• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • Zachęcamy wszystkich do udziału w urodzinowych zabawach! Więcej na ich temat znajdziecie tutaj.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Angeltown

memories and mountain tops
    drunk on sunset boulevard
    with the city of angels singing on
    santa monica

angeltown
    those blue skies day after day, it's not so bad in LA
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-06-20, 23:58

tell me about it
    kontakt z administracją
      Udało ci się dostrzec jakiś błąd, literówkę bądź inne niedociągnięcie? Masz propozycję, co moglibyśmy poprawić, by z forum korzystało się lepiej? Dopadły cię jakieś wątpliwości? A może po prostu chcesz napisać, że dobrze się u nas czujesz? Masz pełną dowolność. Daj znać co leży ci na sercu, a my postaramy się odezwać jak najprędzej!

Aiden Baldwin

2019-06-29, 21:17

A ja mam takie dwie malutkie sprawki!
    Czy byłaby możliwość wyłączenia ogłoszenia na innych stronach poza główną oczywiście? I czy możecie włączyć możliwość zwijania działów na głównej? <3

Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-06-29, 21:21

Hej, Aiden :heja: Już śpieszę z odpowiedzią!
    Co do ogłoszenia, nie, niestety takiej możliwości nie ma i będzie ono na każdej stronie. Ale co do zwijania działów, sprawa zostanie przekazana naszemu koderowi i zostanie (tak sądzę) rozwiązana w najbliższym czasie <33

Aimee Fairchild

2019-06-30, 12:02

Nie wiem czy coś mi się popsuło, czy o co chodzi, ale nie mogę zobaczyć pełnej listy ostatnio zalogowanych użytkowników (suwaka też nie ma). Działam na Chrome, ciasteczka czyszczone. Screen.

Charles Romero

2019-06-30, 12:04

Ja polecam od siebie użyć ctrl + f5 a się naprawi, bo jak Admini zmieniają coś w kodach to, żeby się załadowały poprawnie trzeba zrobić hard odświeżenie przeglądarki :3

Aimee Fairchild

2019-06-30, 12:05

Dziękuję ślicznie, podziałało. <3

Ophelia Jones

2019-06-30, 14:17

Czy tematy w domach tworzymy sami?

Clementine Godfrey

prowadzę Good Morning Los Angeles
    spodziewam się dziecka z Tomem
    i zaczyna się układać

2019-06-30, 14:29

Ophelia, tak. Tematy w domach tworzycie sami, według własnej koncepcji, rozgrywkami, bądź podziałami na pomieszczenia - macie dowolność.

Kevin Morningstar

2019-06-30, 20:45

Ja tu tylko z drobną prośbą - można dodać więcej znaków do podpisu? Bo 255 to zdecydowanie za mało, a zależy mi na podpisie html, który jednak ma ich o wiele więcej. Mam nadzieję, że to nie problem! <33

Kevin Morningstar

Oh! I'm fashionably late,
    I'm the one you love to hate,
    'Cause I can't stand myself...
    I'm an asshole baby!
    <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Give+You+Glory' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Trochut' rel='stylesheet' type='text/css'>

Angeltown

memories and mountain tops
    drunk on sunset boulevard
    with the city of angels singing on
    santa monica

angeltown
    those blue skies day after day, it's not so bad in LA
    z wami już od roku!
    160 cm wzrostu
    w LA od początku

2019-06-30, 20:51

Charlie, zrobione! Mamy nadzieję, że teraz zmieści się bez problemu <3

Jeremy Ainsworth

2019-06-30, 20:55

a ja mam małe pytanko - nie wiem czy to kwestia mojego laptopa, czy po prostu czcionka pól w profilu jest bardzo nieczytelna? :< dałoby się coś z tym zrobić?

Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-06-30, 21:03

Jeremy, u nasz czcionka wygląda jak trzeba, więc nie mam pojęcia jak Ci pomóc :oops: Spróbuj na innych urządzeniach zobaczyć jak to się prezentuje - może to być przyczyna zarówno monitora, jak i jakichś ustawień. Z własnych doświadczeń mogę najwyżej polecić zmniejszenie powiększenia strony na 90%, to zawsze wizualnie dodaje trochę "jakości" grafice i innym elementom :dance:

Charles Romero

2019-06-30, 21:05

Jeremy a dasz screen jak u Ciebie czcionka wygląda?

Octavia Tyrell

2019-06-30, 21:16

Jest bardzo nieczytelna ze względu na kontrast który prawie nie istnieje.

Contrast ratio, żeby było "ok" powinno wynosić ok 4,5 dla porównania, więc to nie jest lekka obsuwa i ja np. gdzie dodatkowo mam full hd, nie zawracam sobie głowy próbami czytania imienia i nazwiska, a już tym bardziej cytatu.
    Tak jak w innych miejscach kontrast jest jeszcze ok (chociaż główna czionka jest trochę za jasna żeby było 100% ok), tak ten rożowy i niebieski na niebieskim tle jest po prostu zupełnie nie do przeczytania, a do nieczytelności w niektórych miejscach dorzucają się za małe literki.

Miałam to zgłaszać jak się trochę chaos uciszy, ale skoro już ktoś podrzucił temat to rzucam dobrą radę - przyciemnijcie trochę te czcionki lub rozjaśnijcie tło. Dla kontrastu. Bo szkoda zdrowia i oczu.

Kai Morgan

2019-06-30, 22:01

chyba zdziobało się sb :<

MARIE CURRANT

2019-06-30, 22:09

u mnie też nie pykło coś z sb

Odpowiedz do tematu