• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Bradley Stanton

od rozstania z Floydem ciężko mu się skupić
    na pracy i w sumie wszystkim innym
    bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    life feels like there's something missing, maybe it's you?
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-06-30, 00:18

Romily White

2019-06-30, 01:24

co mi panie dasz w ten niepewny czas :alko:

Elise Winnick

2019-06-30, 02:44

Jak mieszka w Koreatown to mogą się widywać często w osiedlowym sklepie :lol: A może nawet są sąsiadami? Wtedy pewnie Elise często do niego wpada, aby jej w czymś pomógł, bo ona to taka sierota trochę xD

Clementine Godfrey

prowadzę Good Morning Los Angeles
    spodziewam się dziecka z Tomem
    i zaczyna się układać

2019-06-30, 09:09

Dwa różne światy, ale myślę, że mogą się znać :D

Javier Velasquez

2019-06-30, 16:15

ja to sądzę, że jak Stanton wpierniczał się Javierowi w śledztwo, mówiąc, że to jurysdykcja FBI i może pracować pod nich albo iść do domu, to Velásquez się nieco wkurzał :lol:
    i wyszłabym w sumie od tego, możemy to mimo wszystko podciągnąć pod jakąś przyjaźń, albo wręcz przeciwnie, panowie za sobą nie przepadają, bo mieli zgrzyty w pracy - co zawsze możemy zmienić na fabule. nie wiem, co myślisz? :3

Madelaine Godfrey

2019-06-30, 22:28

podrzucę Ci chętnie Mads albo Aryę, nie wiem która bardziej, więc wybór zostawiam Tobie :>

Aimee Fairchild

2019-07-01, 13:56

O, agent FBI! To na pewno musimy się znać, bo moja Aimee jest panią patolog. I w ogóle obstawiam, że musimy się jakoś super przyjaźnić czy coś, bo podczas poszukiwań gifów dla siebie natrafiło mi się na takie perełki:

Wyglądają jakby dobrze się bawili, więc my też dobrze się bawmy. Bez jakiejś fajnej relacji nie opuszczę tego tematu dobrowolnie, serio.

Bradley Stanton

bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-04, 20:36

ROMILY:

↳ Myślę sobie, że w sumie to mogą się znać po prostu z widzenia, kiedy Brad będzie wpadał do jej cukierni. Pewnie ostatnimi czasy ją odnalazł i obecnie nagminnie wbija po słodkości, bo lepiej ciasto z kremem wsunąć, niż się upić, prawda? Trzeba sobie radzić i Brady próbuje jak może. :oops:

Elise:

↳ Chętnie przygarnę sąsiadów i... Co ty na to, by dopiero się poznawali lepiej? Może wyjdzie nam z tego jakaś ciekawa znajomość akurat, typu wiesz, zacznie się od naprawienia kranu, a skończy na wspólnym piwie! O ile oczywiście Els gustuje w takich trunkach i da się wyciągnąć na jakiś mecz! :magic:

Clementine:

↳ Polecę ciut w banał, ale... Brad może ją lubić jako osobowość i oglądać jej program! Oczywiście sądzę, że nie zna jej osobiście, ale gdyby np. wpadł na nią przypadkiem bądź nie do końca (pomyślałam, że mogłaby prowadzić jakiś mały event, nie wiem, nawet otwarcie czegoś w galerii albo jakiś piknik na 4 lipca, cokolwiek), to może miałby okazję się chociaż z nią przywitać? :dance:

Javier:

↳ Myślę, że Javi może być jednym z tych, co gdy Brad został zawieszony (za alkohol i spieprzenie śledztwa - zdradził się pracując pod przykrywką) po prostu się wkurzył, że w ogóle Stanton mógł tak zwalić sprawę. Wcześniej mogli być kumplami, nawet przyjaciółmi, ale ta sprawa mogła być w pewnym sensie game changerem i twój pan zmienił do niego stosunek. Teraz Brad będzie się właśnie plątał pod nogami jednego agenta, co z tego będzie - nie wiem, ale można założyć, że po biurze pójdzie fama i Javi też się o to wkurzy :lol:

Madelaine:

↳ W końcu dotarłam! :lol: I w sumie, chyba wezmę Aryę, skoro ma coś wspólnego z prawniczym światkiem. Może znają się na stopie zawodowej, ale Brad przyjdzie do niej spytać o poradę prawną, gdy żona po raz kolejny wyśle mu papiery rozwodowe? :hm: To mogłoby ich trochę zbliżyć i jeśli Fitzgerald chciałaby mu pomóc, zmienić się potem w jakieś ziomkowanie :angel:

Aimee:

↳ O kurczę, super się składa. Co powiesz na to, by Aimee, jako starsza koleżanka, była podczas początków Brada kimś w rodzaju jego mentorki? Pewnie ludzi w biurze się obawiał, a przed nią akurat mógłby się otworzyć, kiedy był jeszcze zagubionym chłopakiem świeżo po szkoleniach, a ona zaczynającą panią patolog. Myślę, że ich przyjaźń mogła się szybko narodzić i trwa po dziś dzień, co ty na to? :butts:

Madelaine Godfrey

2019-07-04, 20:41

Jak najbardziej :angel: myślę, że nie będzie kolejnym nudnym bufonem, a poza tym, może kiedyś w zamian za pomoc to i on jej pomoże, w końcu jest byłym agentem, czy tam w zawieszeniu, ale na pewno dalej ma kontakty i jakaś ładna pani pewnie mu sprawdza, jak chce się czegoś dowiedzieć, Arya chętnie by to wykorzystała, gdy nadejdzie odpowiednia chwila ^^

Phryne Brewer

L.A. lady, pretty eyed, pirate smile
    you must have seen her dancing in the sand
    now she's in me, tiny dancer in my hand
    santa monica

Phryne Brewer
    Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.
    30 lat
    157 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-04, 21:04

Hejki! Przyszłam się pochwalić znaleziskiem :mrgreen:

I od razu wychodzę z propozycją relacji, żeby nie było, że na krzywy ryj! Otóż widzę, że oboje mieszkają w tej samej dzielnicy, więc co ty na to, aby zrobić z nich jakiś starych znajomych, ewentualnie byłych, jeśli pasowałby Ci taki układ, którzy nie widzieli się szmat czasu? Phryne ostatnio zamieszkała ze swoim facetem, podejrzewam, że jest to wciąż świeża sprawa, dlatego mogła nie wiedzieć o tym, że są sąsiadami dopóki nie wpadliby na siebie gdzieś w okolicy :v

Aimee Fairchild

2019-07-04, 21:39

Jasne, pasuje, mogła go na początku wspierać, choć mentorka to raczej byłaby z niej marna. Ja to celuję tu w naprawdę dobrych znajomych albo nawet przyjaciół. No wiesz, poznali się w pracy, on się przed Aimee otworzył, ale ona też mogłaby mu się z czegoś zwierzać. Mogli by być takim żywym dowodem na to, że przyjaźń damsko-męska istnieje. :lol:

Bradley Stanton

bo stale myśli i tęskni
    malibu

bradley stanton
    trzydzieści dwa
    182 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-12, 14:50

MADELAINE:

↳ Myślę, że by jej spróbował pomóc niezależnie od przeszkód. Pewnie nie ma najlepszych kontaktów ze swoimi współpracownikami po tym, co doprowadziło do zawieszenia, ale ktoś mu się pewnie ostał i Brad byłby skłonny to wykorzystać :angel:

PHRYNE:

↳ Ojej, lubię tę dwójkę razem :mniam: Jestem jak najbardziej na tak - opcja z byłymi jest nawet lepsza, można zawsze wpleść jakieś ciekawe mini dramki i te sprawy! A do tego Brad jest teraz samotny, bo go żona wyrzuciła, więc kto wie, co on pomyśli, jak zobaczy swoją eks :hm: Także wszystkie chwyty dozwolone i jak będziesz chętna to rozegrać, to dawaj znać :dance:

AIMEE:

↳ Ta mentorka to wiesz, bardziej w jego oczach. Pewnie by się do tego nie przyznał przed nią oczywiście. I jestem bardzo na tak w kwestii ich przyjaźni, przyda mi się dla niego taka osoba, której może zaufać i się czasem zwierzyć :butts:

Madelaine Godfrey

2019-07-12, 16:26

no i pięknie, w wolnej chwili zapraszam na gierkę :panic:

Phryne Brewer

L.A. lady, pretty eyed, pirate smile
    you must have seen her dancing in the sand
    now she's in me, tiny dancer in my hand
    santa monica

Phryne Brewer
    Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.
    30 lat
    157 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2019-07-12, 16:32

Bradley Stanton napisał/a:

PHRYNE:

↳ Ojej, lubię tę dwójkę razem :mniam: Jestem jak najbardziej na tak - opcja z byłymi jest nawet lepsza, można zawsze wpleść jakieś ciekawe mini dramki i te sprawy! A do tego Brad jest teraz samotny, bo go żona wyrzuciła, więc kto wie, co on pomyśli, jak zobaczy swoją eks :hm: Także wszystkie chwyty dozwolone i jak będziesz chętna to rozegrać, to dawaj znać :dance:

Dramki to ja lubię :oyeah: Trochę mi rozgrywki stanęły w miejscu, więc pewnie niedługo skorzystam z zaproszenia i odezwę się

Lexy Cotterman

barmanka
    pochowała chłopaka i wypiera to z pamięci, więc
    uciekła do los angeles udając, że wszystko jest ok
    arts-fashion

Lexy Cotterman
    Some mistakes get made... That's alright, that's okay!
    WIECZNIE MŁODA
    163 cm wzrostu
    w LA od OD ROKU

2019-11-01, 12:07

Brad jest fajny i miło się na niego patrzy, więc wpadłam trochę bez pomysłu, bo Lexy jest raptem kilka miesięcy w mieście i nie mieści się gdzie s w kręgach w których on się obraca - FBI, nawet dzielnica mieszkalna - ale może zaliczył jakieś potknięcie nawet jeśli stara się naprawić wiele rzeczy w swoim życiu i zboczył do brau w którym pracuje. Może od słowa do słowa polubili rozmowy nad dzielącym ich barem w lokalu, w którym niekiedy na plaźmie puszczana jest Barbie zamiast jakiegoś meczu czy muzyki.

Lexy Cotterman
    Yeah you drive me. Crazy, crazy, crazy, for you baby. What can I do, honey. I feel like the color blue.

Odpowiedz do tematu