• Cześć! Jesteś u nas po raz pierwszy? Zerknij do przewodnika.
  • Świętujemy pierwsze urodziny Angeltown! O urodzinowych zmianach i niespodziankach przeczytasz w najnowszym ogłoszeniu.
  • O urodzinowych zabawach i zmianach w administracji przeczytacie w najnowszym ogłoszeniu.
  • Przypominamy, że w tym temacie macie szansę odebrać urodzinowy prezent, który dla Was przygotowałyśmy!
  • Coś nie działa? Wykonaj twardy reset! Wciąż nie działa? Daj nam znać!
  • up
    down

Autor Wiadomość
    sawyer bowden

grafik w agencji reklamowej
    you wanted fire?
    sorry, my speciality is ice

2020-06-07, 20:14

Royce Speckhart

WŁ. ANTYKWARIATU/ FAŁSZERZ
    I HAVE NO TOLERANCE FOR NONSENSE
    IF YOU PUSH ME, IT MIGHT BE BAD
    los feliz

Royce Speckhart
    It's going to happen, because I am going to make it happen.
    31 lat
    189 cm wzrostu
    w LA od trzech lat

2020-06-07, 20:52

Tak na wstępie powiem, że bardzo przyjemnie czytało mi się kartę postaci, nawet jeśli
    Cytat:
    Najbardziej na świecie nie przepada za (...) mężczyznami.
    :lol:

I bynajmniej tym drobnym komplementem odnośnie stylu jej napisania i historii, nie mam na celu zasugerować, że chcę jakiś pozytyw, więc koniecznie musimy w to pójść. Ba, wydaje mi się, że pomimo tego, iż Royce głupi nie jest (a przynajmniej tak o sobie myśli, bo skromności mu brak), to nie wiem, czy by się polubili; może polubiliby swojego rodzaju rywalizację między sobą, wymianę złośliwości i licytacje na docinki. Tu się zatrzymam - i zapytam, czy w ogóle coś chciałabyś ze Speckartem, a jeśli tak, to w jakim kierunku celowałabyś ze znajomością (pozytyw, negatyw, inne komplikacje?). Raczej elastyczny jestem pod tym względem, więc nakreśl, a później zastanowimy się nad zarysem i pomysłem, by całość grała :coffee:

sawyer bowden

you wanted fire?

2020-06-08, 20:26

ooo naprawdę miło mi to słyszeć *.* <33 czytałam kartę i wydaje mi się, że niektóre cechy charakteru mają tak podobne, że z jednej strony Sawyer mogłoby to się podobać, że ma sobie godnego przeciwnika i mogłaby go lubić (oczywiście się do tego nie przyznając), a z drugiej zaś strony mogłoby to ją irytować, taki konflikt interesów :lol: no i to, że ona mężczyzn nie lubi to nie oznacza, że jej się nie podobają, a myślę, że na Speckharta mogłaby mieć jakiegoś krasza czy coś, chociaż oczywiście by tego nie pokazywała tylko zachowywała się jak mała paskuda xD w dodatku widzę, że też przeszedł niemałą tragedię w rodzinie, więc mogliby się też zrozumieć. dlatego ja bym była skłonna pójść w taki nieoficjalny pozytyw z komplikacjami, a co :lol:

Royce Speckhart

los feliz

Royce Speckhart
    31 lat
    189 cm wzrostu
    w LA od trzech lat

2020-06-08, 22:31

Może w takim razie najlepiej będzie to zostawić do rozegrania w fabule? Teoretyzować można, czy dogadaliby się, czy niekoniecznie (przez te podobieństwa), a finalnie i tak większość wychodzi w grze :hm: Mam nawet taki luźny zarys pomysłu. Jako, że Royce jest właścicielem antykwariatu, ma on swoją stronę internetową, przez którą również można zamawiać przedmioty, albo zadawać dodatkowe pytania, etc. Jeżeli Sawyer poza agencją reklamową łapie jakieś dodatkowe zlecenia - może Speckhart wpadł na nią gdzieś w sieci, albo ktoś mu polecił, i uznał, że skontaktuje się z profesjonalistą, czy jakoś znośnie to wygląda? Nie wiem, może myślał o ciekawszym nagłówku, to już mniej istotna kwestia :D Mógł nawet błędnie założyć, że powinien (ze względu na imię) szukać mężczyzny i tu dodatkowa delikatna niezręczność i nieporozumienie. Ewentualnie, gdybyś jednak wolała coś z tłem, to możemy uznać, że te spotkanie miało miejsce (albo jakieś inne) w związku z czym mają dość mieszane uczucia na temat tej drugiej osoby :lol:

sawyer bowden

you wanted fire?

