• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
 • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
 • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
 • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
 • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
 • up
  down  Autor Wiadomość
  Angeltown

  memories and mountain tops
  drunk on sunset boulevard
  with the city of angels singing on
  santa monica  angeltown
  those blue skies day after day, it's not so bad in LA
  z wami już od roku!
  160 cm wzrostu
  w LA od początku


  2019-06-28, 21:00

  inne
  it's a little bit complicated

   W tym temacie zdecydowanie góruje różnorodność w poszukiwaniach - od złośliwych kolegów z pracy, aż po uprzejmych sąsiadów i znajomych z piaskownicy. Szukasz ciekawych relacji? Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

   Poszukiwania usuwane będą po dwóch tygodniach od ostatniej aktualizacji.

   Kod:
   <div class="poszuk0"><div class="poszuk1"> TYTUŁ POSZUKIWAŃ</div><img src="link do obrazka" class="poszukimg">
     <div class="poszuk2"><b> Kogo szukam: </b>dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam.
       <b> opis: </b> Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem.
       <b>dodatkowe informacje:</b>
     Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. </div><div class="poszuk3"> aktualne  [ DD-MM-RRRR ] </div> </div>
  Austin Keller

  barman
  Marznąć razem nigdy nam nie było
  To w marzeniach tylko z Tobą latam
  malibu  Austin Keller
  -
  25
  173 cm wzrostu
  w LA od 7 lat


  2020-05-14, 23:13

  Ex dziewczyny - przyszłej kumpeli

  Kogo szukam: Byłej dziewczyny, która robiła za królika doświadczalnego.
  opis: Austin niby od nastoletnich lat wiedział, że jest gejem, jednak był taki moment w jego życiu, że chciał to sprawdzić, by mieć stuprocentową pewność. Bo skąd niby miał wiedzieć, czy dziewczyny jednak też go nie kręcą, skoro z żadną nigdy nie był? No więc testował sobie swoją orientację przez kilka miesięcy, a potem zerwał z "ukochaną" oznajmiając, jaka jest prawda, no i dziewczę się śmiertelnie obraziło, co nie powinno nikogo dziwić. Teraz po tych kilku latach ich drogi znowu się zejdą, a że czas leczy rany, to mogą być teraz dobrymi kumplami. Bo nie oszukujmy się, każda dziewczyna chce mieć kumpla-geja.
  dodatkowe informacje:
  Wiek zbliżony i to tyle z wymagań.
  aktualne [29-06-2020 ]
      Billie Godfrey

  studiuję sztukę, sprzedaję w antykwariacie
  kryzysowa narzeczona
  chętnie coś (z)maluję
  arts-fashion  Billie Godfrey
  Mnie świat w ogóle nie interesuje. Jestem typem emocjonalnym, interesują mnie wzruszenia.
  23 lata
  173 cm wzrostu
  w LA od zawsze


  2020-05-25, 19:17

  not a damn thing changed

  Kogo szukam: chłopaka (byłego) zmarłej przyjaciółki

  opis: Prawie pięć lat temu, na początku lipca, Billie straciła w wypadku samochodowym chłopaka i przyjaciółkę. Wracali z kilkudniowego wypadu za miasto, kiedy ich samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W aucie był też chłopak Allison, ale on jako jedyny przeżył. Godfrey miała wtedy jechać z nimi, ale tuż przed tym pokłóciła się z mamą i musiała zostać w domu.
  Z chłopakiem Allison, po śmierci tamtej dwójki, nie utrzymywała kontaktów, ale myślę, że fajnie by było, gdyby ponownie go nawiązali - może wynajął mieszkanie w tym samym bloku, może wpadli na siebie w sklepie, a może to on się odezwał, bo nie do końca radzi sobie z przeszłością? Potrzebuje pomocy? Albo wręcz przeciwnie, jego intencje wobec Billie nie są do końca uczciwe? Choć wypadek jest główną osią tej relacji to jestem otwarta na różne scenariusze. Równie dobrze na tej wycieczce mogło wydarzyć się coś, co miało konsekwencje w tym, że Jack i Allison nie żyje, a Godfrey w końcu pozna prawdę (myślę, że to byłaby naprawdę ciekawa opcja).

  dodatkowe informacje: Tak, to jest dodatkowy wątek, który ma urozmaicić nasze fabuły, ale ja lubię faktycznie rozgrywać umówione relacje i chciałabym, żeby w tym przypadku również tak było. Poszukiwany mężczyzna może być w wieku Billie, a może być o dwa, trzy lata starszy, nie ma problemu. Jestem na forum od początku, uciekać nie planuję i chciałabym przede wszystkim, aby ktoś szanował mój czas i zaangażowanie, nie znikając bez ani jednego słowa.
  Ale tak to chyba nie jestem zbyt straszna, nie gryzę, za to zapraszam na pw, gdzie mogę podać na siebie inne namiary. <3
  aktualne [ 17 czerwca ]  Pinkie Cliffort

  makeup&nails
  selfies&friends
  party all night!
  beverly hills  Pinkie Clifford
  I'm gonna die from cuteness!
  21 lat
  150 cm wzrostu
  w LA od zawsze


  2020-06-07, 21:56

  przyjaciela, z którym każdy ją szipuje


  Kogo szukam: bff - chłopca bądź dziewczynki mniej więcej w wieku Pinkie

  opis: Przyjaźnimy się od wielu lat i rozumiemy tak dobrze, jakbyśmy siedzieli w swoich głowach. Kochamy się, przytulamy, zwierzamy, może nawet całujemy, ale wszystko to pozostaje w sferze przyjaźni. Mimo to, wszyscy wokół widzą nas jako parę, może nawet próbują nam uświadomić, że jesteśmy dla siebie stworzeni i nie znajdziemy nikogo lepszego, ale jakoś nie jesteśmy w stanie tego przyswoić. A może Ty czujesz do Pinks coś więcej, tylko nie chcesz się do tego przyznać?

  dodatkowe infromacje:

  • płeć i wizerunek nieistotne, wiek 19 - 25 lat;

  • co z tej przyjaźni dalej będzie? nie wiem :lol: niczego nie narzucam i nie wymagam, a najlepiej, gdyby samo to nam wyszło w trakcie gry;

  • Pinkie jest uroczym i śmiesznym stworzonkiem, więc polecam ją na śmieszkowe i pozytywnie odjechane gry, ale jakąś dramę też chętnie wplotę, to dziecko ma potencjał;

  • przyjmę postać nową, jak i już istniejącą, proszę o nieznikanie bez słowa, a na zachętę dodam, że nie jestem postowym terrorystą, za to da się ze mną dogadać i jestem otwarta na pomysły <3
  aktualne! [ 19-06-2020 ]  Joel Harris

  Chirurg urazowy, który nie może
  pomóc narzeczonej, bo zapadła w śpiączkę
  z której może się nie wybudzić
  cheviot hills  Joel Harris
  If we were meant to be, we would have been by now.
  Trzydzieści trzy lata
  186 cm wzrostu
  w LA od Dwudziestu trzech lat


  2020-06-15, 11:12

  Nikomu nie przyjdzie to łatwo

  Kogo szukam: Siostry obecnej narzeczonej Joela - która to niestety uległa poważnemu wypadkowi i obecnie jest w śpiączce.

  opis: Joel i Veronika są parą od mniej więcej trzech lat. Do oświadczyn doszło pół roku temu, ale o ślubie rozmawiali dość rzadko, ponieważ nad ich związkiem wisiało sporo problemów. Głównym z nich była praca Veroniki. Jako policjanta pracująca w terenie każdego dnia narażała swoje życie, co Harrisowi bardzo się nie podobało. Nie tak dawno, bo miesiąc temu, kobieta została postrzelona podczas służby, w wyniku czego zapadła w śpiączkę.
  Dlaczego szukam jej siostry? Bo planuję - tutaj wkracza etap dość brutalny - że Veronika nigdy się nie wybudzi. W pewnym momencie neurolog stwierdzi śmierć mózgu, co dla każdego lekarza oznacza jedno - czas odłączyć ciało od sprzętu wspomagającego utrzymanie funkcji życiowych. Joel, który mężem kobiety nie jest, nie będzie mógł prawnie takiej decyzji podjąć, choć jako lekarz będzie się ku temu skłaniał. Dlatego potrzebuje członka rodziny Veroniki - najlepiej siostry - która początkowo nie będzie chciała zgodzić się na wyłączenie aparatury medycznej.
  dodatkowe informacje:
  - To jedynie zamysł, który możemy wspólnie dopracować. Właściwie zależy mi na tym, by osoba zgłaszająca się, miała również jakiś pomysł na tę historię.
  - Siostra może mieszkać w Los Angeles, ale nie musi - mogłaby przyjechać z innego miasta, zatrzymać się u Joela i... zobaczymy co dalej.
  - Szczerze mówiąc, nie wykluczam romansu (jak już lecieć w dramę to po całości!)
  - Twarz, co tu dużo mówić, jest dla mnie dość istotna, ale dogadamy się i znajdziemy coś pasującego obu stronom.
  aktualne [24-06-2020 ]
  Ian Henderson

  kiedyś koszykówka
  teraz studiuje prawo
  i ogląda się za pannami

  2020-06-16, 11:01

  Znajdźmy wspólne cele, zwijajmy pościele

  Kogo szukam: Dziewczyny badz dziewczyn, do wspólnego "zwijania" kołdry i pościeli. Może być akcja na jedną, dwie noce, ewentualnie coś z tego wyjdzie?
  opis: Ian to studenciak, młody i jeszcze w sile wieku. Poimprezuje, wypije piwo z kumplami i rozgląda się za pannami. Nie umie się ostatnio ustawić na coś poważnego, więc używa sobie Tindera i znajduje temat na jedną noc, może na dłużej. Nie obiecuje, nie komplementuje, nie kocha i nie liczy na kopa.. xD Jednym słowem jeśli chcesz się pobujać raz niczym na huśtawce, to zapraszam.
  dodatkowe informacje: coś w wieku Iana na bank, a więc do 25 lat, ewentualnie jeśli jest starsza i woli młodszych, może ale to może. O ile podwozie jeszcze gra.
  Po za tym chyba nie ma przeciwwskazań, no chyba ze jest dziewczyną kumpla, albo coś w tym temacie, wtedy po dżentelmeńsku SPASUJE! Bo honor ma, a braci się nie traci przez laski.
  Zapraszam na pw, niech się rozbuja :D
  ponownie aktualne [ 01-07-2020 ]
      runa kaalen

  studies quit, career frozen, heart gone astray
  Othi, who made her die and now makes her live
  go as deep as it needs to grow something on ash

  2020-06-28, 17:43


  KOMPLIKACJE PRAWNE

  Kogo szukam: Prawnika (lub prawniczki)
  opis: Skrótowo* – Runa’s in deep shit jak chodzi o sytuację zawodową: jej dotychczasowy agent (swoją drogą dziwny, mefistofeliczny, niejasny typ, z którym wiązała/wiąże Runę dziwna niejasna relacja) uznał niektóre jej działania jako zerwanie kontraktu. Ale już sam ten kontrakt był dziwny: po pierwsze został podpisany przez Runę pod wpływem, po drugie – na prawie Unii Europejskiej (we Francji podczas jej stypendium), po trzecie ma osobliwe warunki współpracy i osobliwie wytycza cele jej kariery (młodej wannabe gwiazdy i reżyserki kina niezależnego).

  Runa twierdzi, że niektóre działania promocyjne podziałały w środowisku amerykańskim przeciwskutecznie, oskarżyła Agenta (ustnie) o uzależnianie jej i jej kariery od jego zachcianek pozaprofesjonalnych i zerwała kontrakt. W odpowiedzi Agent wściekł się, zmienił stosunek o 180 stopni i postanowił zawodowo, psychicznie i społecznie zniszczyć Runę. Zaczął między innymi zaczął od wniesienia pozwu – i tutaj wkraczasz Ty.

  Proponuję wspólne wikłanie się w gąszcz etyczny, prawny i uczuciowy – bo Runa, w tej sytuacji (oraz w swojej ogólnej sytuacji życiowej) roztrzęsiona i nieco „w kawałkach” potrzebuje porady adwokackiej, ale jest przez całą sytuację „naga” psychicznie i zawodowo, łatwa do zranienia a jednocześnie zdeterminowana do obrony swojego artystycznego i społecznego wizerunku w imię kariery (która z kolei jest ucieczką przed większymi jeszcze demonami). Interesuje mnie więc napięcie na dość szerokim polu i gra z postacią męską lub żeńską, w obu przypadkach rozciągając rzecz na pole uczuciowo-emocjonalne (tutaj info o przeszłości i eksperymentach Runy z czasów szaleństw podczas stypendium we Francji). Teraz Runa przeżywa straszliwie trudny czas i raz potrzebuje bezpiecznego portu, raz sojusznika w krwawej walce (Agent nie wiadomo skąd i jak uderze, plus problemy życiowe Rynu), a żeby było ciekawiej –taka usługa prawna (oraz inne wydatki) doprowadz(aj)ą Runę na skraj poważnych problemów finansowych –mimo że dotąd żyło jej się nieźle.

  Ważne – nie da się ukryć – żebyś nie znikał. Jednak raz podjęta taka relacja decyduje różnymi szczegółami fabularnymi o życiorysie Runy (a może i Twoim).

  ––––––––––––

  (*szczególiki potrzebne do rozgrywki do obgadania na PW)
  aktualne [ 01-06-2020 ]


  AGENT Z CYROGRAFEM

  Kogo szukam: Agenta gwiazd, mefistofelicznego mecenasa wizjonera, który najpierw wszedł z Runą w dziwną relację, a po jej złamaniu umowy najprawdopodobniej stara się (lub będzie się starał) zemścić się na niej w sądzie i podkopać wizerunek i psychikę w życiu codziennym.
  opis: Skrótowo – KP Runy mówi, że podczas wymiany studentów trafiła do szkoły filmowej w Paryżu, gdzie poznała (będąc sama w osobliwej sytuacji życiowej) agenta polującego na wschodzące gwiazdki. Relacja, jaka między nimi powstała na gruncie poza-zawodowym jest do omówienia, ale zawodowo pan Agent – lubiący niekonwencjonalne działania marketnigowe – rzeczywiście pomógł jej zaistnieć w interesującym ją obszarze (kino niezależne, eksperymentalne: jako aktorka i reżyserka). Kontrakt z nim Runa podpisała nie do końca świadoma niuansów prawnych, potem było dobrze, aż po przeniesieniu działań na grunt USA jej film i jej wizerunek medialny okazał się przyosić raczej negatywny odbiór, może skandal – w efekcie uznała, że jej współpraca z Agentem jej się nie podoba. Świadomie (bądź nieświadomie) podjęła równoległe działania, które Agent uznał zasadnie za złamanie nie tylko warunków kontraktu, ale i zdradę / kradzież jego pomysłu na nią, wściekł się, może też na gruncie chorej zaborczej zazdrości (zależnie od umówionej wcześniejszej ich relacji) i teraz postanawia jej dowalić. „Nie wiesz, dziecko, z kim zadarłaś!Wykończę cię. Zawodowo, psychicznie, oscjologicznie!…” Zaczyna sięprzedziwna walka, w której Runa ma do stracenia wiele, w której ma powód rozważać zarówno zebranie (mimo kłopotów budżetowych, wynikłych m.in. z negatywnej opinii środowiska o niej) wszystkich sił i środków do walki, jak i rozważać jakąś próbę ułagodzenia go. Relacja pełna dziwnych, artystyczno-psychologiczno(psychopatyczno)-emocjonalnych napięć, rozgrywająca się między salami sądowymi (tak, prawnika teżbędęszukać), „przypadkowymi” (???) spotkaniami na ulicy, spotkaniami z intencją ugody, przeobrażającymi się w… co? Wiele jest do wymyślenia. Potrzeba tylko agenta… :D
  dodatkowe informacje: Postać w sumie nie musi być zawodowo (w KP) agentem (choć jakby była – byłoby idealnie), bo w załoęniu jest to „agent niekonwencjonalny” –być może raczej mecenas, samozwańczy maestro, mefistofeliczny wizjoner.
  Ważne żebyśnie uciekał(a). Jednak raz podjęta taka relacja decyduje różnymi szczegółami fabularnymi o życiorysie Runy (a może i Twoim)!

  Nie bójmy się wielkich wyzwań! :D
  aktualne [ 01-06-2020 ]

  SUPERWAŻNE POSZUKIWANIA!

  .  Jillian A. White

  Przyrządza najlepsze dania w All'Acqua
  Uciekła od męża bez pożegnania
  Z milionem dolarów, który mu ukradła
  santa monica  Jillian Andrea White
  Maybe it won't work out.
  dwadzieścia osiem lat
  173 cm wzrostu
  w LA od Sześciu miesięcy


  2020-07-02, 12:15

  Restaurator roku!

  Kogo szukam: wspólnika - maksymalnie dwójki wspólników - do stworzenia restauracji marzeń

  opis: Stwórzmy restaurację! Miejsce, które będziemy pielęgnować, które będzie wymagało od nas ogromnego zaangażowania – czasu, pieniędzy, nerwów. Lokal, który będzie naszą wspólną wizją. Autorskie dania? Kuchnia śródziemnomorska? A może włoskie klimaty? Muzyka na żywo? Aranżacja weselnych przyjęć? Stwórzmy coś od zera. Trzeba będzie znaleźć idealny lokal – na tyle duży, by zmieściły się setki gości! Zatrudnić dekoratorów, barmanów, kelnerów, szefów kuchni, sommelierów… Z pewnością czeka nas dużo pracy. Czy efekt będzie tego wart?

  Jillian ukradła mężowi milion dolarów - w akcie desperackiego szaleństwa, na które często cierpią zdradzone kobiety - i pragnie te pieniądze dobrze zainwestować. Kocha jedzenie, kocha gotować i dlatego zdecydowała, że własna restauracja będzie jej planem na przyszłość.

  Gdyby znalazły się dwie osoby chcące zainwestować czas i pieniądze w ten projekt byłoby idealnie gdyby podzielili się rolami:
  a) ktoś, kto zna się na intereseach - ma żyłkę menadżerską, potrafi operować pieniędzmi, orientuje się w przepisach, podatkach itp.
  b) ktoś, kto będzie miał rękę do gotowania - Jill ukochała sobie kuchnię włoską, więc gdyby dana postać miała smykałkę do innych smaków, byłoby świetnie


  dodatkowe informacje:
  1. Proszę o poważne zgłoszenia, toż to interes życia!
  2. Oczywiście wszelkie zmiany mojego zamysłu obgadamy sobie prywatnie - im więcej pomysłów, tym lepiej.
  3. Kobiety, mężczyźni? A co to za różnica? Ważne, by mieli chęć do działania i trochę oszczędności.
  aktualne [ 02-07-2020 ]
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Odpowiedz do tematu
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do: