-28, 12:46

Proszę uprzejmie Hero :lofki:

† I love the adrenaline in my veins I do whatever it takes cause I love how it feels when I break the chains

Noah Mayfield

2019-12-29, 04:07

Seth Sinclair napisał/a:
    Proszę uprzejmie Hero :lofki:

<3

aubrey somerset

2019-12-29, 14:56

to ja wpadam z Josephine Langford, obojętnie jakie avy (dobra, fajnie by było, gdyby były normalne zdjęcia, a nie z toną tapety :lol: ), ale no, zdaję się na Ciebie. pięknie proszę i dziękuję <3

Teddy Wallace

malibu
    33 lat/a
    185 cm
    znajdziesz mnie za kamerą w warner bros. pictures
    przygotowuję się do adopcji dziecka kumpeli i
    zaczynają się komplikacje, nad którymi nie panuję

teddy wallace
    I can see you looking at me 'Cause he doesn't make you tremble, make you weak at the knees I know you want me to
    2019-12-29, 16:58

Proszę uprzejmie Josephine. Przypominam o kodzie do zamówienia. Po coś istnieje :lofki:
    played by misiu
    multikontababes against bigots

aubrey somerset

2019-12-29, 17:11

dziękuję bardzo! <3

Odpowiedz do tematu