2020-06-08, 22:43

jestem za tym, żeby rozegrać to w grze! wiadomo, można pisać wiele, a tak naprawdę to cała prawda na fabule wychodzi :lol: dlatego pewnie, mógł napisać do Sawyer w sprawie zlecenia, np. przez maila, a nie telefon? by była właśnie ta niezręczność i nieporozumienie lekkie jak się pojawi na spotkaniu :lol: umówiliby się w jakimś miejscu publicznym, typu kawiarnia czy coś podobnego, żeby wszystko mówić no i wtedy zobaczylibyśmy co by wyszło z tego dalej :))

Jillian A. White

Przyrządza najlepsze dania w All'Acqua
    Uciekła od męża bez pożegnania
    Z milionem dolarów, który mu ukradła
    santa monica

Jillian Andrea White
    Maybe it won't work out.
    dwadzieścia osiem lat
    173 cm wzrostu
    w LA od Sześciu miesięcy

2020-06-11, 15:22

Jill też ludzi samotnie siedzieć w barze :roll:

sawyer bowden

you wanted fire?

2020-06-11, 18:30

oh, skoro tak to mogłyby właśnie poznać się w barze! Sawyer zaraz życie runie na głowę, więc akurat to była dobra okazja do tego, żeby odwiedzić bar i tam wpaść na Jill :)) mogłyby trochę poplotkować i ponarzekać na swoje życie, razem się poalkoholizować i na odchodne by jej pijana Sawyer zostawiła swój numer telefonu napisany szminką na piersi, a Jill na jej #jolo i następnego dnia by się dochodził skąd to się tam wzięło :') no chyba, że chciałabyś, by dziewczyny znały się już wcześniej i miały jakieś backstory to mogę wymyślić coś innego!!

Jillian A. White

santa monica

Jillian Andrea White
    Maybe it won't work out.
    dwadzieścia osiem lat
    173 cm wzrostu
    w LA od Sześciu miesięcy

2020-06-11, 18:34

Oby to była jakaś trwała szminka, bo by się Jill załamała, gdyby numer się rozmazał, zanim by go odczytała - a czytanie z odbicia lustrzanego po pijaku pewnie byłoby cholernie trudne :lol:

Tak, tak, niech sobie wspólnie plotkują i narzekają :hehe:

Braidy Wallace

Utknęła w agencji reklamowej
    Narzeczona planuje ślub, a ona
    wciąż próbuje być niezależną kobietą

2020-06-11, 18:36

Cześć przyjaciółko z pracy :> <3

sawyer bowden

you wanted fire?

2020-06-11, 20:37

Jillian A. White napisał/a:
    Oby to była jakaś trwała szminka, bo by się Jill załamała, gdyby numer się rozmazał, zanim by go odczytała - a czytanie z odbicia lustrzanego po pijaku pewnie byłoby cholernie trudne :lol:

Tak, tak, niech sobie wspólnie plotkują i narzekają :hehe:

oj to Sawyer użyje jakiejś płynnej matowej szminki, te jest trudniej zmyć :lol: tylko nie gwarantuję, że jej samej przy tym nie upaprze :lol:

czyli mogę zaczepić niedługo na jakąś gierkę? ^^

Braidy Wallace napisał/a:
    Cześć przyjaciółko z pracy :> <3

witaj, moja fanko długich węży <3 <3 chcesz jeszcze kogoś mi dać czy mam znać tylko Braidy? :hm:

Jillian A. White

santa monica

Jillian Andrea White
    Maybe it won't work out.
    dwadzieścia osiem lat
    173 cm wzrostu
    w LA od Sześciu miesięcy

2020-06-11, 20:40

Pewnie ^^

Royce Speckhart

los feliz

Royce Speckhart
    31 lat
    189 cm wzrostu
    w LA od trzech lat

2020-06-14, 21:42

sawyer bowden napisał/a:
    jestem za tym, żeby rozegrać to w grze! wiadomo, można pisać wiele, a tak naprawdę to cała prawda na fabule wychodzi dlatego pewnie, mógł napisać do Sawyer w sprawie zlecenia, np. przez maila, a nie telefon? by była właśnie ta niezręczność i nieporozumienie lekkie jak się pojawi na spotkaniu umówiliby się w jakimś miejscu publicznym, typu kawiarnia czy coś podobnego, żeby wszystko mówić no i wtedy zobaczylibyśmy co by wyszło z tego dalej

Pewnie mógł napisać maila; jeszcze lepiej, może od razu podałby link do strony antykwariatu, by pokrótce wyjaśnić o co mu chodzi. I z tym miejscem publicznym również mi pasuje :D Jak wrócę z nieobecności i nadrobię zaległości, to odezwę się na pw w związku z wątkiem, chyba, że jakoś długo będzie mi to szło i gdzieś pomiędzy postami wyleci z głowy (zazwyczaj staram się pamiętać, ale wiadomo - różnie to bywa), a akurat będziesz miała czas i chęć na grę, to też śmiało się odzywaj ^^

sawyer bowden

you wanted fire?

2020-06-15, 22:32

spoczko, w razie co to będę dawała znać! :hihi:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi