• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
 • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
 • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
 • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
 • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
 • up
  down  Autor Wiadomość
  Angeltown

  memories and mountain tops
  drunk on sunset boulevard
  with the city of angels singing on
  santa monica  angeltown
  those blue skies day after day, it's not so bad in LA
  z wami już od roku!
  160 cm wzrostu
  w LA od początku


  2019-10-29, 20:35


  LAwards
  plebiscyt na cztery miesiące forum

   Poniżej prezentujemy osiemnaście kategorii, w których każdy aktywny użytkownik może nominować postacie, które uważa, że powinny zostać nagrodzone! Zasady nominacji są bardzo proste: wystarczy wypełnić kod, kierując się zawartymi w nim wskazówkami dotyczącymi możliwej ilości typowanych postaci w każdej z nich. Pierwsza dziesiątka to nominacje indywidualne, czyli ograniczamy się do jednego nazwiska. Pozostała ósemka dotyczy par, bądź grup. Jeżeli w jakiejś kategorii nie macie pomysłu, kogo wskazać, możecie ją pominąć. Jednocześnie, można typować samych siebie - prosimy tylko o niewpisywanie postaci nieaktywnych, ponieważ takie nie będą mogły wziąć udziału w dalszej części plebiscytu, tj. ankiecie. Pamiętajcie także, by wpisywać postacie, nie użytkowników! Na dodanie postów ze swoimi nominacjami macie czas do 2.11 do końca dnia.

   kategorie indywidualne:
   1. Jezebel - forumowa miss
   Podobno ważniejsze jest wnętrze, ale każdy z nas zwrócił kiedyś uwagę na twarz, której później nie był w stanie wymazać ze swojej pamięci. Czasami nie sposób nie zwrócić uwagi na urodę, która w przypadku tych pań przywodzi na myśl prawdziwe piękno. Mogłyby znaleźć się na rozkładówkach, a inne damy z całą pewnością zazdroszczą im prezencji, przez którą mężczyźni ustawiają się do nich w kolejce.
   2. Citizen Kane - forumowy mister
   O gustach podobno się nie rozmawia, ale kto nie chciałby poświęcić odrobiny uwagi przystojnej buźce? Ciało herosa, idealne rysy twarzy, a może jeszcze inna cecha przywodząca na myśl prawdziwy ideał? Czymkolwiek to coś by nie było, w przypadku tych panów sprawia, że damski wzrok sam podąża za nimi na ulicy, jednocześnie w głowie niejednej kobiety zasiewając myśl o tym, że takiego mężczyznę chciałaby mieć w swoim domu.
   3. How to Steal a Million - największy śmieszek
   Zazwyczaj podchodzi do życia pół żartem pół serio, a do tego zawsze ma mnóstwo śmieszków w zanadrzu i potrafi rozbawić nawet najbardziej poważną osobę. Bez większych starań wywołuje uśmiech na twarzach innych osób i z łatwością poprawia nastroje wszystkich, niezależnie od sytuacji.
   4. Vertigo - drama queen/drama king
   Z igły widły też trzeba umieć zrobić, a do takich rzeczy niektórzy mają szczególny talent. Jeśli chcecie rozdmuchać drobny problem do gigantycznych rozmiarów, to właśnie u nich powinniście zasięgnąć rady. To ten typ osoby, który będzie wypłakiwał oczy i rwał sobie włosy z głowy za każdym razem, kiedy powinie mu się noga – nawet w tak błahych przypadkach jak rozlana lampka wina. Żartuję. Rozlany alkohol boli zawsze.
   5. Double Indemnity - najlepszy przyjaciel
   Każdy chce mieć przy sobie osobę, do której mógłby zadzwonić w środku nocy, dzieląc się każdym zmartwieniem, nawet tym najbardziej błahym. I chociaż każdy przyjaciel ma swoją wartość, niektórzy wydają się wybitnie cenni, zupełnie tak, jakby byli do tej roli stworzeni. Jest to więc kategoria dla tych postaci, które każdy chciałby mieć w gronie swoich bliskich i od których, z całą pewnością, moglibyśmy się uczyć.
   6. Singin' in the Rain - porażka życiowa
   Znacie takie osoby, na widok których „och, skarbie” samo ciśnie się na usta? Jakiej decyzji by nie podjęły, ona i tak kończy się niepowodzeniem. Podobno nieszczęścia chodzą parami, co w przypadku tych osób wydawać by się mogło sporym niedopowiedzeniem. Wszelkiego rodzaju problemy są ich nieodłączną częścią.
   7. The Outlaw - podrywacz
   Partnerów zmieniać można jak rękawiczki, a te osoby z całą pewnością nie widzą powodów do zagrzania miejsca przy jednej osobie, kiedy w morzu pływa tak dużo ryb. Nie są fanami zobowiązań, preferując raczej krótkie miłostki lub jednonocne podboje. Nie da się zatrzymać ich przy sobie na długo, o czym świadczy lista byłych partnerów dłuższa niż kolejki w służbie zdrowia.
   8. The Roaring Twenties - naczelny imprezowicz
   Nie ważne, czy są młodzi, czy raczej starsi i dojrzali - kiedy przychodzi weekend albo jakakolwiek okazja ku temu, by imprezować, oddają się zabawie bez zastanowienia. Część z nich lubi wypić, inni zapalić, ale na dobrą sprawę potrafią bawić się przednio i bez tego! Są duszami towarzystwa, mają mnóstwo znajomych i potrafią rozkręcić dobrą domówkę w przeciągu kilku minut.
   9. Gone With The Wind - niepoprawny romantyk
   Nikogo już nie dziwi, że widzą świat w różowych barwach i nikt nawet nie próbuje już sprowadzić ich na ziemię. Chodzą z głową w chmurach, a niezależnie od wieku, marzy im się miłość rodem z komedii romantycznych i książek Nory Roberts. Często zakochują się i najczęściej uważają, że to właśnie to, jednak życie prędko ich weryfikuje i zazwyczaj kończą ze złamanym sercem.
   10. Pocketful of Miracles - pomocna dusza
   Niesienie pomocy innym to dla nich priorytet. Często się martwią, a kiedy tylko ktoś potrzebuje pomocy, są gotowi ją nieść niezależnie od sytuacji. Są lojalni i troskliwi. Dodatkowo nie oszczędzają pieniędzy, jeżeli w grę wchodzi wsparcie drugiej osoby. Słyną z tego, że chętnie przeznaczają swoje pieniądze na szczytne cele i rozmaite akcje charytatywne.

   kategorie grupowe:
   1. A Streetcar Named Desire - najbardziej dopasowana para
   Historie miłosne nie muszą być ani proste, ani skomplikowane. Najważniejsze, aby splotły ze sobą losy osób, które naprawdę są sobie pisane. Tę kategorię poświęcamy więc parom, których nie wyobrażamy sobie osobno. Duetom, które pomimo przeciwności losu, zawsze znajdą drogę powrotną do siebie lub wcale nie muszą tego robić, bo nie pozwalają na to, aby jakiekolwiek problemy stanęły na drodze ich uczuciom.
   2. Swing Time - para, która nie powinna być razem
   Wiele jest związków, które istnieją, pomimo tego, że nie mają racji bytu. Ta kategoria poświęcona jest parom, które swoją relacją jedynie przysparzają sobie kłopotów. Są jak ogień i woda, raz po raz doprowadzając do kolejnych wojen. Może towarzyszy im jakieś uczucie, ale to skutecznie maskowane jest przez otaczający ich chaos. Aby nie doprowadzić się do ruiny, ta para zdecydowanie nie powinna być razem.
   3. An Affair to Remember - para, która powinna być razem
   O przeciwności losu nie jest trudno, ale w tym przypadku były one zdecydowanie niefortunne. Kategorię tę poświęcamy parom, którym nie było po drodze do szczęśliwego zakończenia, którego wszyscy byśmy im życzyli, cały czas mając nadzieję, że niczym bohaterowie wszelkich komedii romantycznych, jeszcze znajdą drogę powrotną do siebie, a my dostaniemy upragniony romans.
   4. It Happened One Night - najlepsza grupa przyjaciół
   Harry, Ron i Hermiona. Atos, Portos i Aramis. Kubuś i Prosiaczek. Przykłady przyjaźni idealnej przewijają się niemal wszędzie i podobny chcemy wyłonić także tutaj. Duety, trójki – ilość nie ma znaczenia, jeśli pomiędzy tymi osobami budowana jest relacja oparta na wzajemnym wsparciu. Co by nie było, przyjaciele nie są przecież jedynie znajomymi, a rodziną, którą wybieramy sobie sami.
   5. Gentlemen Prefer Blondes - trójkąt miłosny
   Mawia się, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, co najpewniej odnieść można do niejednego miłosnego trójkąta. Niezależnie od stałości w uczuciach, czasami po prostu dzieje się tak, że naszym sercem zawładnie inna osoba. I chociaż nie jest to położenie zbyt wygodne, w tym wypadku nie możemy powiedzieć, aby trójka była już tłokiem – w końcu miłości nigdy zbyt wiele, prawda?
   6. The Godfather - najlepsza rodzina
   Podobno dobrze wychodzi się z nią jedynie na zdjęciach, ale nie każdy diabeł jest tak straszny, jakim go malują. Podobnie bywa z rodzinami, które pomimo wszelkich trudności, nadal potrafią stanowić grupę bliskich sobie, wspierających i przede wszystkim, kochających się osób. Kategoria ta poświęcona jest rodzinom, które poza nazwiskiem, łączą także wspólne dramaty i szczęśliwe momenty.
   7. Bonnie and Clyde - najbardziej dramatyczna relacja
   Każda miłość niesie za sobą szereg problemów, ale w przypadku tej pary lepsze byłoby stwierdzenie, że to problemy niosą za sobą miłość. Pełno u nich kłopotów, nieszczęść i zwrotów akcji, które często łamały nam serce. Niezależnie od zwieńczenia ich historii, z całą pewnością jest to duet, którego doświadczenia konkurować mogłyby z relacjami z najlepszych harlequinów.
   8. The Best Years of Our Lives - rodzice na medal
   Duże dziecko to duży problem, ale czy małe naprawdę stanowi mniejszy? Ząbkowanie, kolka, pierwsze miłości... to tylko część kłopotów, które większości rodziców spędzają sen z powiek. Nie jest to więc rola, której łatwo podołać i chociaż niekiedy nawet najlepszemu zdarzy się chwilą słabości, pomimo drobnych problemów jedno jest pewne – tych dwoje na pewno zasługuje na uśmiech bombelka.

   Kod:
   [b]Jezebel[/b]: forumowa miss, wpisz jedną postać
   [b]Citizen Kane[/b]: forumowy mister, wpisz jedną postać
   [b]How to Steal a Million [/b]: największy śmieszek, wpisz jedną postać
   [b]Vertigo[/b]: drama queen/drama king, wpisz jedną postać
   [b]Double Indemnity[/b]: najlepszy przyjaciel, wpisz jedną postać
   [b]Singin' in the Rain[/b]: życiowa porażka, wpisz jedną postać
   [b]The Outlaw[/b]: podrywacz, wpisz jedną postać
   [b]The Roaring Twenties[/b]: imprezowicz, wpisz jedną postać
   [b]Gone With The Wind[/b]: niepoprawny romantyk, wpisz jedną postać
   [b]Pocketful of Miracles[/b]: pomocna dusza, wpisz jedną postać

   [b]A Streetcar Named Desire[/b]: najbardziej dopasowana para, wpisz duet
   [b]Swing Time[/b]: niedopasowana para, wpisz duet
   [b]An Affair to Remember[/b]: para, która powinna być razem, wpisz duet
   [b]It Happened One Night[/b]: najlepsza grupa przyjaciół, wpisz dowolną ilość (wszyscy powinni znać się i być blisko)
   [b]Gentlemen Prefer Blondes[/b]: trójkąt miłosny, wpisz trójkę
   [b]The Godfather[/b]: najlepsza rodzina, podaj nazwisko
   [b]Bonnie and Clyde[/b]: najbardziej dramatyczna relacja, max. 4 nazwiska
   [b]The Best Years of Our Lives[/b]: rodzice na medal, wpisz duet


   Do dzieła! ^^
  Julian Hemingway

  chyba szykuje mu się awans
  chociaż ważniejsza jest fremy
  i dziecko

  2019-10-29, 21:20

  Jezebel: Mira Forrester
  Citizen Kane: Romulus Petersen
  How to Steal a Million : Joshua Forrester
  Vertigo: Clementine Gilles
  Double Indemnity: Griffin Barlow
  Singin' in the Rain: Isaac Melton
  The Outlaw: Walter Harrington
  The Roaring Twenties: Vivienne Harrington
  Gone With The Wind: Harold Brightwell
  Pocketful of Miracles: Romulus Petersen

  A Streetcar Named Desire: Mira Forrester & Griffin Barlow
  Swing Time: Dia Talbott & Walter Rutherford
  An Affair to Remember: Maille Ledgerwood & Nicholas Hargreeves
  It Happened One Night: Harold Brightwell, Griffin Barlow & Julian Hemingway
  Gentlemen Prefer Blondes: Ursula Steinfeld, Belvedere Palmer & Leon Reeves
  The Godfather: Hargreeves
  Bonnie and Clyde: Clementine Gilles & Neal Brickwell
  The Best Years of Our Lives: -  Beezus Eisner


  2019-10-29, 21:20

  Jezebel: Hayley Eisner
  Citizen Kane: Neal Brickwell
  How to Steal a Million : Oscar W. Hofstadter
  Vertigo: Neville Eisner
  Double Indemnity: Posy Sullivan
  Singin' in the Rain: Ron Eisner
  The Outlaw: Liam Godfrey
  The Roaring Twenties: -
  Gone With The Wind: Ron Eisner
  Pocketful of Miracles: Vesper Hannigan

  A Streetcar Named Desire: Mira Forrester i Griffin Barlow
  Swing Time: Neal Brickwell i Clementine Gilles
  An Affair to Remember: Hayley Eisner i Andre Ramirez Marquez
  It Happened One Night: -
  Gentlemen Prefer Blondes: -
  The Godfather: Eisner, of kors!
  Bonnie and Clyde: Neville Eisner i Phryne Brewer
  The Best Years of Our Lives: -

  Neal Brickwell

  prezes w cbs television
  rozwiodłem się i znów jestem wolny
  moje życie uczuciowe to porażka

  2019-10-29, 21:50

  Jezebel: Beezus Eisner
  Citizen Kane: Julian Hemingway
  How to Steal a Million : Josh Dahan
  Vertigo: Vivienne Harrington
  Double Indemnity: Josh Dahan
  Singin' in the Rain: Clementine Gilles
  The Outlaw: Chadwick Melton
  The Roaring Twenties: Neal Brickwell, bo nie znam innego
  Gone With The Wind: -
  Pocketful of Miracles: Mira Forrester

  A Streetcar Named Desire: Mira Forrester & Griffin Barlow
  Swing Time: Clementine Gilles & Neal Brickwell
  An Affair to Remember: Sienna Westby & Romulus Petersen
  It Happened One Night: Beezus Eisner, Josh Daham, Finnick Eisner
  Gentlemen Prefer Blondes: Walter Rutherford & Dia Talbott & Josh Forrester
  The Godfather: Forrester
  Bonnie and Clyde: -
  The Best Years of Our Lives: Mira Forrester & Griffin Barlow
  laurel dunhill

  aspiruje na najlepszą swatkę w los angeles
  a sama właśnie się rozwiodła
  i chyba nie chce myśleć o związkach

  2019-10-29, 21:56

  Jezebel: Ursula Steinfeld
  Citizen Kane: Griffin Barlow
  How to Steal a Million : Timothy Walsh
  Vertigo: Joshua Forrester
  Double Indemnity: Bridget Hartman
  Singin' in the Rain: Priscilla Harrington
  The Outlaw: Julian Hemingway
  The Roaring Twenties: Neal Brickwell
  Gone With The Wind: Hallie Carswell
  Pocketful of Miracles: Pola Howell

  A Streetcar Named Desire: najbardziej dopasowana para, wpisz duet
  Swing Time: niedopasowana para, wpisz duet
  An Affair to Remember: Timothy Walsh, Margot Rowland
  It Happened One Night: najlepsza grupa przyjaciół, wpisz dowolną ilość (wszyscy powinni znać się i być blisko)
  Gentlemen Prefer Blondes: Walter Harrington, Sabrina Holmstrom, Coralie Hargreeves
  The Godfather: Harrington
  Bonnie and Clyde: Griffin Barlow, Joshua Forrester
  The Best Years of Our Lives: Maurelle O'Leary za dwoje hehe


   ------------------------------------------------------------
   I'll see you when the road decides it's time for
   our paths to cross again.  Birdie Godfrey

  it's gettin' harder to stay positive
  but i've never been known
  for lack of trying, you know?

  2019-10-29, 23:22

  Jezebel: Clementine Gilles
  Citizen Kane: Bradley Stanton
  How to Steal a Million : Posy Sullivan
  Vertigo: Octavia Tyrell
  Double Indemnity: Pola Howell
  Singin' in the Rain: Edith Jakobsson
  The Outlaw: Oscar W. Hofstadter
  The Roaring Twenties: Ashton van Dyne
  Gone With The Wind: -
  Pocketful of Miracles: Romulus Petersen

  A Streetcar Named Desire: Paloma Lawson-Webber & Henry Webber
  Swing Time: Ariel Darling-Blue & Jack Blue
  An Affair to Remember: Neville Eisner & Phryne Brewer
  It Happened One Night: Everett Whitlock & Edith Jakobsson
  Gentlemen Prefer Blondes: Octavia Tyrell, Jo Fischbach & Melisa Daley
  The Godfather: Godfrey
  Bonnie and Clyde: Rhys Newman, Octavia Tyrell, Raven Grierson
  The Best Years of Our Lives: Sienna Westby  Octavia Tyrell


  2019-10-30, 10:03

  Jezebel: Beezus Eisner
  Citizen Kane:Gideon Bowman
  How to Steal a Million : Melisa Daley
  Vertigo: Neville Eisner
  Double Indemnity: Raven Grierson (w końcu moja przyjaciółka :lol: )
  Singin' in the Rain: Ron Eisner
  The Outlaw: -
  The Roaring Twenties: -
  Gone With The Wind: Ron Eisner
  Pocketful of Miracles: Rhys Newman

  A Streetcar Named Desire: nie ogarniam par
  Swing Time: nie ogarniam par
  An Affair to Remember: Hayley Eisner x Andre Ramirez Marquez
  It Happened One Night: Royce Speckhart x Lucas Snyder
  Gentlemen Prefer Blondes:nie ogarniam par, co dopiero trójkątów :lol:
  The Godfather: Eisner :alko:
  Bonnie and Clyde: Neville Eisner x Phryne Brewer
  The Best Years of Our Lives: -  Bradley Stanton

  od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
  na pracy i w sumie wszystkim innym
  bo stale myśli i tęskni
  malibu  bradley stanton
  life feels like there's something missing, maybe it's you?
  trzydzieści dwa
  182 cm wzrostu
  w LA od urodzenia


  2019-10-30, 10:30

  Jezebel: Val Satterfield
  Citizen Kane: Romulus Petersen
  How to Steal a Million : Richard Summers
  Vertigo: Vivienne Harrington
  Double Indemnity: Eileen Crompton
  Singin' in the Rain: Walter Harrington
  The Outlaw: Julian Hemingway
  The Roaring Twenties: Dagny Weaver
  Gone With The Wind: Isaac Melton
  Pocketful of Miracles: Tanya Jenkins

  A Streetcar Named Desire: Arya Fitzgerald & Jason Castaldo
  Swing Time: Maurelle O'Leary & Elijah Herschel
  An Affair to Remember: Julian Hemingway & Harold Brightwell
  It Happened One Night: Birdie Godfrey, Bluebell Hyde, Ariel Darling Blue, Taylor Godfrey
  Gentlemen Prefer Blondes: Clementine Gilles, Julian Hemingway, Harold Brightwell
  The Godfather: Romero
  Bonnie and Clyde: Frankie Grierson & Hamilton Romero
  The Best Years of Our Lives: Mira Forrester & Griffin Barlow  Raven Grierson

  FBI special agent
  goni za nieuchwytnym przestępcą
  tworząc kolejne tożsamości
  santa monica  Raven Grierson
  I'LL HAVE TO REMEMBER TO USE THAT: 'A DEMON MADE ME DO IT'
  30 lat
  175 cm wzrostu
  w LA od zawsze


  2019-10-30, 18:10

  Jezebel: Dagny Weaver
  Citizen Kane: Andre Ramirez-Marquez
  How to Steal a Million : Oscar W. Hofstadter
  Vertigo: Hyacinth Speckhart
  Double Indemnity: Birdie Godfrey
  Singin' in the Rain: Octavia Tyrell
  The Outlaw: Kevin Morningstar
  The Roaring Twenties: Jack Blue
  Gone With The Wind: Neville Eisner
  Pocketful of Miracles: Jillian Stewart

  A Streetcar Named Desire: Clementine Gilles & William Rivers
  Swing Time: Neal Brickwell & Laurel Dunhill
  An Affair to Remember: Neville Eisner & Phryne Brewer
  It Happened One Night: Richard Summers, Josh Dahan , Liam Godfrey & Jack Blue
  Gentlemen Prefer Blondes: -
  The Godfather: The Eisners :lol:
  Bonnie and Clyde: Octavia Tyrell & Royce Speckhart
  The Best Years of Our Lives: -  Liam Godfrey


  2019-10-31, 10:09

  Jezebel: Mira Forrester
  Citizen Kane: Andre Ramirez-Marquez
  How to Steal a Million : Jacuch
  Vertigo: Clementine Godfrey
  Double Indemnity: Madeleine Godfrey
  Singin' in the Rain: Octavia Tyrell
  The Outlaw: Oscar W. Hofsdater
  The Roaring Twenties: Jack Blue
  Gone With The Wind: Neville Eisner
  Pocketful of Miracles: Hyacinth Speckhart

  A Streetcar Named Desire: Mira Forrester & Griffin Barlow
  Swing Time: Neal Brickwell & Clementine Gilles
  An Affair to Remember: Richard Summers & Birdie Godfrey
  It Happened One Night: Clementine Gilles & Sienna Westby (bo nie wiem kto jeszcze xD)
  Gentlemen Prefer Blondes: nie wiem
  The Godfather: wiadomo, Godfrey!
  Bonnie and Clyde: Neville Eisner i Phyrne Brewer & Octavia Tyrell i Royce Speckhart
  The Best Years of Our Lives: -
  Lexy Cotterman

  barmanka
  pochowała chłopaka i wypiera to z pamięci, więc
  uciekła do los angeles udając, że wszystko jest ok
  arts-fashion  Lexy Cotterman
  Some mistakes get made... That's alright, that's okay!
  WIECZNIE MŁODA
  163 cm wzrostu
  w LA od OD ROKU


  2019-11-01, 13:45

  Jezebel: Clementine Gilles
  Citizen Kane: Bradley Stanton
  How to Steal a Million : Josh Dahan
  Vertigo: Octavia Tyrell
  Double Indemnity: Eileen Crompton
  Singin' in the Rain: -
  The Outlaw: Robert Adren
  The Roaring Twenties: Jack Blue
  Gone With The Wind: Oscar W. Hofstadter
  Pocketful of Miracles: Terry Altman

  A Streetcar Named Desire: Mira Forrester & Griffin Barlow
  Swing Time:Ariel Darling-Blue & Jack Blue
  An Affair to Remember: Clementine Gilles i William Rivers
  It Happened One Night: Richard Summers, Jack Blue, Josh Dahan
  Gentlemen Prefer Blondes: -
  The Godfather: Godfrey
  Bonnie and Clyde:-
  The Best Years of Our Lives: Sienna Westby i Seth Sinclair

  Lexy Cotterman
  Yeah you drive me. Crazy, crazy, crazy, for you baby. What can I do, honey. I feel like the color blue.
  Neville Eisner

  nauczyciel historii
  ta jedna w sercu
  o której nie zapomni

  2019-11-01, 17:20

  Jezebel: Beezus Eisner
  Citizen Kane: Royce Speckhart
  How to Steal a Million : Melisa Daley
  Vertigo: Octavia Tyrell
  Double Indemnity: Rhys Newman
  Singin' in the Rain: Ron Eisner
  The Outlaw: ---
  The Roaring Twenties: ---
  Gone With The Wind: Ron Eisner
  Pocketful of Miracles: Rhys Newman

  A Streetcar Named Desire: ---
  Swing Time: Neal Brickwell i Clementine Gilles
  An Affair to Remember: Hayley Eisner & Andre Ramirez Marquez
  It Happened One Night: Octavia Tyrell & Melisa Daley
  Gentlemen Prefer Blondes: ---
  The Godfather: Eisner!
  Bonnie and Clyde: Neville Eisner & Phryne Brewer (mogę, na tym polega demokracja!!!)
  The Best Years of Our Lives: ---  Melisa Daley


  2019-11-02, 00:38

  Jezebel: Tabitha Montgomery
  Citizen Kane: Nikt nie wygląda tak dobrze w rozchodzonych bokserkach jak Andre Ramirez Marquez
  How to Steal a Million : Come on, która postać chodziłaby z dildo na czole? Tylko Octavia Tyrell byłaby do takich rzeczy zdolna, nie oszukujmy się.
  Vertigo: Gdziekolwiek się pojawia Octavia Tyrell powoduje jakieś mini dramy. Czy to w życiu Hayley, czy Melisy. Halo, wystarczy popatrzeć kto doprowadził do stanu przed zawałowego Elvisa (to wcale nie była Hals) i do czego doprowadziła Tyrell teraz przy Jo.
  Double Indemnity: Dla Melisy to Octavia Tyrell. Z nikim nie ma takich pogadanek po pijaku jak z nią i nikt nie daje tak życiowych rad.
  Singin' in the Rain: Dobra, niby Neville jest super bratem, super mężczyzną i każda powinna na niego lecieć, ale kurde jest takim przegrywem już bez wąsa. No, ale kobieta w której się zakochał, była z innym, który może dalej walczy, dodatkowo jest z nim w ciąży. Gorzej już biedny nie mógł trafić.
  The Outlaw: Kto poszedł na randkę ze swoją pacjentką, a wcześniej zaliczył wiele kobiet? Nie kto inny jak Hector Pierce, więc to jemu i jego gadce powierzyłabym ten zaszczytny tytuł.
  The Roaring Twenties: Kto wpycha swoją przyjaciółkę z klifu po paru piwkach? Ron Eisner. To zdecydowanie imprezowy typ, a do tego całkiem uroczy. Prawdę mówię.
  Gone With The Wind: To nie jest typowy niepoprawny romantyk. Dobra, ale kto wysyła pocztówkę z Alaski, po czym wraca po roku z powrotem do LA i oświadcza, że Melisa nie ma mieć nikogo, bo on się jej oświadczy? Jo Fischbach. Jakby to było bardzo pokręcone to on serio zasługuje na ten tytuł.
  Pocketful of Miracles: Neville Eisner bardziej pomocnego brata i sąsiada nie znajdzie nikt w LA. Troszczy się o Hals jak o własne oko w głowie. Zdecydowanie częściej myśli o innych niż o sobie samym, przez co de facto powinien już być siwy. Nawet zajmował się psem sąsiadki, jaki mógłby być bardziej pomocny człowiek na tej półkuli?

  A Streetcar Named Desire: Miłość do psiapsi zawsze wygrywa Birdie Godfrey x Richards Summers
  Swing Time: a tego to nie wiem
  An Affair to Remember: Ogólnie to kazali mi Andre Ramirez Marquez i Hayley Eisner, więc przy tym zostanę.
  It Happened One Night: Od dziecka i na zawsze Birdie x Hortencia x Hayley
  Gentlemen Prefer Blondes: Najbardziej dramogenny trójkąt Nev x Phryne x Icarus
  The Godfather: Jedyna grająca ze sobą bardzo aktywnie i intensywnie rodzina, której ludzie uwielbiają memy? Oczywiście, że Eisnerzy
  Bonnie and Clyde: -
  The Best Years of Our Lives: -  Sienna Westby

  dba o pozycję na liście najlepszych cukierni w la,
  ale najwięcej czasu i tak poświęca
  mili i romulusowi
  malibu  Sienna Westby
  loving you is the antidote
  29 lat
  163 cm wzrostu
  w LA od urodzenia


  2019-11-02, 12:31

  Jezebel: maurelle o'leary
  Citizen Kane: timothy walsh
  How to Steal a Million : seth sinclair
  Vertigo: griffin barlow
  Double Indemnity: julian hemingway
  Singin' in the Rain: clementine gilles
  The Outlaw: timothy walsh
  The Roaring Twenties: walter harrington
  Gone With The Wind: isaac melton
  Pocketful of Miracles: romulus petersen

  A Streetcar Named Desire: mira forrester & griffin barlow
  Swing Time: clementine gilles & neal brickwell
  An Affair to Remember: timothy walsh & margot rowland
  It Happened One Night: julian hemingway, hal brightwell & griffin barlow
  Gentlemen Prefer Blondes: hal brightwell, julian hemingway & clementine gilles
  The Godfather: romero
  Bonnie and Clyde: -
  The Best Years of Our Lives: maurelle o'leary, kobieta niezależna, żaden tam duet :/  Rufus Patton

  Z klasą szastam kasą!
  Zakochany (czarny) wdowiec
  Chodzę własnymi dachami!
  san pedro  Rufus Patton
  Karma to sprawiedliwość bez satysfakcji
  24 lata
  184 cm wzrostu
  w LA od Kilku lat


  2019-11-02, 17:42

  Jezebel: Phryne Brewer
  Citizen Kane: Rhys Newman
  How to Steal a Million : Sofiya Orlova
  Vertigo: Hayley Eisner
  Double Indemnity: Billie Godfrey
  Singin' in the Rain: Maureen McGowan
  The Outlaw: Lucas Snyder
  The Roaring Twenties: Liam Godfrey
  Gone With The Wind: Birdie Godfrey
  Pocketful of Miracles: Royce Speckhart

  A Streetcar Named Desire: -
  Swing Time: -
  An Affair to Remember: -
  It Happened One Night: Vesper Hannigan & Royce Speckhart
  Gentlemen Prefer Blondes: -
  The Godfather: Speckhart (#skromność)
  Bonnie and Clyde: -
  The Best Years of Our Lives: -  Julia Crawford


  2019-11-02, 18:19

  Jezebel: Clementine Gilles
  Citizen Kane: Royce Speckhart
  How to Steal a Million: Jack Blue
  Vertigo: Octavia Tyrell
  Double Indemnity: Neville Eisner
  Singin' in the Rain: Birdie Godfrey
  The Outlaw: Liam Godfrey
  The Roaring Twenties: Jack Blue
  Gone With The Wind: Neville Eisner
  Pocketful of Miracles: -

  A Streetcar Named Desire: Mira Forrester i Griffin Barlow
  Swing Time: Clementine Gilles i Neal Brickwell
  An Affair to Remember: Sadie Riggs i Rhys Newman
  It Happened One Night: -
  Gentlemen Prefer Blondes:-
  The Godfather: Harrington
  Bonnie and Clyde: Neville Eisner i Phryne Brewer
  The Best Years of Our Lives: -  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: