• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    Sienna Westby

dba o pozycję na liście najlepszych cukierni w la,
    ale najwięcej czasu i tak poświęca
    mili i romulusowi
    malibu

Sienna Westby
    loving you is the antidote
    29 lat
    163 cm wzrostu
    w LA od urodzenia

2020-06-25, 20:01

Była to na pewno znacząca różnica. Zakup przez Siennę cukierni był decyzją spontaniczną, ale przemyślaną. Wiedziała, że właśnie tym chce się zajmować; położenie, w którym znalazła się Leonie było zupełnie inne, ale Westby nie miała o tym jeszcze pojęcia. Wiedziała, że Pollen to rodzinny biznes jej dziadków, nie spodziewała się tylko, że został przepisany na blondynkę po śmierci jej babci – była urodzoną optymistką, dlatego jej umysł niemal machinalnie skakał do scenariuszy, w którym wszystko jest w jak najlepszym porządku i nikt się nigdy nie smuci. – Ja mam nadzieję, że na starość sama będę mogła zrobić coś tak łatwego – no, łatwego według mojej mamy – jak skrócenie sobie spodni tak, żeby nie wyglądały jak poszarpane przez kosiarkę, albo, ja wiem, zgrabne załatanie dziury, ale wydaje mi się że mam dwie lewe ręce do każdej twórczej czynności, która nie jest lukrowaniem wypieków – i mówiła to szczerze i z pełnym przekonaniem. Próbowała! Grała na instrumentach, malowała płótna czy koleżanki i teraz z ręką na sercu mogła przyznać, że artystka z niej marna. Z takimi babeczkami czy ciastami było właśnie inaczej; nie do końca wiedziała, dlaczego, ale przecież nie zamierzała na to narzekać. Uścisnęła jej dłoń i zapewniła, że bardzo miło ją poznać zanim utkwiła wzrok w swojej torebce, grzebiąc pomiędzy wszystkimi rzeczami z kategorii niesamowicie ważnych, które na pewno się przydadzą: wszystko to w poszukiwaniu tej wizytówki, o której istnieniu była przekonana. – Mieszkałaś gdzieś poza Los Angeles? – zagadnęła, trochę właściwie niepewnie. Nie była w końcu świadoma, czy jest to temat który mogła swobodnie poruszać z nowopoznaną kobietą, ale postanowiła zaryzykować; szczególnie, że Leonie niejako sama go zaczęła, pozwalając jej myśleć, że nie jest to coś, o czym trudno byłoby jej rozmawiać. – Och, mam taką nadzieję. Plac zabaw z akompaniamentem dziecięcych krzyków to nienajlepsze miejsce na spotkania biznesowe – przytaknęła jej, uśmiechając się szeroko. – Mogłabym nawet na dniach odwiedzić cię w kawiarni, jeżeli to nie problem? Skoro macie miejsce dla dzieciaków, nie będę musiała szukać nikogo, kto zająłby się Milą – no i jestem pewna, że wycieczka w nowe miejsce ją ucieszy – trudno powiedzieć, po kim mała odziedziczyła takie zamiłowania do przygód, bo z pewnością nie po Siennie. Jedyne lata, które Westby mogła w teorii spędzić na podróżach – to jest tuż po kupnie cukierni, ale jeszcze przed zajściem w ciążę – nie zapuszczała się dalej, niż poza granice sąsiednich Kalifornii stanów. Z biegiem czasu zdecydowanie tego żałowała: chciałaby też, aby Mila mogła skubnąć trochę większego kawałka świata, dlatego skrupulatnie odkładała pieniądze aby móc pewnego dnia zabrać córkę gdzieś poza Stany; może na wycieczkę po Europie? – Pewnie! Możesz też od razu dać mi sygnał, żebym i ciebie mogła sobie zapisać – poprosiła, a zaraz podyktowała kobiecie swój numer (pewnie ze dwa razy, aby upewnić się, że każda cyfra zgadza się z faktycznym stanem rzeczy!).

Odpowiedz do tematu